Jump to content

Siksa

Użytkownicy
 • Posts

  1,689
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Siksa last won the day on April 1 2019

Siksa had the most liked content!

Reputation

330 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,151 profile views
 1. Ogłoszenie grzecznościowe. Kolega chce sprzedać niewiele używaną bolonkę firmy Mikado. Długość 6 metrów, ciężar wyrzutowy 15gram. Istnieje możliwość oglądnięcia wędki w Rzeszowie. Cena 200zł. Więcej informacji pod nr 692 655 775.
 2. Siksa

  Lipie

  Na fizyce również były przeprowadzane testy. Weź 10kg kulek proteinowych 20mm i wsyp je na płasko do 10 litrowego pojemnika. Wagę (bez wagi pojemnika) pomnóż przez 14 i jak nadal wyjdzie Ci 140kg bądź więcej, to zwracam dziesięciokrotny koszt zakupu kulek
 3. Siksa

  Lipie

  Pomyliłeś się. Mowa o litrach, nie kilogramach.
 4. Siksa

  PZW - absurdy.

  Stanów w USA jest więcej, niż u nas Okręgów.
 5. Siksa

  Lipie

  Tak myślałem, że jednak nie wolno. Bardzo dobra decyzja. http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/185050/60/informacja_dotyczaca_zbiornikow_nokill_okregu_pzw_w_rzeszowie
 6. http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/182078/60/ubezpieczenie_nastepstw_nieszczesliwych_wypadkow__grupowe_ubezpi
 7. Siksa

  Lipie

  Pytałem czysto z ciekawości jak zostało to rozwiązane, bo nie jestem zainteresowany tą metodą wędkowania. Na Lipiu nie spinningowalem na poważnie z 15 lat, ale może w tym roku późną jesienią się skuszę. Pozdrawiam
 8. Na pstrągach nie byłem od dwóch lat. Także nie wiem, czy brały klenie.
 9. Siksa

  Lipie

  Panie Robercie, mnie ciekawi czy na Lipiu po wprowadzeniu no-kill, będzie zakaz połowu na żywca i martwą rybkę? Przepisy mówią, że przynęta do tych metod ma być pozyskana z łowiska. Wiadomo czym to się dla niej kończy. Dla mnie logicznym jest, że te metody od momentu wprowadzenia no-kill, są sprzeczne z regulaminem łowiska i powinny być zabronione. A jak to jest w rzeczywistości?
 10. Pewnie, że na Wisłoku są brzany czy świnki, ale na pewno nie w takiej ilości jak na Sanie. Jazia na pewno we Wisłoku jest dużo więcej niż się wydaje. To ryba wbrew obiegowej opinii całkiem inna ryba niż kleń i znacznie trudniejsza do złowienia. Jazie łowione na Wisłoku przez spinningistów są głownię wiosną w okresie około tarłowym. Później za wyjątkiem jednej osoby, nie przypominam sobie, żeby ktoś regularnie chwalił się na forum jaziami. Byłem w tym roku dwa razy na naprawdę rybnej jaziowej wodzie. Tu nie ma co porównywać, swoje rekordy pobijałem trzy razy, a kilka fajnych ryb z Wisłoka mam na koncie. Poza Soliną może i faktycznie Krosno nie nic ciekawego do zaproponowania w kwestii drapieżników, ale Solina jest pewnie większa niż wszystkie zbiorniki Okręgu Rzeszów razem wzięte. Nie sposób się znudzić taką wodą, ani jej dobrze poznać przez wiele lat.
 11. Obowiązują Cię tylko porozumienia Okregu, w którym dokonałeś opłaty członkowskiej.
 12. To dlaczego tak bardzo wędkarze z Rzeszowa chcą porozumienia z Krosnem, skoro nic ciekawego tam nie ma? Poniżej OSu jest kilka kilometrów najlepszej wody lipieniowej w kraju. Z pstrągami średnio, ale grzechem porównywać to z Rzeszowem. Trochę niżej, jest tyle brzany i świnki, że Wisłok by wylał. Może mniej jak 15 lat temu, ale nadal dużo, dużo więcej jak u nas.
 13. Jeżeli Lucek Cię uraziłem, to przepraszam. Jedynie chciałem pokazać na podstawie tego co pisałeś, jak wygląda postawa przeciętnego wędkarza. Czyli wszystko za darmo. Nikt nie chodzi do sklepu spożywczego i nie rząda dodatkowych poroduktówza darmo bo kupił inne. To tak jakbym przyszedł do Ciebie zrobić meble do kuchni i chciał gratis meble do pokoju. Zgodziłbyś się? Tak samo Krosno nie wpuści na swoje wody dodatkowych wędkarzy bez ekstra kasy. Nie nazwałem Cię centusiem. Sam pisałeś, że gdyby było porozumienie na Tarnów to byś tam jeździł, później że chciałbyś żebyśmy byli w Krośnie. Wynika z tego, że ma być to w tej samej cenie. Hajsu na OS nie wydaje, a w cale mniej na wędkowanie nie przeznaczam. Kawalerem jestem jeszcze przez kilka miesięcy i czeka mnie 30 letni kredyt. Chcę kupić nowe śpiochy czy markową kamizelkę, od października nie palę, a nie rządam od PZW porozumienia żeby było taniej. Poza tym nie patrzysz gdzie jest najtaniej. W Krośnie możesz być za całkowitą darmoszkę. Zapłacisz członkowską w Przemyślu i Krosno masz w prezencie. Startujesz w GP. Za cykl ok 8 zawodów ponosisz koszty w granicach 800zł i problemu nie ma. Dopłacić ok 200zł za cały rok wędkowania w sąsiednim Okręgu i PZW jest ******.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy