Jump to content

bongo

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bongo last won the day on October 13 2019

bongo had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

Recent Profile Visitors

1,151 profile views
 1. bongo

  Wisłok

  Bez obaw pływa dalej 😊 mam nadzieję że będzie ostrożniejszy teraz i tarła doczeka.
 2. bongo

  Wisłok

  Takie selfie z krokodylkiem 90 cm z Wisłoka. 😊
 3. Jak w temacie, mam nadzieję że doświadczeni w temacie się wypowiedza. Sprawa taka iż nęcimy w środkowym Wisłoku, chcemy pozbyć się drobnicy (uklei jak to przy zanęcie). Pytanie 1 jakie ziarna na daną porę roku? Co dodać jakiś kolor zapach? Pytanie 2 mieszać czy wybrać jakieś jedno czy dwa i na tym się skupić? Pytanie 3 jak dużo nęcić żeby nie zepsuć łowiska i jak długo sypać ? Pytanie 4 kiedyś wędkarz powiedział mi że jak nęce pszenica i ktoś przyjdzie i sypnie pęczak to łowisko zepsute.... Prawda czy ściema?
 4. Polecacie jakaś bolonke do 300 zł? Długość jaka mnie interesuje to 6m. Łowienie tylko na Wisłoku.
 5. Posiada ktoś DAM Microflex 2.7m 2-10gr ? Polecacie na klenia na Wisłok ?
 6. no to Dawid jak coś więcej połowisz na niego i wyciągniesz kilka rybek to podziel się wrażeniami no jak dla mnie żyłka 0,14 / nanofil 0,04 myślę że w takim razie Microflex mi spasuje do główek 3-5 gr i gum 3-8 cm. czyli o którym piszesz ?
 7. LRF to wklejka, a Perch Specjal podobno sztywny, zaniżone ma cw a w rękach miałem w sklepie uchwyt niezbyt fajny.... Może ktoś jeszcze o Microflex'ie coś powie ?
 8. Posiada ktoś wędkę DAM EFFZETT Microflex o cw. 1-7 gr.? Możecie coś o niej powiedzieć ? Jakich przynęt głównie na niej używacie, jak się zachowuje podczas holu ryby, ugięcie, trzymanie ryby, jak daleko posyła małe przynęty ? Jaka długość będzie lepsza na okonia z brzegu w przypadku tego modelu ? Do wyboru 1,9 i 2,3m.
 9. to co petycja o oczyszczenie zbiornika ??
 10. dzięki za odpowiedzi za tydzień pojadę coś powybierać, może do tego czasu jeszcze ktoś coś doradzi
 11. miejscowość Baligród, kilka domków letniskowych drewnianych obok siebie, może 1 duży wybierz lub 2 mniejsze sprawdź ofertę, z dala od cywilizacji chyba ze trafisz na ekipe która przyjeżdża na crossach po lesie jeździć . do Soliny jakieś 20 min autem
 12. no to może chociaż ktoś z posiadaczy się wypowie czy Konger WCH Dancer jest warty ceny czy znajdę tańszy kij do 14 gr posiadający podobne parametry ?
 13. ahh... cóż za liczne odpowiedzi więc zapytam tak ( z tego co już wcześniej wyczytałem ).... na bolenia dragon millenium 270cm; 5-25 gr będzie ok na Wisłok ? (z daiwą 3000) a pod klenia i okonia nieco zmiana wydatków konger WCH dancer 3-14 gr i tu długość 270cm czy 240cm wystarczy na Wisłok ( 240 brany pod uwagę ewentualnie żeby na Stobnicę się zmieścić) no i jakiś sprawdzony kołowrotek 2000 lub 2500 może ktoś podac ? czy ewentuakna opcja nr 2: WCH Impuls 5-18 gr 270cm bolenia obsłuży ? a na klenia wybrać coś do 10 gr ?
 14. bongo

  PRZYWITAJ SIĘ

  Witam. Jestem Mateusz, wędkuje głównie na spinning na rzece Wisłok, czasami dla relaksu spławik lub feeder.
 15. Witam proszę doświadczonych kolegów o poradę jakie wędki wybrać, mianowicie łowię głównie na Wisłoku z brzegu, czasem brodząc na odcinku od Strzyżowa po Boguchwałę, chciałbym zakupić 2 wędki spinningowe, - pierwsza pod klenia/jazia (da rady również pogodzić z okoniem ?) klenie to na woblery 18-30 mm, okonie to głównie na gumy 20 - 60 mm na główkach 3-8 gr oraz wobki 30-50mm cenowo ze względów studenckiej kieszeni to +/- 200 zł ( prosił bym o podanie jakiegoś modelu lub przykładowo długości i c-w. ) no i jakiś kołowrotek do niej ( +/- 150 zł) - druga wędka to na bolenie (woblery 50, 70 mm max 90mm a ich ciężar to chyba max 10 gr nie przekracza) i brzane (woblery) prosił bym także o podanie jakiegoś modelu lub długości i c-w. , cenowo około 200-250 zł, czy jednak wybrać jeden typ i kupić jedną ale za lepsza cenę np tylko pod klenia ? Do tego typu nada się kołowrotek Daiwa Laguna E 3000A ? Bo posiadam taki. Dzięki z góry
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy