Jump to content

tinca

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W dniach 24-26 czerwca odbył się na Ożannie "maraton" karpiowy , kilkanaście 2-osobowych ekip łowiło. Zbiornik był zamknięty do niedzieli do godz. 11 ,a śnięte ryby głównie leszcze to efekt trzymania ryb w siatkach na 20 cm wodzie (temp. ponad 30 stopni oczywiście powietrza) Zawody karpiowe, -- proszę aby "organizatorzy" pochwaliły się ilością złowionych karpi - ponoć tak licznie tam występujących. I jeszcze jedna kropla goryczy , skoro nie można wrzucić z powrotem do wody karasia srebrzystego czy sumika karłowatego , to niech organizatorzy przynajmniej pozbierają te martwe ryby i je gdzieś zakopią , w niedziele na plażach u p. Buciora i p. Szklannego nie można było koca rozłożyć (na polu u p. Szklannego było tylko jedno stanowisko. Może jest to cierpki post ale jeszcze jedne tak zorganizowane zawody a nie będzie po co jechać do Ożanny.
 2. Witam ,chciałem zapytać czy nad zalew można przyjechać z przyczepą kempingową , kiedyś był taki zakaz nie wiem jak jest teraz , moje pociechy całej nocki nie wytrzymają a koniecznie chcą się ze mną wybrać na ryby.Będę wdzięczny za odpowiedź.
 3. Witam, zamierzam łowić w zalewie w miejscowości Majdan Sopocki. Nie jest to łowisko specjalne. Jestem członkiem PZW Rzeszów --- jakie potrzebuje dokumenty .? Czy zezwolenie i rejestr połowów można nabyć w Rzeszowie na ul. Akacjowej, czy gdzieś indziej - jeśli tak to gdzie .? Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 4. Gdzie na Podkarpaciu lub w okolicach niekoniecznie na wodach PZW można pojechać z przyczepką i połapać rybki + dla dzieci jakieś kąpielisko lub plaża ----- co szanowne grono poleca?
 5. Witam ----- Czy to prawda że zalew w Ożannie został napełniony i zarybiony?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy