Jump to content

DawidĆwikła

Użytkownicy
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

DawidĆwikła last won the day on January 19

DawidĆwikła had the most liked content!

Community Reputation

82 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam pytanie,moze sie ktoś oriętuje,czy po opłaceniu składki w kole "X" można przenieść się do innego koła w tym samych roku?
 2. Szybki rekonesans małej rzeczki,kleniowy wypad,wynagrodziło, pare sztuk drobnego klenia,szczupaczka oraz jeden rodzynek Aż dziwne że się uchował ,no ale niech rośnie duży .
 3. Napewno wystarczająco ilość czasu aby uciec
 4. DawidĆwikła

  (s) Gumy

  Witam,można zarezerwować do jutra wieczorem? Byłbym zainteresowany,pozdrawiam
 5. Witam,mam do sprzedania woblery Dorado,Salmo oraz handmade. 130zł + wysyłka
 6. No to było wiadome że tak się stanie, niestety nasze koło, w większości to są wędkarze którzy chcą i będą zabierać ryby,jezeli to jest uczciwe i zgodne z ogółnie panującymi zasady,no okey,mają do tego prawo. W liscie napisali że floryda znajduje się w obrębie miasta Leżajsk i nie chca tam nokill, okey, są inne wody niedaleko Leżajska(Ożanna,Brzóza Królewska,Czyste) .Więc warto było by się na własnie tych wodach starać o nokill. Tutaj się wypowiem bliżej w kierunku Ożanny,bo najwięcej czasu właśnie na niej spędzam. Leży ona na obwodzie wędkarskim,i to jest jej największy minus jeżeli chodzi o wprowadzenie Nokill, tak usłyszałem od osób z zarządu, więc gdzie tu sens,a gdzie logika, ewidentnie ludziom to nie jest na rękę. A z resztą co tu dużo mówić,nawet gdyby wprowadzili tego nokill na Ożannie,kto z zarządu opiekowałby się tą wodą jak często gęsto poza zawodami,SPORADYCZNYMI zarybieniami za bardzo włodarze się to wodą nie opiekują, a jako dowód podam dość nie przyjemną informacje jaka miała miejsce nie raz nie dwa razy. Kilku Kłusowników,(jeden mi znany,niezła "szycha" kilkukrotnie zarzucali sieci za pomocą łódki belly boat pod osłoną zmierzchu w tej zatoczce między linią a wpływem Złotej,następnie zwijali się i ładowali w reklamówki w auto i szybka ucieczka z miejsca zdarzenia.Była informowana Straż Państwowa,chłopaki nawet próbowali złapać ich na gorącym uczynku ,lecz tamci wyrzuci temat i odpuścili.Także widzicie, jaki jest stan obecnie tej wody, zarybień mało bo to co śmieszne"zbiornik przepływowy" i nie wolno zarybiać duzą ilością ryb,no śmiechu warte.Wedkarze którzy przykłusują(ale w sposób mniej perfidny) zabierajac niewymiarowe,lub ryby które maja wymiar górny ochronny, na koncu ,co za nic ich nie winię zwykli wedkarze ktorzy zabierają legalnie ryby,akurat to to najmniejsze zło. I w efekcie mamy to co mamy czyli niewiele. Przepraszam że zszedłem z wątku o Florydzie no ale wypada przestawić sytuacje jaka jest. Pozdrawiam.
 7. Dziki leśny strumyk, podarował mi pierwszego w życiu pstrąga, a rozmiar to już rzecz mniej ważna 😁😁
 8. Uzdrojenie na okonki, jak widać, działa 😁😁😁
 9. Kilku godzinny spacer po małej rzeczce wraz z spławikiem i robakami,aż miło wrócić do "korzeni wędkarskich"
 10. Grass Pig, króluje tej jesienni, pare krótkich zanderków, kilka pistoletów oraz jeden gigant 61 cm 😁
 11. Witam, Panowie mam pytanie odnośnie rękawic spinningowych,jakie polecacie modele na jesienne mrozy. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy