Jump to content

justfilied233

Użytkownicy
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About justfilied233

 • Rank
  Zbanowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Również byłem na tym zebraniu, tragedia. Pismo pismem pogania od jednego do drugie i nic z tego nie wynika, odnoszę wrażenie że w tej sprawie się kompletnie nic nie robi a czas ucieka, bo tu nie chodzi o budowlę która niczemu nie szkodzi a o brudną wodę która nie dość, że w tarle pstrąga już płynęła to nadal płynie i kolejne ryby będą ginęły :/ katastrofa.
 2. Wszyscy dobrze wiemy że PZW ma daleko w du... ryby, oni się tylko martwią o podnoszenie składek, coroczne kombinowanie z papierami i o to żeby PSR sypało mandatami w porządnych wędkarzy za brak zapisu w rejestrze, bo to prosta kasa a jak by złapali kłusownika z prawdziwego zdarzenia to by tylko zachodu z nim dużo było.
 3. Widzę, że w tym roku się cuda na naszych rzekach dzieją. Niedaleko mojego domu rzeka Bystrzyca, podstawowa ryba to kleń i pstrąg przynajmniej na odcinku o którym mówię a tu ktoś wspaniałomyślnie zarządził regulacje brzegów w środku okresu tarła pstrągów, nie dość, że przekopują całą rzekę to muł ładnie spływa dalej i będzie po ikrze.
 4. czarna na pewno spoko, a o wilczej właśnie przeczytałem ale dziwne to dla mnie, może tam jakieś większe mrozy były jak u mnie, trochę mnie to zaskoczyło.
 5. Już jest lód byłem w czwartek i w ogóle się nie zanosiło, tylko cierpisz był trochę na środku przymarznięty.
 6. nie byłem ostatnio ale można się domyślić że czarna, lipie ani wilcza tak szybko nie zamarzną
 7. Sprawa dyskusyjna jak większość w RAPR i okolicznych papierach. Napisane jest wraz z występującymi zbiornikami, a można to rozumieć tak że chodzi o zbiorniki typu kamionka czy cierpisz a nie starorzecze. Tak samo jak można się kłócić o ten numer łowiska że nie jest wpisany, bo ta rzeka koło mnie nie jest w spisie ujęta, stoi tam że Wisłoka 4 od ujścia potoku Dulcza w m. Pilzno do ujścia potoku Tuszymka wraz z częścią dopływów: potok Wielopolka w m.Ropczyce od mostu drogowego przy ul.Strażackiej do ujścia. Więc ani wzmianki na nią nakierowywującej nie ma a już są jeszcze lepsze rzeczy z potok
 8. Rapala za co ?? Jeżeli coś nie jest ujęte w spisie to wpisując odcinek Wisły robisz większy błąd jak Ja wpisując nazwę (nawet taką przyjętą "we wsi") nie wpisując głupiego numerku. Geo może i masz rację, a rozmową na inny temat jest to, że głupotą jest że nie dość że trzeba opisać co do kropki gdzie co i jak to jeszcze wpisywać numerek koniecznie już, bo mandat Szanowny kolego rapal skoro chcesz dać mi bana to zanim to zrobisz napisz jeszcze co mam wpisywać w rejestrze jeżeli łowię na rzece Bystrzyca mającej źródła we wsi Bystrzyca a ujście w rzece Wielopolka w miejscowości bodajże Kozodrza.
 9. Jak mają burdel w papierach i nie ma łowiska w spisie to napisz nazwe miejscowośc date a numer sobie daruj JA prawie nigdy nie pisze numeru, bo mi się szukać nie chce tylko jak się uzbiera to uzupełniam w domu, poza tym wszystkie dane są
 10. Wg mnie gdziekolwiek i o jakichkolwiek rybach można myśleć dopiero koło piątku
 11. był ktoś dziś na lipiu ?? działo się coś ? bo ostatnio tam kiepsko np. wczoraj nic nie złowiłem a chciałbym też jutro pojechać i nie wiem czy jest sens
 12. Podjechałem dziś zobaczyć co to za woda, rzucałem 1h różnymi kopytami, dopiero motor oil się sprawdził, jeden rzut i siadł szczupak, niestety tylko 42cm ale walczył skubany jak dwa razy większy. Wędkarzy dwóch spotkałem, ale nie wiem czy coś łowili.
 13. http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=1474 tu jest i o jednych i o drugich
 14. jak mam tu dać 10zł i pewnie nic nie złowić wole zapolować na rekinki w budach głogowskich u Bzana za 5zł, jeszcze pływa tam kilka 90-tek no i karpie konkretne również, inf. potwierdzone.
 15. Dzisiejszy dzień nie należał do udanych, złowiłem jednego szczupaka 40cm i to za grzbiet ale moją uwagę szczególnie zwrócił około 40-sto cm leszcz już chyba nie żywy, miał na ciele bardzo duże trójkątne rany, specjalistą w tych sprawach nie jestem, ale prawie na pewno nie był to szczupak ani sum, stawiam na sandacza (bardzo dużego sandacza) Może ktoś był i go widział ?? Pływał nie daleko tej płytszej zatoczki na piaszczystym brzegu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy