Jump to content

geogps

Użytkownicy
 • Posts

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by geogps

 1. Tak się nie da. Trzeba szukać. Ja kiedyś powiedziałem gdzie są to już ich nie ma. Szukaj tam gdzie nikt nie szuka a znajdziesz.
 2. Zapytać właściciela. W Warszawie jest tak że w niektórych parkach można łowic bez opłat ale trzeba mieć kartę wędkarską. Zapytać zarząd zieleni miejskiej albo urząd miasta.
 3. Musisz popatrzeć na sąsiadów bo tylko z nimi Krosno ma porozumienia. https://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/23525/porozumienia_na_2021_r https://www.pzw.org.pl/43/cms/15906/porozumienia_miedzyokregowe_w_2021_r
 4. geogps

  Co to za woda?

  Patrz post "kicka" z dnia 22 Marca 2019 i wpisy poniżej.
 5. Trzeba próbować. Grabinka jest zmienna rzeką i raz odcinek jest doby a za tydzien już nie. Po za tym Grabinka zaczyna żyć tak gdzieś od kwietnia/maja.
 6. Zrobiłem mapy wód okręgu PZW Tarnów (w mapach google i open street map) - proszę o ocenę. Linki: http://pzwtarnow.geogps.hostit.pl/ http://pzwtarnow.geogps.hostit.pl/open.html Będę je jeszcze uzupełniał o koła wędkarskie i może sklepy wędkarskie
 7. Można? Można! http://www.pzw.org.pl/pzw/wiadomosci/lista/64/porozumienia
 8. Przeglądam dla ciekawości porozumienia innych okręgów. I w większości macierzyste okręgi mają porozumienia dookoła z innymi za naprawdę niewielkie pieniądze albo na podstawie opłaconych składek w macierzystym okręgu. Np. porozumienia dla tzw. ściany wschodniej i inne: http://pzwradom.pl/wp-content/uploads/2020/12/Porozumienia-2021.pdf http://www.pzw.org.pl/pila/cms/19324/porozumienia_miedzyokregowe_2021 Zastanawia mnie dlaczego nasze okręgi południowej polski nie są skore do takich porozumień?
 9. Nie prawda im więcej prawdziwych wędkarzy nad każdą wodą tym mniej patologii i większe bezpieczeństwo wód. Można wsiąść przykład z porozumienia dla tzw. ściany wschodniej: http://pzwradom.pl/wp-content/uploads/2020/12/Porozumienia-2021.pdf Poza tym można rozbić składki na wody okręgowe i krajowe. Jak ktoś chce płacić tylko wody okręgowe to tylko te sobie opłaci. Jeśli zaś ktoś dużo jeździ po kraju nie koniecznie z powodu wędkowania opłacając opłatę krajową ma możliwość wędkowania nie opłacając dość wysokich okresówek dla poszczególnych okręgów.
 10. U mnie też był ten komunikat ale po wprowadzeniu wszystkich danych bylo do wyboru oplata sladki czlonkowskij jesli sie nie mialo przerwy w oplacaniu skladek i jesli sie mialo przerwe. Jak to sie wybralo to przechodzi sie do oplat okregowych i wszystko sie sumuje i placi szybkimi przelewami payu - nigdzie nie trzeba chodzic.
 11. Ja co prawda z okręgu tarnowskigo ale uruchomili właśnie e-zezwolenie i juz 1.01 wszystko opłaciłem w 5 minut, lacznie z wydrukowaniem ezezwolenia i rejestru połowu. Nie bać się i płacić.
 12. Ewentualnie może bym się skusił na łódź składaną. https://lizel.pl/skladana_mini_21.html#a
 13. Ja nie łowię ale się przymierzam do kajaka. Znalazłem sklep koło Mielca co sprzedają. https://sklep.kajakiem.info/21-kajaki-wedkarskie
 14. Nasilił mi się ból - chyba chodzi o " łokieć tenisisty" boli tak jak piszą specjaliści o tym. Czy ktoś z kolegów spotkał się z taką przypadłościa i jak to ewentualnie leczył. Cieżko się spininguje z tą przypadłością.
 15. Zawody spiningowe Wisła http://www.pzwazoty.pl/aktualnosci/czytaj/232
 16. sklep nie z wielkopolski ale wysyłają też popatrz tu https://glinywedkarskie.pl i pooglądaj ich filmy https://glinywedkarskie.pl/category/filmy/
 17. Zgodnie z prawem wędkowanie jest dozwolone jeśli posiadamy kartę wędkarską na wszystkich wodach skarbu państwa i wodach gminy jeśli nie są one wydzierżawione lub nie podjęto odpowiedniej uchwały rady gminy (oczywiście nie jest dozwolone na terenach rezerwatów ścisłych). Jeśli gmina jest właścicielem tego zbiornika i nie wydzierżawiła go oraz nie podjęła odpowiedniej uchwały może tam jechać każdy posiadający kartę wędkarską i może łowić. http://www.pzw.org.pl/forum/index.php?topic=4500.0
 18. geogps

  Co to za woda?

  Bardziej ten na prawo na szczupaka. https://www.google.com/maps/@50.1052979,21.9610249,290m/data=!3m1!1e3 Tylko czyje to jest?
 19. Liny zaczynają tarło i słabiej biorą ale coś się udało. Przy okazji pojawiła się łabędzia rodzina.
 20. Dziś dwa prosiaczki a dwa zwiały
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy