Skocz do zawartości

ORINOKO

Użytkownicy
 • Ilość treści

  326
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  15

ORINOKO wygrał w ostatnim dniu 21 Luty

ORINOKO ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

330 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1404 wyświetleń profilu
 1. To są prywatne stawy ogrodzone. Wstęp jedynie dla znajomych za pozwoleniem.
 2. Ze spinem bym spróbował.
 3. Sam jestem ciekaw czy coś tam pływa
 4. Czy Lipie odpuściło?
 5. Też należę do koła Karaś ale składkę opłacałem na Akacjowej i pani się mnie pytała "czy chcę" opłacić ubezpieczenie. Nie zapłaciłem, nie jest to wymagane i nie musisz płacić. Niech Ci ten działacz nie mydli oczu.
 6. ORINOKO

  Lipie

  Raczej nic się nie zmieni przez najbliższe kilka lat. Nie sprawdzałem w internecie czy w ogóle jakikolwiek zbiornik w naszym okręgu został zarybiony drapieżnikiem. A nawet jeśli to są to znikome ilości.
 7. W lecie na zalewie byłem raz i nie da się wytrzymać ze względu na smród gnijącego mułu z dna. Najlepiej jesienią.
 8. Na 29 wystawców 16 od tłustych karpii, jakiś rodzynek od wytłaczarek i kilka sklepów.
 9. ORINOKO

  Lipie

  Nikt wam nie kazał oddawać własnych pieniędzy, a teraz rządacie aby wszyscy się do was dostosowali bo kupiliście kruszywo i zrobili stanowiska. Jeśli chcecie mieć karpiowe łowisko to wykupcie zbiornik na własność i po kłopocie. Ale na chwilę obecną jest dzierżawiony przez ZO PZW i to tam są podejmowane decyzje. A jeśli się nie podoba to możecie łowić na wodach prywatnych gdzie nie brak ryb. A. Przepraszam nie będziecie płacić na wodach prywatnych tylko zasilacie składkami PZW i macie pretensje.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.