Jump to content

lukas5242

Użytkownicy
 • Posts

  99
 • Joined

 • Last visited

Reputation

26 Excellent

Recent Profile Visitors

1,151 profile views
 1. Lipie 1 jest w pełni odmarznięte. Wczoraj już były na zbiorniku osoby łowiące
 2. Znajomy posiada kije UV tylko do 90 gram i on bardzo je sobie chwali. Osobiście tylko widziałem jak na niego holował rybkę lecz ja nie miałem przyjemności trzymać go w dłoni podczas holu. Ogólnie sporo osób poleca te kije.
 3. Witam, na stawie nr.1 no kill można używać łódek zanętowych. Uprzedzam, że czasami sobie ludzie pływają po zestawach, wpływają w nieswoje obszary.
 4. Możliwe, że to był ten katering : https://sowrad.pl/ lub z pobliskiego Gusto znajdującego w Głogowie MAłopolskim.
 5. Ktoś ma jakieś informacje na temat jak z ryba na Lpiu ?? Ruszyło coś w końcu ? bardzo obstawiony zbiornik czy może ludzie odpuścili sobie trochę tą wodę po tym co się tam dzieje ?
 6. W poprzednich latach małe sumiki można było połowić w okolicach Rojax-u, Sanofi. Skoro były małe to myślę, że pewnie i nie jeden większy by się tam znalazł. Osobiście nie łowiłem, ale znajomi tam właśnie łapali
 7. Wydaje mi się, że taką jednostopkową przelotkę łatwiej uszkodzić/przygiąć w trakcie transportu lub jakiegoś upadku kija, ale raczej nie ma ona znacznego wpływu podczas holu. Jeszcze zależy na jakiej pozycji jest dana przelotka bo wiadomo, że nie wszystkie jednakowo przenoszą obciążenia.
 8. Łowienie kijami 10 ft to ogromna przyjemność . Są to kije głównie dedykowane pod wywózkę a do rzutów stosujemy tak jak wyżej kolega wspomniał długości 12-13 ft .
 9. Mam JRC COCON 10ft 3lb stan sklepowy i do tego lufy JRC Wszystko kupione w tym roku .
 10. https://carpmaster.org/pl/wedkarstwo-karpiowe/3134-ngt-lozko-6-leg-classic-bedchair-with-recliner-system.html Za tą cenę to bym nawet nie patrzył za używanymi...
 11. Zdecydowanie polecam ci kupić łóżko NGT Classic reclining bedchair. Nie jest to drogie łóżko jeśli chodzi o nowe a jesli by się udało dostać używkę to jeszcze lepiej. Ja kupiłem od pewnego gościa, który miał 2 na sprzedaż. Nie wiem czy drugie sprzedał czy je jeszcze .
 12. Podobno były prowadzone tam jakieś badania w celu odmulenia tego zbiornika i wyszło, ze mułu tam jest na ok. 2,5m. Koszta przeogromne dlatego postanowiono odstąpić od tego typu działania. Powoli wody w naszym obszarze się "kończą".
 13. Jeśli temat aktualny to chętnie przygarnę
 14. Była taka inicjatywa od pewnej grupy osób wędkarzy z okolicznej miejscowości. Chcieliśmy ten zbiornik przejąć i starać się doprowadzić go do lepszego stanu. Niestety zakończyło się to odmową.
 15. No to w takim razie proponuje kupić 5 Skoro lepiej leżą Co do kijów to nie mam pojęcia. Sam użytkuje JRC COCON 10ft 3lb holowałem na nich karpia 8,900kg i bardzo fajnie się spisują
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy