Skocz do zawartości

rally

Aktywni
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana rally w dniu 7 Czerwiec

Użytkownicy przyznają rally punkty reputacji!

Reputacja

90 Excellent

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. rally

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Możecie tez przeprowadzić się do Przemyśla - najbliżej koło jest w Przeworsku, a opłaty w Łańcucie w sklepie Jazgarz. Przemyśl ma zawsze porozumienie z Krosnem, i jeździć nie trzeba do Brzozowa czy dalej żeby się zapisać. PZW to stary beton, gdzie byś nie zapłacił to i tak niewielka ilość tych funduszy wyląduje w postaci narybku w wodzie. Najwięcej oczywiście w postaci kroczka, którego wyłapią dziady kilka tygodni później. Płacę co roku na "ochronę.........", od 3 lat żadnej kontroli, ani w Krośnie ani w Przemyślu. O Rzeszowie nie wspominam bo tutaj to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto, jedyną sensowną rzeka jest Wisłoka chyba gdy skończy się obwód Krosna.
 2. rally

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Nie ma to jak jedno, ale konkretne foto
 3. rally

  Wisłok

  Byłem przedwczoraj na miejskim, drugi raz w tym roku i ostatni, jadąc zatrzymałem się na godzinkę i poszedłem pod most Lwowski. Powiem Wam że jeżdżąc na San, górny Wisłok czy inne mniejsze górskie siurki, ten miejski odcinek to jak łowienie w szambie........ale siadł mały szczupaczek, klenik + dwa niezacięte brania. Ogólnie dramat jeżeli chodzi o wodę i to co nią płynie, a wszystkie większe miasta oczyszczalnie działające niby mają . W Jarosławiu na Sanie nie ma nawet przez połowę takiego syfu jak tutaj, a po drodze też kilka miast przecież mija.
 4. rally

  Rzeka Wisłoka

  Z braniami trochę kiepsko, przez cały dzionek z 10 kleni, 2 kropki (nie wiedziały że się okres zaczął ), mała brzana, i ze 2 większe okonie + ze 4 solidne uderzenia i spady pod nogami albo w nurcie. W tym wszystkim taki koleżka godny zdjęcia, grubiutkie równiutkie 50 cm
 5. rally

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  U nas na forum jest podzielony inaczej na górny który kończy się na Przemyślu i dolny w Wiśle, aby uprości zamieszczanie relacji, fotek, itd - podział PZW to oczywiście inna sprawa. Przynajmniej tak ja to rozumiem.
 6. rally

  Rzeka Wisłoka

  Na gorskiej takie wyniki ? Grarki panowie, koniec sezonu na górskim na spina tuż tuż......
 7. rally

  Rzeka Wisłoka

  Tsuri dało radę takiej lokomotywie,a delikatny kijek w sumie Była jakaś kontrola nad rybą ? Jaka linka ?
 8. rally

  Zalew Myczkowce

  Pięknie połowione Piotrku , byłem we wtorek turystycznie z dzieckiem i żonką na zaporze, oj jak ja się męczyłem takim patrzeniem. Klenie pływające przy koronie zapory, miały spokojnie po 60cm a bolki pewnie pod 70-80.
 9. rally

  Gniewczyna Łańcucka - 3 zbiorniki

  PSR nie nauczy dzieciaków porządku jeśli nie zrobili tego rodzice. Ze dwa razy pozbierałem śmiecie w miejcach gdzie łowiłem, ale i sami wędkarze również śmiecą, bo leżą worki po zanęcie, pudełka po robakach idt. Ale jak przyjeżdżasz kolejny raz i leżą wywalone na brzeg styropianowe pudełka po żarciu, to ręce opadają. Ile to roboty wyrzucić w domu do kosza.......jednak ludzka głupota i lenistwo bierze górę. Jak by kontrolowali regularnie, to był by może porządek, miejmy nadzieję że tak będzie.
 10. rally

  Gniewczyna Łańcucka - 3 zbiorniki

  Jeśli piszesz o tych trzech zlokalizowanych obok siebie po prawej stronie jadąc od Łańcuta, to byłem na 2 z nich, tych najbliżej drogi. Ktòry jest no-kill, tak z ciekawości ? Pytam bo do tej pory to taka woda niczyja, pełno "wędkarzy" bez karty, albo często dziadki z trzema kijami w wodzie. Z rybostanu okoń, szczypak, karp, karaś, to widziałem. I wszechobecny syf na brzegu, ponieważ woda służy lokalesom za kąpielisko w wakacje (worki z piachem w wodzie).
 11. Ja się przypomnę na pewno.....po sezonie
 12. rally

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Z niedzielnego wypadu takie rybki (na nie się nastawiałem). A przekrój gatunkowy był spory - wypasiona wielka ukleja , 2 bolenie troszkę większe od tej uklejki, kilka okoni, 4 szczupaczki 50-60 cm, i 4 klenie. W każdym razie, pomimo takich sobie wyników niedziela spędzona bardzo miło ponieważ poświeciłem ze 4 godziny na naukę muchy, i nawet pętla była "w miarę" i kilka razy udało się chrusta wyłożyć jak trzeba i zbiórka była choć bez mojej reakcji.......tak że udany dzień .
 13. taką strzebelke to ja bym przytulił chętnie pływające czy tonące ?
 14. rally

  Rzeka Wisłoka

  Jak długość Ci spasowała ? Bo widzę że chyba któryś z 6lb. Jak to w użytkowaniu na rzece się sprawdza ?
 15. rally

  Wisłok

  To Ciebie widziałem w takim razie koło mostu w Dąbrówkach z muchą, nawet kolega coś holował . Ja byłem porzucać chwilę spinem ale same zaczepy niestety, jeden kontakt był ale maluszek.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.