Skocz do zawartości

lukas5242

Aktywni
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

Ostatnie wizyty

323 wyświetleń profilu
 1. Namiot

  MAD Brolly System Plus . W sumie to nie namiot a brolka, ale coś takiego mam. Nowe wygrane za zawodach rozłożone raz na podwórku aby zobaczyć jak się to prezentuje.
 2. Karpiówka 2cz lub 3cz

  Mam fajny kij w stanie perfekcyjnym 3,5 lb 13 ft . Jak zainteresowany pisz na priv.
 3. Oddam pokrowiec/futerał Jaxon

  NApisałem na priv.
 4. Stawy w Weryni

  Na temat zawodów nie wiem nic. Dzisiaj byłem na stawie na tablicy ogłoszeń przed stawem żadnych informacji na taki temat nie było więc chyba raczej niema A co do rozczarowania to możesz się rozczarować samym poziomem wody jak jest na stawie ... Dzisiaj karpiarzy 0 kilku spinningistów tylko.
 5. Kołowrotek do Spoda

  W sumie już nie aktualne . Kupiłem to na co się sam zdałem bo na opinie się nie doczekałem
 6. Witam panowie chciałbym was zapytać jaki kołowrotek do Spoda byście polecili ?? Budżet myślę , że tak ok 400-450 zł.
 7. Stawy w Weryni

  Tak dostępny od dnia 10.10.2017r.
 8. Stawy w Weryni

  Z tego co ja się kiedyś dowiedziałem to miały być wymieniane jakieś drewniane deski odpowiedzialne za przepust wody. Ile w tym prawdy to nie wiem
 9. Stawy w Weryni

  Na Weryni staw nr.1 jest zakaz łowienia od dnia 29.09.2017r do odwołania . Trwają tam jakieś prace remontowe. Jest ogłoszenie na tablicy ogłoszeń przed zbiornikiem i na stronie PZW Rzeszów.
 10. Stawy w Weryni

  Na jedynce są szczupaki i to bardzo ładne powiedziałbym , że tam ciężko złapać takiego na 40 cm bo zwykle biorą takie ponad tym wymiarem
 11. Lipie

  Ehhh bardzo źle się to czyta Aż trudno uwierzyć , że takie rzeczy dzieją się na prawdę. Szkoda , że niema tam monitoringu to byłoby wiadomo kim był sprawca a tak to można się zastanawiać bo tak bez konkretnych dowodów to też nie można nikogo oceniać co nie zmienia faktu,że sytuacja bardzo nieprzyjemna.
 12. Kołowrotek karpiowy

  Myśle , że jak na początek to z kijów wybrałbym albo Daiwa Black Widow lub Prologic C1 oczywiście kije w dwuskładzie .Do tego kołowrotki Fox eos 10000 i można łowić do woli . No ,ale jak kolega wyżej wspomniał wszystko zależy od budżetu początkowego .
 13. Lipie

  Byłem wczoraj dosłownie na chwilę i miałem jedną spinke prawdopodobnie karp ,ale nie duży Panowie wywrotką przywozili (gruz,żwir,betonowe kawałki) podobno mają robić jakieś stanowiska z możliwością wejścia do wody . Tyle sie dowiedziałem .
 14. Lipie

  Wiadomo zawsze znajdzię się w gronie ktoś kto przyjedzie na łowisko i zachowa się godnie , posprząta stanowisko ,zarzuci wędki w obrębie wybranej miejscówki ,ale trafi się też taki , który zachowa się zupełnie przeciwnie do tego pierwszego i nic mu na to nie poradzimy . Najczęściej po zwróceniu uwagi jest tylko parsknięcie pod nosem albo powie kilka wulgarnych słów o i tyle co ma do powiedzenia. Sam osobiście dosyć często jeżdzę na Werynie bo to naprawdę świetny zbiornik z pięknymi rybami,ale za każdym razem sprzątam po sobie stanowisko. Trzeba też przyznać , że zbiornik jest utrzymany bardzo dobrze. A co do dziadeczków to tak już jest kiedyś przechodząc obok jednego pytam się bierze cos? a karasie tylko i pytam czy był na stawie nr.1 a dziadeczek odpowiada , ze on nie jedzie na ryby 30 km żeby coś złapać i wypuścić tylko musi rybe zabrać i wyciąga przy mnie siate z wody pełną takich pięknych grubych karasi i oczywiscie wszystko do wiadra i brum brum do domu ...
 15. Lipie

  Z tego co mi wiadomo to na Lipiu jest sum i to potężny
×