Jump to content

ka-mil

Użytkownicy
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

ka-mil last won the day on August 21

ka-mil had the most liked content!

Community Reputation

323 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,237 profile views
 1. Witam ma do zaoferowania nowy kołowrotek Shimano Ultegra C 5000XG wygrany na zawodach, nigdy nie używany. Cena 400zł
 2. Skoro kolega piszę że za dyszkę kupił na giełdzie to po co przepłacać w karinie za napis D.A.M. ? I w karinie kiełby nie kupisz 😂😂😂😂 A na giełdzie tak😂😂😂 i nie żeby miał coś do sklepu Karina bo uważam że to najlepszy sklep na podkarpaciu.
 3. Nad jeziorem, policja zatrzymała mężczyznę niosącego siatkę z rybami. Zapytali mężczyznę o katrę wędkarską, i stwierdzili, że na tym akwenie nie można łowić ryb. Mężczyzna poinformował policjantów, że to są jego prywatne ryby, z którymi przychodzi tutaj, by sobie popływały, po czym woła je i ryby wracają do siatki. Policjanci nie uwierzyli... Mężczyzna zaproponował, że im pokaże, że ryby są oswojone i wracają do siatki. Policjanci zarządali by im pokazał. Mężczyzna wypuścił ryby. Jeden z policjantów powiedział; PAN ZAWOŁA TE RYBY! PANIE POLICJANCIE, JAKIE RYBY???
 4. ka-mil

  Zestaw Muchowy

  Witam miałem w tym sezonie rozpocząć przygodę z muchą ale brak czasu na naukę skłonił mnie do zostania przy spinningu. Wiec mam do zaoferowania zestaw muchowy: 1.Kij Konger Word Champion w klasie 4 2.Kołowrotek no name kupiony na innym forum wraz lika też w 4 klasie. 3. Zestaw much wraz z pudełkiem od kolegi z forum. Sory za fotki bo tak na szybko Cena 380zł za całość Odbiór do ustalenia Rzeszów, Dębica, Mielec Ropczyce gratis
 5. http://rzeszow.wody.gov.pl/aktualnosci/584-zrzut-wody-z-zapory-w-myczkowcach W związku z pojawiającymi się informacjami, że wybrany przez administratora zapory termin zrzutu mógł negatywnie wpłynąć na tarliska pstrąga potokowego w korycie rzeki San, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie w najbliższym czasie zainicjuje spotkanie z przedstawicielami PGE S.A., Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie oraz Polskiego Związku Wędkarskiego, aby w przyszłości wspólnie uzgadniać terminy tego typu operacji na zbiorniku.
 6. Po co przetrzymywać a jak kolega piszę tym bardziej w spinningu ale już mamy odpowiedz
 7. Spin? i że tak zapytam po co ta siatka?
 8. Miałem trójnóg i jest fajny ale na nierównościach lub stromym brzegu dużo zabawy z ustawianiem a ryba się już denerwuje lepsze rozwiązanie to uchwyt przykręcony do widełek czy też podpórki i wbijasz.
 9. Jak byś chciał szybciej niż z ali to masz link https://allegro.pl/oferta/uniwersalny-uchwyt-na-telefon-do-statywu-selfie-8244505594?reco_id=1de8fedb-e4f5-11e9-92c0-246e9677fe30&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&
 10. Na miejskim jest dużo małego sandacza jeśli ci chodzi o ten odcinek.
 11. ka-mil

  Na grzyby

  Panowie może ktoś zdradzi gdzie na grzyby? I czy ktoś może był w okolicach Dubiecka?
 12. ka-mil

  Francja

  Dobry zestaw chyba wybiorę się do Francji tylko jak widzę tego Makarona (Macron) to mnie słabi.
 13. ka-mil

  Na grzyby

  Może nie na fb a na PSW 😂😂
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy