Jump to content

hubidem30

Użytkownicy
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szanowni Koledzy jak zobaczyłem czego domaga się przedstawicielka na naszego kochanego Kraju zbladłem. Jak takie osoby znalazły się w Parlamencie Europejskim ?? https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/sylwia-spurek-chce-zakazu-wedkarstwa-i-lowiectwa,202947.html
 2. Proszę o informację czy na Lipiu 2 coś się dzieje ??
 3. Moje pytanie - można tam wędkować ? był ktoś z kolegów na tym zbiorniku ?
 4. Witam Kolegów, Proszę o informację co to za woda (zbiorni) okolice lotniska : https://www.google.com/maps/place/Jasionka/@50.1120093,22.0770023,854m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x473ce44faed6a8e1:0x74bd253bef8cd691!8m2!3d50.1192541!4d22.0602627
 5. Zapytałem dlaczego nie ma porozumienia z okręgiem w Tarnobrzegu - usłyszałem że za dużo chcieli w zamian ........ jak to jest z tym naszym PZW każdy okręg to inne państwo czy co ??
 6. Witam, Czy łowisko nadal zamknięte ??
 7. Witam, Może któregoś z kolegów zainteresuje ogłoszenie : https://www.olx.pl/oferta/stawy-hodowlane-45-ha-CID3-IDF52m7.html#7d0bc2e5b3 Miałem przyjemność być kiedyś na tych stawach - piękne miejsce - mogło bu być mega łowisko!!
 8. Co roku składni idą w górę boje się o przyszłe pokolenia bo składka może być równoznaczna z średnią płacą minimalna w Polsce. Może chodzi o to, co stało się z łowiectwem że te sport ma być tylko dla elit ? Jedynym batem było by nieopłacenie składek przez wszystkich wędkarzy, do puki nie zostanie wprowadzona jedna składka na całą Polskę taki protest i zaraz by zmiękli jak by nie było kaski na koncie !!!
 9. Witam, Orientuje się już ktoś ile nam przyjdzie zapłacić w 2021 r
 10. Do kolegi Stig - kwiatkami nie trzeba mi drogi sypać na łowisko sam trafię - dziękuje wszystkim kolegom którzy zauważyli problem - chciałbym aby każde łowisko miało nie tylko wyznaczone miejsce dla niepełnosprawnych ale też inne udogodnienia dla rodzinnego wędkowania ( nie mówię tu o rzekach bo tam nie ma problemu).
 11. hubidem30

  WC / Toitoi

  Apel do PZW Mamy XXI wiek a my wędkarze nadal sikamy po krzakach ponieważ na większości łowisk brakuje toalet lub nawet jeżeli są nowe ładne to stoją zamknięte. Sam byłem świadkiem na Weryni jeden z kolegów wybrał się z rodziną powędkować i dzieci szukały gdzie mogą skorzystać z WC. Gorąca prośba do Panów z PZW - część z naszych składek(niemałych)można by przeznaczy na obiekty sanitarne. Pozdrawiam.
 12. Witam, Co do rybostany to Płoć,okoń,rzadko karaś - zastanawiam się czy to przez to że przy większych opadach ryba idzie w rzekę czy przez miejscowych (biorą jak leci), Co do zarybienia tego zbiornika brak informacji.
 13. Koledzy, Możecie mi podać namiary miejsca gdzie można podjechać w miarę blisko wody, tak żeby z dzieciakami połowić, samochód w miarę blisko wody zostawić ??
 14. Witam, Czy coś się zmieniło z możliwością wędkowania w Kolbuszowej na stawach ??
 15. Witam, Jak tam z rybostanem na zalewie - można wędkować ??
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy