Jump to content

muzzy123

Użytkownicy
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

Reputation

88 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Coś mogłem pomylić, ale chyba moderatorzy poprawili?
 2. Foremki method feeder drennan, 3 sztuki, największą do metody esp drennan. 15 pln
 3. Shimano Technium Suntec okulary polaryzacyjne, nowe, nie używane, sprawne, nie porysowane, kompletny zestaw, 2 etui i pudełko. 95 PLN.
 4. Koszyczki podajniki method feeder cześć używana część nowa PReston mały 15gr x2 Jaxon 25gr Mikado 50gr Matrix 30gr Mikado maly 30g Jaxon mały 30gr Cena 45 pln.
 5. Multiplikator taigek, sprawny, jednak nie posiada on knoba docisku szpuli, widać na zdjęciach, poza tym wszystko ok. Sprzedaję bez linki. Multik rzuca zwija ot taki znośny Chińczyk. Cena 60 PLN.
 6. Sprzedam miarkę z logiem sklepu drapieżnik, wymiar 120cm. Cena 7 pln. Nieużywana, nie dlatego że ryby zabieram, 😁po prostu okazy ciężko złowić. Odbiór Rzeszów, Trzebownisko, Wolka Podlesna, Medynia Łańcucka.
 7. Wybrałem się z methoda bo robaków nie kupiłem. Ciężka woda, dno co prawda czyste, ale jest dość głęboko (na 20m koszyczek 35 opadał ok 15 sekund.) Siedziałem mniej więcej w połowie strefy w której można łowić. Widzę, że najczęściej okupowane miejscówki są na wjeździe. Jedno branie przez 3h.
 8. Miały być okonie, a meldowała się kleniowa podstawówka, brań sporo, ale bez okazów, brania na gumki, obrotówki i woblerki. Wislok poniżej Rzeszowa.
 9. Oddam czasopisma wędkarskie z lat 99-07. Głównie wędkarski świat, pełne roczniki za lata Wś 2002, 2003, 2004. Pozostałe gazety to wedkarstwo moje hobby, wiadomości wędkarskie. Jak znajdę to jeszcze segregatory z wędkarskimi poradami dorzucę. https://imgur.com/a/7NYqQx5
 10. Nęcisz nęcisz i złowiłeś, szczegóły priw.
 11. Mało osób jak na majówkę, jedno branie szczupłego 42cm, chłopaki amura 60cm wyholowali. Z ploteczek i rozmów to podobno narybkiem szczupaka zarybili, no i karpiem oczywiście ale już chyba wyłowiony. Z żywcówkami co byli jakieś brania mieli, ale bez efektów. Aha do potwierdzenia, że na Czarnej Sedziszowskiej małe jesiotry wpuszczono, ale tylko 100 sztuk.
 12. Widzę że w tym roku Państwo Polskie poważnie podchodzi do ochrony tarlisk...
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy