Jump to content

muzzy123

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatni weekend nocka:1 karp, trochę leszcza, jeden lin. Tylko że to jest wynik na 3 łowiacych białą rybę. Kolega z zywcami przesiedział bez brania. No i mało ludzi.
 2. Tak z ciekawości, muł z zalewu dlaczego jest wartościowy? Jakie jest jego zastosowanie po wydobyciu?
 3. Ciężko z braniami, za to bardzo mało wędkarzy, jednak coś tam się skusiło.
 4. 1 zając, 3 bażanty, 2 sarny, 1 lis, 1 jastrząb i stada migrujacych gęsi, co do ichtiofauny nic nie zaobserwowano.
 5. Cześć Mam do sprzedania kołowrotek Daiwa Ninja 2500A, kołowrotek w stanie 4+, jakieś drobne ryski się trafią, mechanicznie bez zarzutu. Kołowrotek bez pudełka i szpuli zapasowej. Kołowrotek znany i lubiany więc specyfikacja i opinie do znalezienia na netcie. Łożyska - 4 Przełożenie - 4.8:1 Pojemność szpuli - 190m/0.25mm Nawój - 72cm Waga - 270g Cena 100 PLN z odbiorem osobistym, wysyłka 15.
 6. Dzień Doby sprzedam kołowrotek Dragon Destiny 620i, taki jak tutaj: https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-dragon-destiny-rd-620i-7694082329 kołowrotek nie był przykręcony do wędki, leżak szafowy, gwarancja jeszcze 4 lata. w Zestawie wszystko co dostałem, gwarancja, szpula zapasowa, pudełko. Cena 100 PLN.
 7. Szlaki przetarte, fajnie że się odbyły, myślę, że frekwencyjnie też było dobrze, bo czasami, żeby się coś dopytać trzeba chwilkę było poczekać. Wchodząc i wychodząc, widziało się ludzi z zakupami, jedni mniejsze, drugie większe. Z tego co zauważyłem to prawie każdy z wiaderkiem od stalomaxa wychodził, ale trzeba przyznać dość duży wybór pelletów mieli. Faktem jest, że karpiarstwo i method feeder rządziło całymi targami i spinningiści nie mieli raczej w czym wybierać, miejmy jednak nadzieję, że za rok o ile targi będą to i fryzjerzy będą mieli w czym wybierać (teraz jednak sobie przypomniałem, że pontony i łódki były więc jednak dla majętnych spinningistów oferta była :) Cieszy na pewno obecność polskich marek na targach, a ich obecność w Rzeszowie świadczy o tym, że śledzą rynek. Rzuciłem okiem na salę konferencyjną i ok 20 osób tam siedziało - godz 13, i z tego co widziałem byli to młodzi ludzie co dodatkowo cieszy. Kolejki na symulatora ryb można się było spodziewać, oferta gastronomiczna mogłaby być lepsza, ale w sumie to jedzenie dla ryb, a nie dla ludzi było tam najważniejsze, dziwiły mnie tylko mało okupowane budki z piwkiem, ale patrząc na parking, to ilość zmotoryzowanych wymuszała pewną wstrzemięźliwość w temacie. Błąd ze strony Feeder Baita, że nie sprzedawali tylko prezentowali produkty (odsyłali do stoiska Trotki, gdzie mieli tylko epidemie i niektóre pellety), ale samo sprawdzenie jak pachną i pracują ich zanęty - warto było. Nie wiem czemu spodziełęm się, że Obóz Łowcy, będzie nadawał ton Targom, a tu Dawidek skromnie biznes uprawiał, a co ciekawe ich Koło Numer 5 Łowcy było jedynym przedstawicielem PZW na targach, tak, że jeśli chodzi o promocję to nasz związek się nie popisał. Także, myślę że nawet jeśli nie oferta była skromna, warto pojechać i samemu ocenić jak wyszło.
 8. Kupię książki: 1. J. Kolendowicz "Wedkarstwo Spinningowe" 2. M. Szymański "Wedkarstwo Rzeczne Spinning" Info priv
 9. Już śpieszę wyjaśnić dlaczego twój postulat jest głupi (postulat, nie Ty, wiem że wynika on z twojej troski o ryby), przy obecnym stanie kontroli wędkarskich czyli prawie zerowym (jedną kontrola na dwa lata, do tego na łowisku licencyjnym) składka c&r nadająca jakieś dodatkowe uprawnienia lub zwiększająca zasięg dostępnych łowisk, zrodzilaby tylko wysyp nokillowcow beretujacych ryby mniejszym kosztem własnym lub na większej ilości łowisk.
 10. Łacina nas pogodzi "Sander lucioperca", cyrylica poròżni "судак" choć Sudak, prawie jak Cudo brzmi😄
 11. Do wiosny pewnie dadzą radę obalić? miejscówka przy odpływie tego rowu w Boguchwale. Wędka ma 2,7. Wierzba więcej w obwodzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy