Jump to content

ORINOKO

Użytkownicy
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

ORINOKO last won the day on January 10

ORINOKO had the most liked content!

Community Reputation

545 Excellent

Recent Profile Visitors

1,912 profile views
 1. Mateczka Rosja darzy wielkimi zębami. Kolejny odcinek za tydzień.
 2. Kiedyś zgłosiłem wysypisko i nic z tym nie zrobili. Polecam geoportal mobile. Kilka zgłoszeń w jedno miejsce i sprawa załatwiona. Minus, że można tylko raz dziennie coś zgłosić.
 3. Łowisko umarło. Dwa refulery na wodzie i pogłębiają płytsze miejsca do 7 m chyba, a okręg dalej płaci dzierżawę.
 4. Szkoda, że tylko czasowo a nie na stałe.
 5. To jest nas dwóch na forum? W zeszłym udało się wydłubać kilka rybek 😉
 6. Cytat ZO Zamość "Wędkarze! Z uwagi na liczne pytania informuję, że na ryby będzie można chodzić lub jeździć, ale z zachowaniem ograniczeń odległości oraz limitu przemieszczających się osób (maksymalnie dwie osoby, z wyłączeniem rodzin) tak jak na spacer lub wyjazd do lasu. Uważam, że w obecnym czasie nawet trzeba się trochę odstresować👍"
 7. Siemacie. Nie wiedziałem gdzie napisać i wkleję tutaj coś co znalazłem na ZG PZW FB. Czyżby milowy krok w 21 wiek? Ciekawe kiedy zostanie wprowadzone? "Aplikacjia Centralnej Bazy Danych PZW. Jest to niezbędne do dostosowania się do obecnych realiów. Jednak będzie ciężko to wdrożyć w zaplanowanym czasie. Przed nami bardzo dużo pracy z samym poprawnym zaewidencjonowaniem wszystkich członków. Będzie trzeba przeszkolić skarbników, nadać uprawnienia do wprowadzania do ewidencji nowych informacji, są również i płatności elektroniczne, i tu również trzeba będzie założyć bramki do przelewów. Planuje się wprowadzenie kodów QR i skanerów tych kodów dla SSR ale myślę, że to może być kolejny etap."
 8. Jak wszystkie w naszym okręgu
 9. ORINOKO

  Lipie

  Wydra szaleje na jedynce 😄
 10. Witam. Mam do sprzedania czarną nową nie rozpakowaną kamerę sportową marki SjCam. Jedna z najbardziej udanych wersji kamer tej marki. Co do danych nie będę się rozpisywał, są do sprawdzenia na stronie https://sjcamhd.com.pl/kamery-sjcam/kamera-sportowa-sjcam-sj8-plus.html Cena jaka mnie interesuje to 690 zł. Dla forumowicza mała negocjacja przewidziana.
 11. Kolejny odcinek https://youtu.be/uWpk0ogKD4c
 12. Witam. Czy ktoś się orientuje czy w niedalekiej odległości od Rzeszowa można wykupić pozwolenie na Zamość? W siedzibie okręgu nie mają.
 13. Odrazu powiem, że na baterii szkoda filmować. Zainwestuj w powerbank. Seria SJ Cam to budżetowe kamery o parametrach zbliżonych do go pro. SJ5000X to też niezły model do kupienia w PL.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy