Skocz do zawartości

muzzy123

Aktywni
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. muzzy123

  Lipie

  Ta rura jest żebyśmy dalej nie jeździli, jak pytałem strażnika z Kruszgeo to mówił że sami jesteśmy sobie winni (wędkarze). Ktoś tam się schlał i jakieś cyrki odprawiał\li.
 2. muzzy123

  Łowisko Specjalne: Siepietnica - Wróblowa - Ujazd

  Drapieznika nie widać, ze spinem nikogo nie widziałem. Na feedera i metode słabo, jeden karpik wigilijny i troche podleszczyków. Chlopaki na splawik same leszczyki - Ujazd 1.
 3. muzzy123

  Lipie

  Tragedi nie ma, ostatnio w niedzielę to i od wjazdu wolne stanowiska były, na tygodniu tak jak kolega pisał.
 4. muzzy123

  Lipie

  Kijanki tzn jedna, na metodę
 5. muzzy123

  Jezioro Solińskie

  Przestań, sztuczy zbiornik zmieniający krajobraz i klimat Bieszczad, a chcesz zachowania natury? To wszystko powstalo dla ludzi, nie dla przyrody.
 6. muzzy123

  Stawy w Trzcianie tzw "Dyndy"

  A na którym siedziałeś? Bo ja na większym tylko jedna płotka przez 3h, chłopak obok identycznie.
 7. muzzy123

  Lipie

  Szczerze? Nie rozumiem tej frekwencji, ja wiem ze blisko, ale dla zatwardzialego karpiarza, godzine drogi dalej ma Wroblową lub Ujazd ( jak ryby zabiera), a o wynik chyba lepiej,
 8. muzzy123

  Łowisko Specjalne: Siepietnica - Wróblowa - Ujazd

  Potwierdzam, nic innego się nie wieszało.
 9. muzzy123

  Zalew Rzeszowski

  Rozumiem że zalew Rzeszowski to teraz no-kill? http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/23579/wykaz_wod_pzw_okregu_w_rzeszowie_udostepnionych_do_wedkowania_w_ " Zbiornik Rzeszów od zapory do cofki zbiornika w m. Zwięczyca – ujęcie wody dla m. Rzeszowa. Łowisko no-kill zakaz zabierania i przetrzymywania ryb w tym martwych. (Nie dotyczy zawodów wędkarskich)."
 10. muzzy123

  Stawy w Głogowie

  Jeśli ktoś zostawił wczoraj jakieś rzeczy na miejscowce przy wypływie stawu to info na priv z opisem co i ile zostawił, zguba wtedy wróci do właściciela.
 11. muzzy123

  Lipie

  Na gruncie nic się nie działo, to zabawy ze splawikiem dały fajne efekty. Brań było więcej ale mądre rybki w w zielsko wpływały.
 12. muzzy123

  Stawy w Głogowie

  Przez rok niewiele się zmieniło, jak znalazło się zgrupowanie kroczka, to prawie z opady brały. Z podsłuchanych rozmów chłopaki wyciągnęli amura 65cm. Natomiast wśród tych rybich imigrantów trafił się nasz polski książę:-)
 13. muzzy123

  Lipie

  Leszku ładna mapka, ale tyczy się zawodów, 16 łowiących na lipiu to może w środku tygodni, zazwyczaj to tylu na jednym brzegu siedzi. Lepiej odpowiedzcie koledze jak to jest z tym prywatnym terenem na lipiu 2.
 14. muzzy123

  Stawy w Trzcianie tzw "Dyndy"

  Jest Trzciana, są karasie. Chłopak parę stanowisk obok zlowil karpia 45cm na splawiczek. Sporo ludzi przyjechało.
 15. muzzy123

  Łowisko Specjalne: Siepietnica - Wróblowa - Ujazd

  Nie wiem, dopiero drugi raz bylem, a i tak głupiego szczęście bo koledze nawet nie obtarło. Ludzie raczej chwalą sobie te wody.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.