Jump to content

rally

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

rally last won the day on May 15 2019

rally had the most liked content!

Community Reputation

124 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To woda Przemyśla, tutaj nie działa porozumienie z Rzeszowem. Zbiornik jest dostępny od kilku dni dla wędkarzy. Wcześniej, gdy nie było tablic z zakazem, jakieś dwa - trzy lata wstecz, łowiłem tam fajne okonie. Woda dość świeża, dno kamienisto-piaszczyste, można łowić z łódki, brzegi dosyć strome i miejscami można zjechać do wody jak się piach przy brzegu oberwie. W niedzielę pływała łódeczka i ponton po zbiorniku, ja byłem z pół godzinki, ale nie zanotowałem żadnych brań. W czasie gdy był zakaz wędkowania, nigdy nie widziałem tam żadnego wędkarza, więc woda żyła raczej swoim życiem, ale jak zarybili karpiem to wiadomo co się będzie działo. Na razie syfu na brzegach nie ma, ale jak sądzę niedługo się to zmieni znając mentalność niektórych wędkarzy, co zresztą widać dobitnie na trzech zbiornikach położonych kilometr dalej. Po co brać do domu skoro można zostawić na brzegu, choć za śmieci każdy płaci.....nie ogarniam tego.
 2. Wystarczyło obejrzeć listę wystawców żeby zrezygnować z płatnego udziału, niestety spinning i mucha robią się jakieś takie "niszowe" na naszym rynku. Nie wyciągnął nikt wniosków z zeszłego roku............albo wyciągnął i jeszcze kulek dorzucili .
 3. Witajcie, Zbliża się czas rozliczenia PIT za 2019, a my nie poddajemy się i dalej walczymy o zdrowie . Jak co roku, tak i tym razem zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% Waszego podatku na leczenie i rehabilitację naszego synka Antosia. Dzięki zebranym środkom zapewnimy Antosiowi dodatkowe zajęcia rehabilitacyjne oraz terapie, bardzo kosztowne leczenie farmakologiczne, a także turnusy rehabilitacyjne. Antoś liczy na Was i tym razem kochane ciocie i wujkowie. To nic nie kosztuje a tak bardzo pomaga w rehabilitacji i leczeniu naszego dziecka. Dane na stronie Fundacji Dzieciom: Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT wpisać: KRS 0000037904 W rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy 1% należy wpisać: 26149 KLUZ ANTONI Strona Fundacji Dzieciom z danymi : https://dzieciom.pl/podopieczni/26149 Serdecznie pozdrawiamy i prosimy o pamięć w tym roku
 4. Opłaty Krosno 2020 pewnie kogoś zainteresują :
 5. kilka weekendowych kleników z jesiennego Sanu.
 6. Ale warto zadziory przygiąć i dać rybie szansę
 7. Coś kłamał kolega "tubylec", tydzień temu były na Łączkach zawody na żywej rybie, więc powinny jeszcze skubać po tygodniowej przerwie. Byłem również w sobotę w godzinach 7-10 rano, złowiłem 5 szt "do ręki", i pewnie drugie tyle spadów, wszystkie ryby jeden rocznik, w okolicach 30-35 cm więc nie tak tragicznie jak na San po całym sezonie deptania rzeki. Woda lekko przybrudzona przy lewym brzegu, większość brań na czystej części rzeki. Oprócz mnie jeszcze dwóch spinningistów, ja również pożegnałem sezon spinningowy na pstrągowym Sanie.
 8. Takie najbardziej popularne muchowe miejsca: Od ujścia Hoczewki w dół, rynna przy parkingu i poniżej cały deptak w Łączkach (na przeciw tych niebieskich beczek widocznych z drogi na drugim brzegu). A gdzie szukać pstrąga - to już trzeba samemu na wodzie popatrzeć Polecam wyjazd wcześnie rano, ponieważ na weekendzie tłok, ewentualnie piątek zostaje. Wcześniej obadaj wodę na pogodynce i opady, jedna burza powyżej "pozamiata" łowienie gdy Hoczewka puści błotko. Czasem pomaga wtedy przeniesienie się niżej, np. do Postołowa. Połamania 😉
 9. W tym roku miałem 1 kontrolę nad Sanem, słownie jedną, i to w przemyskim okręgu. W Krośnie na 30 wpisów żadnej.
 10. A dzisiaj woda lekko podniesiona i przybrudzona - Lesko i okolice. Hoczewka brudzi, a Osławą płynie błotko, tak że poniżej już nie jest ciekawie. Fotek brak, nie było nic godnego focenia, same maluszki poza jedną rybą która nie chciała zapozować - urwała plecionkę 10lb i poszła z woblerem w pysku. Miejmy nadzieję że się go jakoś pozbędzie 😑. Podobne branie miałem w tym roku w Lesku, takie "tępe" złapanie woblera i natychmiastowy odjazd, praktycznie nie do zatrzymania. Całkiem inne niż branie pstrąga. Widziałem też ostatnio kilku muszkarzy z reklamówkami jako wyposażenie kamizelki. Zajeżdża nad samą wodę terenową furą, łowi pstrąga , w łeb i do siaty - a nie wyglądali jak by na jedzenie brakowało. Nie rozumiem takich akcji, co takiego jest w tej rybie że trzeba ją zabić? Smutne to, taka mentalność chyba nigdy się nie zmieni.
 11. Jaka woda na Wisłoce - Jasło i wyżej ?
 12. https://bieszczady.pro/kamery-w-bieszczadach/kamera-na-sanie.html Tutaj w Zagórzu prawie kryształ, ale w Postołowie może tak nie być, pogodynka pokazuje 7 cm do góry w Lesku. Do mostu w Postołowie masz od kamerki ok. 9 km korytem rzeki.
 13. Kilkanaście kleni obejrzało świat z nad lustra wody, wszystkie wróciły do rzeki, największy 53cm , a na koniec szczupaczek . To była fajna niedziela .
 14. Wszystkim kochanym ciociom i wujkom którzy zechcieli w tym roku wesprzeć naszą walkę o zdrowie Antośka 1% swojego podatku, bardzo serdecznie dziękujemy Oby to dobro wróciło do Was wielokrotnie, . Przypomnimy się tradycyjnie za rok Tymczasem udało się zrobić takie foto z podziękowaniem, trochę kiepskie ponieważ model jest baaaardzo ruchliwy
 15. Ja używam Jan-Texa Grzegorza Odoleckiego, są dwa rozmiary tych "spinek". Najmniejsze nadają się do microjigów. Też miałem kiedyś przypadek gdzie wobler się wypiął, ale trafiłem nim w filar mostu zamiast do wody i pstryk, po woblerku. Coś za coś, czasem coś "ucieknie" ale wymiana przynęty to sekunda, a jak zimno i paluchy zgrabiałe to są spoko alternatywą dla zwykłej agrafki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy