Jump to content

ORINOKO

Użytkownicy
 • Posts

  583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Everything posted by ORINOKO

 1. Witam. Założę nowy temat o muchach szczupakowych na metodę spinningową i muchową. Czy ktoś z szanownych kolegów zajmuje się produkcją takich wabików?
 2. ORINOKO

  Lipie

  Na stronie PZW oraz w regulaminie zawodów klubu Carppub nie ma wzmianki o rezerwacji łowiska.
 3. ORINOKO

  Na grzyby

  Taki mały zbiór po łowieniu 😊
 4. Sklep-pontony.pl prowadzi serwis silników spalinowych. Z którego roku jest silnik? Może cewka jest uszkodzona?
 5. Mam Navipoland od ponad trzech lat i nic złego się z nim nie dzieje.
 6. Przyjeżdżasz z samego rana i nie martwisz się o miejsce parkingowe
 7. Tylko do przemieszczania się to spalina między 6KM, a 10KM plus zbiornik zewnętrzny jeśli nie ma wewnętrznego. Jeśli na pontonie możesz zawiesić maksymalnie 10 KM to tak zrób. Później będziesz narzekał, że masz mało mocy. Na początku roku kupiłem 9.8 Mercurego z lat 80tych i przy pontonie 330 bez kila we dwóch i pełno sprzętu, zmierzone 27 km/h. Co do elektryka jeśli na bajorka to coś koło 40lbs lub 55lbs plus akumulator. Niestety te 2500 zł chyba nie wystarczą na oba silniki.
 8. Panowie jak z kolorem wody na Sanie w okolicach Słonnego ewentualnie Wyżej do Sanoka?
 9. Rybki z ostatniego weekendu 😎. Było ciężko, ogólnie ryba się potopiła jednak znaleźliśmy odpowiednie miejsce i trafiliśmy w odpowiedni czas 💪 by złowić kilka ryb. Największy na zdjęciu 80 cm, a mniejszy 65 cm.
 10. https://nowiny24.pl/rzeszow-lodka-wywrocila-sie-na-wisloku-dwoch-mezczyzn-wpadlo-do-wody-jednego-z-nich-nie-udalo-sie-uratowac/ar/c1-15730395
 11. Dzisiaj rana 43 cm i kilka mniejszych 💪.🥵 +30°c o godzinie 11.00 wygoniło mnie do domu ale dzień na rybkach zaliczony.
 12. Na zalewie woda kwitnie dlatego jest syf.
 13. I zjedzą wszystko tłumacząc się, że nie wiedziałem. Wara od Myczkowiec 🤬
 14. Pierwszy w tym roku i sportowe 60 cm 😉
 15. Cytat: "Możemy stworzyć drugą żwirownię. Idealnie do tego nadaje się dawny staw rybny na os. Zwięczyca. To piękny, zielony zakątek o powierzchni wodnej 2 ha, który przy niewielkim zaangażowaniu środków z budżetu miasta, znacząco rozszerzy ofertę rekreacyjną Rzeszowa - mówiła w sobotę Ewa Leniart."
 16. A poniżej Stobnicy?
 17. Niech ktoś mi powie, że nie ma ryb na Wisłoku.
 18. Szkoda tylko, że same pistolety siadały 😔 ale kilka rodzynek od 51 do 53 zostało złowionych. Ogólnie ryba aktywna ale wszystko krótkie.
 19. ORINOKO

  Lipie

  Czy było gdzieś napisane, że zbiornik zamknięty na czas zawodów? Jeśli nie to możesz łowić. W terminarzu są zapisane ale nie ma info o zamknięciu zbiornika. A jeśli są zawody spinningowe na zbiorniku to nie jest zamykany i trzeba omijać innych wędkujacych.
 20. Polecam. Sam używam i są mega. Szczególnie łowna była w kolorze Black Chicken 😎
 21. Świetnie się prezentuje krypa 😉
 22. Majówka z opóźnieniem ale zaliczona Baaaaaam 💪
 23. @tomipasujeco tak chcesz udowodnić swoimi odpowiedziami? Z tego co widzę to na forum od 2015 r. jakieś odpowiedzi z "mandaty za łowienie na komercji" (2018 r.) i nagle uaktywnienie w zeszłym roku. Myślę, że czasem powinieneś odpuścić i nie wylewać swoich myśli tylko dlatego, że chcesz coś udowodnić (od tego jest śmietnik zwany Facebook), a przy tym siać ferment na forum. Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy odpowiada za swoje czyny i tutaj bym zakończył swoją wypowiedź.
 24. Okonie już chyba zakończyły tarło 😊.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy