Skocz do zawartości

DawidĆwikła

Aktywni
 • Zawartość

  352
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Good

O DawidĆwikła

 • Urodziny 17.02.1998

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. DawidĆwikła

  Łowisko No kill obok Czarnej Sędziszowskiej.

  Witam,posiada ktoś albo widział mapę ze stanowiskami tego łowiska?
 2. DawidĆwikła

  Zalew w Ożannie

  Z tego co się orientuję to bieżący rok nie obsypał drapieżnikami, w porównaniu do zeszłych lat, ale może to i lepiej,gdyż w jakimś stopniu pokazuje rybostan zbiornika.
 3. DawidĆwikła

  Łowisko Przystanek Stawy - Grębów

  Widzę temat o tej wodzie ostatnio ucichł,na co ten akwen nie zasłużył sobie. W tym roku odwiedziłem kilkukrotnie tą komercję. Za każdym razem bezcenne lekcje pokory oraz chwilę szczęścia. Mimo iż jest to komercja,trzeba się wygimnastykować żeby uzyskać zadowalający efekt. Podsumowując ten rok,stwierdzam że jest bardzo ładna populacja karpia,która dominuje, jednakże jesiotry wynagradzają walką oraz rozmiarami Ryby bardzo silne,widać że kilogramy protein które wrzucają do wody wędkarze ,przekładają się na siłę ryb. Co do minusów to porozrywane pyski karpi,czemu się wcale nie dziwię, widząc niektórych "wędkarzy" jak zacinają odjeżdzającą rybe(jeden świst na sygnalizatorze) podbiegają i zacinają z takim impetem,że aż szkoda ryby. Po czym chwilę później słychać "Nie no k*rwa znowu spadł" .No ale cóż,człowiek uczy się na błędach. Trochę odbiegłem od tematu,ale musiałem to poruszyć bo aż razi to w oczy. Co do wyników 2017. Udało się złowić wiele jesiotrów lecz największy na 148cm i 16,2 kg wagi Co do karpi,nie było już tak kolorowo,ale większość karpi w przedziale 5-9kg . Rzadko kiedy łowiłem mniejsze.
 4. DawidĆwikła

  Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami

  Przyszła paczka, kuleczki do testów oraz kukurydza w zalewie, popki 10mm
 5. DawidĆwikła

  Wesprzyj nasz portal - gadżety.

  Przelew wykonany. 2 naszywki 35 zł. Dane do wysyłki @krs tobie wysłać na pw tak?
 6. DawidĆwikła

  Wesprzyj nasz portal - gadżety.

  Witam,troszkę temat ucichł,Czy są dostępne jakieś gadżety? Interesują mnie naszywki i czapka
 7. DawidĆwikła

  Zalew w Ożannie

  Zarządzanie rybą jest skandaliczne, rozumiem, niektóre sztuki mogły być wycieńczone zdrowotnie czy też przez warunki atmosferyczne. Ależ przecież można temu w prosty sposób za pobiec.np. ważenie ryb co 5 godzin,i myśle że nie było by aż tak dużej straty. A teraz taka moja mała dygresja, co do "maratonu karpiowego" powinien się odbyć w lutym na Florydzie,ryba sama by wskakiwała do podbieraka
 8. DawidĆwikła

  Parasol Wędkarski

  Zastanowię się co do tego. Dzięki za informacje.
 9. DawidĆwikła

  Parasol Wędkarski

  Aż takie złe są tego typu?
 10. DawidĆwikła

  Zalew w Ożannie

  Zalew w całości odmarznięty. Udaję się złowić malutkie jazie oraz karpiki.
 11. DawidĆwikła

  Żyłka do metody/gruntu

  Ja dzisiaj kupiłem 2 na testy.Jedna tak jak kolega pisał wyżej,satori,a druga trabucco feeder, inna seria,zobaczymy co czas pokaże.
 12. Witam. Znalazłem w internecie taki o to parasol.Czy któryś z forumowiczów posiada taki sam lub bardzo podobny? Ewentualnie jaki wy macie,a polecacie. Powiedzmy granicą cenową to będzie 180-200 zł. http://allegro.pl/parasol-namiot-wedkarski-100-wodoszczelny-250cm-i5641852983.html
 13. DawidĆwikła

  Żyłka do metody/gruntu

  Jak z tonięciem oraz skręcaniem się?
 14. Witam. Chcę kupić żyłkę do metody/gruntu, jakie polecacie a jakich radzicie unikać? Zawsze byłem zwolennikiem żyłek trabucco,lecz ostatnimi czasy według mnie coś te żyłki się zmieniły i to na złe. Może taka seria,nie wiem, jakie są wasze propozycje?
 15. DawidĆwikła

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Tu się zgodzę,na razie mieszkam na terenie OR, 90% czasu nad wodą będę spędzał właśnie tu,więc nie mam innego wyjścia,trzeba opłacić Rzeszów.
×