Jump to content

muzzy123

Użytkownicy
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panie, takich ryb nie ma...
 2. Strasznie kiepski sezon dla mnie na Ujezdzie, leszcze leszczyki, karpik jeśli już to zarybieniowe, jeden szczupaczek, jedynie pękata karaska godna uwagi. Nie wiem czy najedzona zanęty czy pełna ikry. Ogólnie za rok odpuszczam to łowisko.
 3. Na wiosnę chodziłem za kleniem powyżej S19, ale bez sukcesu. Potem odpuściłem bo ciężko z dostępem do brzegu wraz ze wzrostem roślinności, ale dla wytrwałych czemu nie. Miejscami bardzo urokliwe bywa.
 4. Byłem chyba w sierpniu że spinem, i na jednym stanowisku od lasu były łuski zeskrobane więc jakby kamerkę na drzewie zostawić to pewnie ciekawe rzeczy by się nagrały.
 5. Średnio z rybami, ale ładnie tam.
 6. Ostatni weekend nocka:1 karp, trochę leszcza, jeden lin. Tylko że to jest wynik na 3 łowiacych białą rybę. Kolega z zywcami przesiedział bez brania. No i mało ludzi.
 7. Tak z ciekawości, muł z zalewu dlaczego jest wartościowy? Jakie jest jego zastosowanie po wydobyciu?
 8. Ciężko z braniami, za to bardzo mało wędkarzy, jednak coś tam się skusiło.
 9. 1 zając, 3 bażanty, 2 sarny, 1 lis, 1 jastrząb i stada migrujacych gęsi, co do ichtiofauny nic nie zaobserwowano.
 10. Cześć Mam do sprzedania kołowrotek Daiwa Ninja 2500A, kołowrotek w stanie 4+, jakieś drobne ryski się trafią, mechanicznie bez zarzutu. Kołowrotek bez pudełka i szpuli zapasowej. Kołowrotek znany i lubiany więc specyfikacja i opinie do znalezienia na netcie. Łożyska - 4 Przełożenie - 4.8:1 Pojemność szpuli - 190m/0.25mm Nawój - 72cm Waga - 270g Cena 100 PLN z odbiorem osobistym, wysyłka 15.
 11. Dzień Doby sprzedam kołowrotek Dragon Destiny 620i, taki jak tutaj: https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-dragon-destiny-rd-620i-7694082329 kołowrotek nie był przykręcony do wędki, leżak szafowy, gwarancja jeszcze 4 lata. w Zestawie wszystko co dostałem, gwarancja, szpula zapasowa, pudełko. Cena 100 PLN.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy