Jump to content

rally

Użytkownicy
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

rally last won the day on May 15

rally had the most liked content!

Community Reputation

106 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kilkanaście kleni obejrzało świat z nad lustra wody, wszystkie wróciły do rzeki, największy 53cm , a na koniec szczupaczek . To była fajna niedziela .
 2. Wszystkim kochanym ciociom i wujkom którzy zechcieli w tym roku wesprzeć naszą walkę o zdrowie Antośka 1% swojego podatku, bardzo serdecznie dziękujemy Oby to dobro wróciło do Was wielokrotnie, . Przypomnimy się tradycyjnie za rok Tymczasem udało się zrobić takie foto z podziękowaniem, trochę kiepskie ponieważ model jest baaaardzo ruchliwy
 3. Ja używam Jan-Texa Grzegorza Odoleckiego, są dwa rozmiary tych "spinek". Najmniejsze nadają się do microjigów. Też miałem kiedyś przypadek gdzie wobler się wypiął, ale trafiłem nim w filar mostu zamiast do wody i pstryk, po woblerku. Coś za coś, czasem coś "ucieknie" ale wymiana przynęty to sekunda, a jak zimno i paluchy zgrabiałe to są spoko alternatywą dla zwykłej agrafki.
 4. rally

  Sklepy wędkarskie

  Zwykłe kup Kamil i zagnij zadzior, chyba że chcesz stricte bez-zadziorowe to w Karinie mieli kiedyś Ownera STBL36 w wersji bez zadziorka. W Leaderze maja takie kotwy z pudełka z lady po 1 zł i są bardzo dobre, zakładałem je do swoich obrotówek, zadzior przygina się bardzo dobrze, bardzo ostre i mocne, używałem #10 i #8. Taniej wychodzi kupić dobre kleszcze -mam, używam, polecam. Zaginają każdy zadzior od kotwicy #14 do #2/0, większych nie miałem. Do kupienia w Unimecie. Jedynie przy mikrozadziorze i wygiętym ostrzu trzeba doginać zadziorek okrągłymi kleszczami bo inaczej grot pęka, ale tutaj to jest jedna kotwa z Ownera tego typu (ST 21bc).
 5. Lepiej się nie spotkać z właścicielem tych śladów.........ja noszę 2 małe petardy w kieszeni, ale na szczęście nie miałem jeszcze okazji ich użyć i przekonać się czy zadziałają na misia.
 6. Szacun że się odbyly takie targi u nas, organizacja to też wysilek i musi się przede wszystkim chcieć. Karpiarze cos obejrzą i kupią, spiningiści na tej edycji raczej nie obejrzą nic, poza woblerami Pojedyńca był jeszcze Taurus z woblerami i chyba tyle. Tendencja jednak jak na Rybomanii, kilogramy kulek i dwa woblery, o muszkarstwie nie wspomnę, bylo jedno stoisko, ale na początek dobre i to. Do Rybomani w Poznaniu.......przepaść, ale trzymam kciuki, trzeba kibicować takim inicjatywom, w Poznaniu tez pewnie nie było od razu dwóch hal zapełnionych po brzegi. Byłem ciekaw stoiska DAM, jednak to co zobaczyłem mocno mnie rozczarowało jako spinningistę. Oby w przyszłym roku było lepiej, i tego się trzymajmy 🙂.
 7. Na jerku kiedyś czytałem że używają do sterów kleju UHU 300 i jest ok. może trzeba troszkę zmatowić poliwęglan będzie lepsza przyczepność. Ja w swoich woblerkach wklejam stery na pattex epoxy, ale opakowania są malutkie, dla Twojej produkcji raczej nieopłacalne - robiłem testy typu zarzucanie na kostce i betonie, ani raz ster nie wypadł, zazwyczaj był uszkodzony przez złamanie (choć poli ciężko łamać).
 8. Witajcie, Kolejny rok - Procencik dla Antosia . Zbliża się czas rozliczeń PIT, dlatego tak jak poprzedniego roku proszę Was o przekazanie 1% z Waszego podatku na leczenie i rehabilitację mojego synka Antosia. Rozpoczęliśmy drugą turę podań komórek macierzystych, cała kuracja składa się z 5 podań gdzie każde z nich to koszt 7800 zł. Całość to 39 tys zł które musimy uzbierać, tym razem możemy płacić za każde podanie oddzielnie co odrobinę ułatwia zebranie całej kwoty. Poprzednie podania z pierwszej tury dały pozytywny efekt, więc chcemy kontynuować leczenie za wszelką cenę, choć jest ono bardzo kosztowne. Oprócz tej terapii zostaje normalna codzienna rehabilitacja, specjalna dieta, wizyty u lekarzy zazwyczaj zawsze płatne, itd. Z racji choroby Antosia tylko jedno z nas pracuje, mama musi zajmować się dzieckiem, co przekłada się również na ograniczoną ilość środków finansowych. Poniżej dane do wpisania w PIT, oraz dane na stronie fundacji. W razie pytań mój telefon jest na kalendarzyku, ewentualnie można też pisać tutaj. Można również udostępnić dane np. na FB. Aby przekazać 1% należy w formularzu PIT wpisać: KRS 0000037904 w rubryce informacje uzupełniające cel szczegółowy 1% należy wpisać: 26149 KLUZ ANTONI Strona Fundacji Dzieciom z danymi : https://dzieciom.pl/podopieczni/26149 Moje konto na FB gdzie można znaleźć dane: https://www.facebook.com/wojtek.kluz.3 Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za każdy przekazany grosik.
 9. Możecie tez przeprowadzić się do Przemyśla - najbliżej koło jest w Przeworsku, a opłaty w Łańcucie w sklepie Jazgarz. Przemyśl ma zawsze porozumienie z Krosnem, i jeździć nie trzeba do Brzozowa czy dalej żeby się zapisać. PZW to stary beton, gdzie byś nie zapłacił to i tak niewielka ilość tych funduszy wyląduje w postaci narybku w wodzie. Najwięcej oczywiście w postaci kroczka, którego wyłapią dziady kilka tygodni później. Płacę co roku na "ochronę.........", od 3 lat żadnej kontroli, ani w Krośnie ani w Przemyślu. O Rzeszowie nie wspominam bo tutaj to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto, jedyną sensowną rzeka jest Wisłoka chyba gdy skończy się obwód Krosna.
 10. rally

  Wisłok

  Byłem przedwczoraj na miejskim, drugi raz w tym roku i ostatni, jadąc zatrzymałem się na godzinkę i poszedłem pod most Lwowski. Powiem Wam że jeżdżąc na San, górny Wisłok czy inne mniejsze górskie siurki, ten miejski odcinek to jak łowienie w szambie........ale siadł mały szczupaczek, klenik + dwa niezacięte brania. Ogólnie dramat jeżeli chodzi o wodę i to co nią płynie, a wszystkie większe miasta oczyszczalnie działające niby mają . W Jarosławiu na Sanie nie ma nawet przez połowę takiego syfu jak tutaj, a po drodze też kilka miast przecież mija.
 11. Z braniami trochę kiepsko, przez cały dzionek z 10 kleni, 2 kropki (nie wiedziały że się okres zaczął ), mała brzana, i ze 2 większe okonie + ze 4 solidne uderzenia i spady pod nogami albo w nurcie. W tym wszystkim taki koleżka godny zdjęcia, grubiutkie równiutkie 50 cm
 12. U nas na forum jest podzielony inaczej na górny który kończy się na Przemyślu i dolny w Wiśle, aby uprości zamieszczanie relacji, fotek, itd - podział PZW to oczywiście inna sprawa. Przynajmniej tak ja to rozumiem.
 13. Na gorskiej takie wyniki ? Grarki panowie, koniec sezonu na górskim na spina tuż tuż......
 14. Tsuri dało radę takiej lokomotywie,a delikatny kijek w sumie Była jakaś kontrola nad rybą ? Jaka linka ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy