Jump to content

Suwek

Użytkownicy
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Suwek last won the day on May 27 2019

Suwek had the most liked content!

Community Reputation

52 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki krs za przypomnienie. Nowa cena 340.
 2. Podbijam, wędka nadal na sprzedaż.
 3. Oferta nadal aktualna: 80 zł P.S. Ponieważ było sporo pytań o rozmiar - to jest malutki kołowrotek okoniowy, idealny do UL.
 4. Wędka nadal aktualna: 350 zł.
 5. Sprawdzę cennik poczty, i koszty kartontuby i się odezwę na PM Daj proszę znać na PM skąd jesteś, bo trochę jeżdżę po podkarpaciu.
 6. Mam na sprzedaż wędkę spinningową Konger Paladin Hard Blade 275/35. Długość: 275 cm (dł. transportowa: 143 cm) CW: 10-35g Masa: 174g. Blank: Toray - Nano-Carbon Przelotki: Fuji Alconite K (antysplątaniowe) Rękojeść: portugalski korek klasy AAA W zestawie oryginalny, miękki pokrowiec. Wędka w stanie idealnym, kupiona w X.2016, i od tamtej pory 3 razy była na rybach - jak nówka. Szybka i mocna wędka, idealna na średnie i duże drapieżniki. Cena: 400zł (nowa to aktualnie ponad 600). Można obejrzeć w Rzeszowie, zainteresowanych pro
 7. Mam na sprzedaż kołowrotek DAM Quick Impressa 430 FD, który wygrałem, a młynków już mam nad stan, więc nie jest mi potrzebny :) Kołowrotek jest nowy, nieużywany i posiada zapasową grafitową szpulę. Ilość łożysk: 3+1 ; Pojemność szpuli: 120m/0,40mm ; Przełożenie: 5,0:1; Waga: 275g ; korpus z grafitu ABS; aluminiowa podstawowa szpula; oś główna ze stali nierdzewnej. Fajny, mały kołowrotek to lekkiego spinningu. Cena: 100zł Do obejrzenia / odbioru w Rzeszowie. Zainteresowanych proszę o wiadomość.
 8. Co do zarybień karpiem w Okręgu Rzeszów, to prezes Wiesław Heliniak wyjaśnia dalej w wywiadzie, cytuję z tego samego wywiadu z WW 5/2019: "Zarybienia karpiem wynikają z faktu, że bardzo chcą go wędkarze, bo jest to ryba, którą można stosunkowo łatwo złowić. I nie mam tu na myśli okazów, którym nadano imiona. Mój okręg ma piękne rzeki, ale z przykrością muszę stwierdzić, że nad nimi jest mniej wędkarzy niż nad zbiornikami ze stojącą wodą. Nie wszyscy chcą nauczyć się wędkować w rzece." Nie myślcie proszę, że ja zacytowałem poprzedni fragment z euforii z ogromu zarybień
 9. W nr 5/2019 WW jest wywiad z Wiesławem Heliniakiem (wiceprezesem ds. ochrony i zagospodarowania wód ZG PZW, ale też prezesem Okręgu Rzeszów). Zacytuję fragment: "... pozwolę sobie przytoczyć zarybieniowe dane z mojego podwórka. W ubiegłym roku do zbiorników o łącznej powierzchni 347 ha wpuściliśmy 28 ton karpia, tonę amura, podobną ilość złotego karasia, prawie pół tony lina i 230kg jesiennego narybku szczupaka. Do naszych rzek trafiły setki kilogramów kleni, jazi i brzan oraz tona karpia. W tym roku wpuściliśmy już 6 ton karpia do wód stojących." To tak bardzo ogólnie,
 10. Według hydro wykresów szybko idzie ku lepszemu, w porównaniu z przedwczoraj i wczoraj, dziś już inna woda choć wciąż kawowa i szybka: 24.05 - 417cm (niemal stan alarmowy - alarm to 420), przepływ 244m3/s 26.05 - 171cm / przepływ 68m3/s i się zmniejsza. Dziś wybrałem się z worami (i z wędką nie wiem po co ) na solo sprzątanie no-killa i tak to wygląda w górę od mostu w Zarzeczu: Nie tylko brzegi, ale wodę też trochę posprzątałem : Mam nadzieję, że za kilka dni już połowimy.
 11. Dzięki za propozycje. Odwiedzę Vision i Głowatkę, tylko z Krakowa to już w sumie niedaleko do Bogdana Gawlika do Bielska :D, ale z drugiej strony 500km (w dwie strony) żeby kupić gacie... hmmm... A co do Bartka Rapieja, jeśli ktoś używał Trapera, może jakiegoś konkretnego modelu, to będę wdzięczny za info. Dzięki jeszcze raz.
 12. Znacie może jakieś sklepy stacjonarne z w miarę dużym wyborem woderów i butów, żeby pomierzyć i pomacać różne marki? Tak powiedzmy w promieniu max 200km od Rz. Dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy