Jump to content

bigcrazycat

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bigcrazycat last won the day on June 11

bigcrazycat had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pierwszy raz w życiu spróbowałem twitchować i okazało się to dzisiaj strzałem w 10. Kilka fajnych okoni od 25 do 32 cm. Raz trafił się dublet a myślałem ze mam na kiju okonia 45+. Na koniec dnia okoń 36 cm zassał 12 cm berkleya sick vibe po same migdały.
 2. Witam. Mam do Was pytanie czy ktoś z was miał kontakt z pstrągiem na Tuszymce? Ja ostatni raz na tej wodzie złowiłem/ widziałem pstrąga w 2019 r. ,a było ich nawet sporo i każdy wypad kończył się kontaktem z rybą. Zazwyczaj łowię na Tuszymce od lutego do kwietnia/maja. Od dwóch sezonów nie widziałem na niej pstrąga. Dajcie znać czy jest jeszcze nadzieja , że pstrągi są w Tuszymce, czy jak to bywa na takich rzekach populacja pstrąga spadła do minimum lub zera?
 3. U mnie akurat z sandaczami cisza ostatnio.
 4. Wczoraj na Czarnej ryby mało aktywne, ale coś tam udało się wydłubać. Gumy praktycznie wleczone po dnie bardzo powoli.
 5. Dzisiaj o świcie kilka sztuk 25-30 cm.
 6. W końcu znalazłem w Rzeszowie gumy Fox Rage Slick Shad. 7 cm przetestuje na okoniach. Sklep haczykowo.pl na ul. Przemysłowej.
 7. A był w ogóle zarybiony boleniem?
 8. Panowie jak sytuacja w okolicy Dębicy ? Da się łowić?
 9. od strony wysepki ciężko, na wyspie cały czas coś robią, koło wyspy strasznie się wypłyciło i wszystko zarosło trzcinami. Przez ostatnie dni szału nie ma na Czarnej przynajmniej u mnie.
 10. Panowie dobrał się ktoś do boleni na tym łowisku? Widzę, że jest ich tu sporo, biły w drobnicę praktycznie pod moimi nogami ale na nic nie reagowały.
 11. Panowie gdzie spinningujecie na Wisłoku?
 12. Witam panowie. Spininguje ktoś na Wisłoce w okolicach Pustkow Wieś, Brzeźnica, Dębica? Sto lat tam nie łowiłem a chętnie bym się wybrał na klenia, jazia, może bolenia. Jest szansa na jakaś sensowną rybę czy już niestety dobre czasy wisłoki minęły? Byłbym wdzięczny za info gdzie mogę połapać na spining w spodniobutach
 13. Ktoś może napisać coś bardziej szczegółowo na temat tego łowiska? Jak sprawa wyglada w tym roku? Gdzie można dostać pozwolenie? Dalej jest zakaz spiningowania ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy