Jump to content

geogps

Użytkownicy
 • Posts

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

geogps last won the day on February 14

geogps had the most liked content!

Reputation

254 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak się nie da. Trzeba szukać. Ja kiedyś powiedziałem gdzie są to już ich nie ma. Szukaj tam gdzie nikt nie szuka a znajdziesz.
 2. Zapytać właściciela. W Warszawie jest tak że w niektórych parkach można łowic bez opłat ale trzeba mieć kartę wędkarską. Zapytać zarząd zieleni miejskiej albo urząd miasta.
 3. Musisz popatrzeć na sąsiadów bo tylko z nimi Krosno ma porozumienia. https://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/23525/porozumienia_na_2021_r https://www.pzw.org.pl/43/cms/15906/porozumienia_miedzyokregowe_w_2021_r
 4. geogps

  Co to za woda?

  Patrz post "kicka" z dnia 22 Marca 2019 i wpisy poniżej.
 5. Trzeba próbować. Grabinka jest zmienna rzeką i raz odcinek jest doby a za tydzien już nie. Po za tym Grabinka zaczyna żyć tak gdzieś od kwietnia/maja.
 6. Zrobiłem mapy wód okręgu PZW Tarnów (w mapach google i open street map) - proszę o ocenę. Linki: http://pzwtarnow.geogps.hostit.pl/ http://pzwtarnow.geogps.hostit.pl/open.html Będę je jeszcze uzupełniał o koła wędkarskie i może sklepy wędkarskie
 7. Można? Można! http://www.pzw.org.pl/pzw/wiadomosci/lista/64/porozumienia
 8. Przeglądam dla ciekawości porozumienia innych okręgów. I w większości macierzyste okręgi mają porozumienia dookoła z innymi za naprawdę niewielkie pieniądze albo na podstawie opłaconych składek w macierzystym okręgu. Np. porozumienia dla tzw. ściany wschodniej i inne: http://pzwradom.pl/wp-content/uploads/2020/12/Porozumienia-2021.pdf http://www.pzw.org.pl/pila/cms/19324/porozumienia_miedzyokregowe_2021 Zastanawia mnie dlaczego nasze okręgi południowej polski nie są skore do takich porozumień?
 9. Nie prawda im więcej prawdziwych wędkarzy nad każdą wodą tym mniej patologii i większe bezpieczeństwo wód. Można wsiąść przykład z porozumienia dla tzw. ściany wschodniej: http://pzwradom.pl/wp-content/uploads/2020/12/Porozumienia-2021.pdf Poza tym można rozbić składki na wody okręgowe i krajowe. Jak ktoś chce płacić tylko wody okręgowe to tylko te sobie opłaci. Jeśli zaś ktoś dużo jeździ po kraju nie koniecznie z powodu wędkowania opłacając opłatę krajową ma możliwość wędkowania nie opłacając dość wysokich okresówek dla poszczególnych okręgów.
 10. U mnie też był ten komunikat ale po wprowadzeniu wszystkich danych bylo do wyboru oplata sladki czlonkowskij jesli sie nie mialo przerwy w oplacaniu skladek i jesli sie mialo przerwe. Jak to sie wybralo to przechodzi sie do oplat okregowych i wszystko sie sumuje i placi szybkimi przelewami payu - nigdzie nie trzeba chodzic.
 11. Ja co prawda z okręgu tarnowskigo ale uruchomili właśnie e-zezwolenie i juz 1.01 wszystko opłaciłem w 5 minut, lacznie z wydrukowaniem ezezwolenia i rejestru połowu. Nie bać się i płacić.
 12. Ewentualnie może bym się skusił na łódź składaną. https://lizel.pl/skladana_mini_21.html#a
 13. Ja nie łowię ale się przymierzam do kajaka. Znalazłem sklep koło Mielca co sprzedają. https://sklep.kajakiem.info/21-kajaki-wedkarskie
 14. Nasilił mi się ból - chyba chodzi o " łokieć tenisisty" boli tak jak piszą specjaliści o tym. Czy ktoś z kolegów spotkał się z taką przypadłościa i jak to ewentualnie leczył. Cieżko się spininguje z tą przypadłością.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy