Jump to content

muzzy123

Użytkownicy
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Do sprzedania kijek do castingu, chyba najczęściej polecany dla początkujących, stan bardzo dobry, jakieś mini ryski się znajdą. Cena 160 PLN.
 2. muzzy123

  Lipie

  Lipie 2, wędkujacych nie zbyt dużo, sporo spacerowiczów co uciekli przed tłumami w dobie epidemii. Zapomniałem zrobić zdjęcie ale na końcu zbiornika Kruszego nasypało ziemi tak z 3 metry i do ok 3 stanowisk ostatnich trzeba tachać sprzęt przez wydmy humusowe, trochę głupio bo mogli to na łąkę po drugiej stronie wysypać.
 3. Przed sezon Walnych Zgromadzeń warto posłuchać:
 4. muzzy123

  Gumy jigowe

  Cześć Do sprzedaży zestaw gum jigowych, ok 55 sztuk, większość nowe, nie moczone, część kłuta, część z glówkami, wielkość większości to 7cm, ale jest parę dłuższych gumek, głównie relaxy, są też savage gear, Meredith, Dragon, lunker, mikado, Manns, jakieś chińczyki. Nie znam marki tych 5 w drugiej kolumnie od lewej, więc nawet jeśli ktoś zna to niech da znać bo zostawiłem sobie parę. Cena to 110 PLN (2 zł sztuka).
 5. Cześć Mam do sprzedania główki jigowe, używane i nowe, rozmiarowo większość do 3 i 4 calowych gumek, jest też parę mniejszych i kilka kolorowych, gramatury różne, raczej 10gr I w górę. Ilościowo ok 160, cena za całość 160 PLN.
 6. Naprawdę przepraszam, rzeczywiście nie było to potrzebne.
 7. Tak, sprawdź wyniki w temacie lód 2020. Lodu nawet w Suwałkach nie ma.
 8. Panie, takich ryb nie ma...
 9. Strasznie kiepski sezon dla mnie na Ujezdzie, leszcze leszczyki, karpik jeśli już to zarybieniowe, jeden szczupaczek, jedynie pękata karaska godna uwagi. Nie wiem czy najedzona zanęty czy pełna ikry. Ogólnie za rok odpuszczam to łowisko.
 10. Na wiosnę chodziłem za kleniem powyżej S19, ale bez sukcesu. Potem odpuściłem bo ciężko z dostępem do brzegu wraz ze wzrostem roślinności, ale dla wytrwałych czemu nie. Miejscami bardzo urokliwe bywa.
 11. Byłem chyba w sierpniu że spinem, i na jednym stanowisku od lasu były łuski zeskrobane więc jakby kamerkę na drzewie zostawić to pewnie ciekawe rzeczy by się nagrały.
 12. Średnio z rybami, ale ładnie tam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy