Skocz do zawartości

Suwek

Aktywni
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutral

O Suwek

 • Urodziny 22.04.1981

Profile Information

 • Miejsce zamieszkania
  Rzeszów
 1. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Hej, właśnie sobie czytam o prawach i obowiązkach w naszym okręgu: http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/19304/prawa_i_obowiazki_wedkujacego_na_wodach__pzw_okreg_w_rzeszowie_2 Chodzi mi o ten zapis: "Obowiązek posiadania wypychacza i podbieraka przy połowie metodą spinningową i muchową." To nowość, czy zawsze podbierak w spinningu był obowiązkowy? Czy chodzi im tylko o strefy NO-KILL?
 2. Kurs muchowy Vision

  Ja również jedynie okres wakacyjny - lipiec/sierpień dla mnie ok.
 3. Oddam pokrowiec/futerał Jaxon

  Temat nieaktualny, pokrowiec oddany. Można zamknąć.
 4. Oddam miękki pokrowiec na wędkę Jaxon - jednokomorowy, długość ok. 132 cm. Pokrowiec jest nówka. Zapomniałem, że go kiedyś kupiłem i znalazłem w domu, a nie potrzebuję. Proszę o PW. Odbiór w Rzeszowie, ul. Krzywoustego.
 5. Filmy o tematyce wędkarskiej

  Oferta kodów nieaktualna, oddane
 6. Kurs muchowy Vision

  GrenĐi, to nam jeszcze tylko 3 brakuje
 7. Filmy o tematyce wędkarskiej

  Oddam kody do filmów WMH : - Klenie z małej rzeczki na spinning - Szczupaki z płytkiej wody (z najnowszego numeru) Filmy można obejrzeć na: https://filmy.wmh.pl (trzeba mieć założone konto) Jeśli ktoś jest chętny na któryś albo na oba to proszę o PW.
 8. Wisłok

  Dziś popołudniowa wędrówka nad Wisłokiem - 3 szczupałki 50-60, wszystkie niemal pod rząd 14.00-14.30 (pewnie ich pora obiadowa, bo wcześniej nic i potem cisza). Wszystkie na białego Mannsa Predatora 3. Okonki hasały też, bo co chwilę odprowadzały i podszczypywały ogon Mannsa, więc myśle, że okonkowa dłubanina przyniosłaby jakieś fajne efekty. Jutro planuję też z rana pochodzić to sprawdzę w jakich godzinach mają śniadanie Tu w łapkach syna:
 9. kormorany !

  Temat kormoranów powrócił też w ostatnim numerze Przyrody Polskiej (9/2017) - dotyczy rezerwatu kormoranów "Kąty Rybackie", w którym zamieszkuje ok. 50% całej populacji kormoranów w Polsce, jest to największa kolonia kormoranów w Europie. Wokół tego rezerwatu toczyły się spory (pewnie nadal się toczą, bo kormoranów przybywa) z powodu szkód, które możemy sobie wyobrazić. Zresztą sami autorzy piszą: "Zniszczenia są zauważalne głównie w leśnictwie i zmianie ekosystemów, natomiast największe straty pojawiają się w rybostanie okolicznych wód". Artykuł jest ogólnodostępny na stronie Przyrody Polskiej: https://www.lop.org.pl/we-wrześniowym-numerze-przyrody-polskiej Wklejam poniżej:
 10. Kurs muchowy Vision

  Dzięki za odpowiedzi, na 99% wezmę udział w przyszłym roku (wiosna-lato). No i tego się obawiam Z tego co słyszę to kto spróbował raz ten "przepadł", a żeby liznąć teorii wczoraj zamówiłem sobie książkę Sikory "Wędkarstwo muchowe"
 11. Cześć, Mam pytanie do muszkarzy o kurs ogólny (dla początkujących) szkoły Vision - prowadzony przez Adama Sikorę. Ma ktoś z Was doświadczenia ze szkołą Vision? Może ktoś z Was brał udział w tym kursie i mógłby napisać parę słów na ten temat. A może ktoś też ma w planach wzięcie udziału? Jestem spinningistą i od dłuższego czasu prześladują mnie myśli o muchach Dlatego postanowiłem, że czas spróbować i poznać wędkarstwo muchowe (to ambitny plan na 2018). Cena kursu nie jest jakaś straszna bo 490 + noclegi + licencja OS San. Tutaj więcej szczegółów: http://informacje.hurch.pl/?m=21 Dzięki za pomoc i opinie, Łukasz
 12. Plany regulacji rzek w Polsce!

  Krótki filmik Koalicji Ratujmy Rzeki, zachęcam do udostępniania.
 13. Gry komputerowe

  U mnie powrót do dalekiej przeszłości - właśnie po raz n-ty skończony Fallout 1 i cisnę Fallout 2. To są 2 moje najkochańsze gry
 14. Plany regulacji rzek w Polsce!

  Raczej my mielibyśmy fajne miejsca do łowienia, bo w nieuregulowanych rzekach ryby nie cierpią na brak miejsc do zimowania i żerowania - tak było przez miliony lat i działało Naprawdę chciałbyś żeby z pięknych dzikich rzek zrobili obudowane betonem kanały?
 15. Filmy o tematyce wędkarskiej

  Jak zwykle mądre słowa panów z Corona Fishing. Znamy ten problem u nas w Rzeszowie...
×