Skocz do zawartości

lukas5242

Aktywni
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Good

Ostatnie wizyty

541 wyświetleń profilu
 1. lukas5242

  Lipie

  Nikomu nie dogodzi. Takim jesteśmy właśnie narodem. Wiadomo, że Lipie to zbiornik typowo karpiowy i jeden z większych w naszej okolicy. Gdyby tego zbironika nie było to chyba większość ludzi nie opłacałaby karty ! Zbiornik ten nie jest taką wanną jak inne w okolicy. Zbiornik, który wymaga na prawdę wiele od wędkarzy więc nie psujmy tego. A drapieżnik musi być i każdy wie, ze on tam jest tak aby całą gospodarka wodna mogła dobrze funkcjonować. Nie wiem ile w tym prawdy, ale sum podobno jest piękny i nie jednemu wędkarzowi specjalizującemu się w tej metodzie dał radę. Ma ktoś może jakieś info w tym temacie ?:)
 2. lukas5242

  Lipie

  Wszystko zależy od zapisu w umowie ! Nie jest konieczne aby na zbiornikach no kill obowiązywał zakaz łowienia. A to czy ktoś rybę zabierze to już jest wola człowieka łamiącego prawo. Wiadomo jaka jest ludzka natura, ale myślę, że będą z tym ostro walczyć - może jakieś nocne kontrole itp. ? Sytuacja, gdzie na Lipiu byłby zakaz łowienia w nocy = z praktycznie 0 populacją tego łowiska
 3. lukas5242

  Lipie

  Potwierdzam podobno od przyszłego sezonu zbiornik Lipie 1 będzie zbiornikiem typu "No kill"
 4. lukas5242

  Stawy w Weryni

  Na pewno sandacz jest na stawie nr. 1
 5. lukas5242

  Stawy w Weryni

  Też jestem bardzo ciekaw Ktoś,coś jakieś info ?
 6. lukas5242

  Stawy w Weryni

  Podczas wczorajszego wyjazdu 0 kontaktu z rybą. Według mnie coś złego się dzieje na tym łowisku w porównaniu do lat poprzednich gdzie wtedy można było pięknie połowić praktycznie za każdym wyjazdem.
 7. lukas5242

  Podbierak - porada

  A ja polecam NASH KNX fajny zgrabny podbierak i co najważniejsze lekki !
 8. lukas5242

  Zbiornik Nowa Wieś

  Ten zbiornik jest tak zaniedbany, że to przechodzi ludzkie pojęcie...
 9. lukas5242

  Lipie

  Bardzo podzielone opinie są na ten temat ... W zeszłym roku na zawodach był złowiony karp o wadze bodajże 23 kg następnie o dziwo ten sam karp złowiony dosłownie kilka dni później ok 4-5 ważył 21 . Trochę duża rozbieżność.
 10. lukas5242

  Kulki proteinowe

  TTCarp fajne kule
 11. lukas5242

  Kulki proteinowe

  Z Warmuza to jedynie na kulkę Donald oraz Czarna Mamba miałem jakieś pojedyncze małe karpie. Na pozostałe kulki nic. Szybko zrezygnowałem osobiście z tej firmy Są o wiele lepsze i ciekawsze kulki przynoszące lepsze efekty Wiadomo, ze złotej kulki niema jak ryby niema w łowisku to nie weźmie a jak żeruje to sprząta wszystko
 12. lukas5242

  Lipie

  Ja osobiście używam i polecam PENN SURFBLASTER II 8000 .
 13. lukas5242

  KUPIĘ (Rzeszów) wędka karpiowa

  Mam Jaxon XT-PRO Limited edition 13ft 3,5lb w dwuskładzie. Kij robiony na blanku Daiwy Emblem.
 14. lukas5242

  Lipie

  Padło bardzo dużo ryby i to sztuki po 10-12+. Zapach bardzo nieprzyjemny wielu karpiarzy zniechęciło to do kontynuowania majówkowej zasiadki.
 15. lukas5242

  Lipie

  Aktualnie na Lipiu jest takie zatwardzenie, że masakra... Na wolne miejsce nie ma szans...
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.