Skocz do zawartości

rrs1914

Aktywni
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good

1 obserwujący

O rrs1914

 • Urodziny 26.05.1980
 1. Sezon Karpiowy 2015

  Najpierw przynętę trzeba sobie podkarmić a potem są efekty;)
 2. Czarna Sędziszowska

  Tak się składa, że akurat na Czarnej boleń jest i bije ... ostatnio szczególnie rano tuz po świcie. Są to mocne i widowiskowe ataki w uleje. Ale kolega @Siksa lubi się z kogoś nabijać. Już nie pierwszy raz na tym forum zresztą. Jeżeli natomiast ktoś chce Koledze dosolić to się sypią ostrzeżenia. Pozdrawiam :beer:
 3. Na grzyby

  Huby - na nie możesz spokojnie liczyć
 4. Naszywki z logo PSW - nowy wzór

  Dzięki I do mnie poczta dostarczyła przesyłkę
 5. Naszywki z logo PSW - nowy wzór

  Poproszę o jeden komplet
 6. Moje "tajne" łowisko

  Karp złowiony na niewielkiej wodzie PZW, stąd post w tym temacie. Skoro tam takie pływają (dla mnie niespodzianka) to niech pływają. W końcu przydała się waga, którą zawsze ze sobą zabieram. Wskazówka zatrzymała się na 14 kilogramie. Na łowisku byłem zupełnie sam stąd tylko taka fotka. Połakomił się na kulkę o smaku Kryl.
 7. OKUMA Trio 20

  Moja okuma trio 20 leży nieużywana . Tylko 2 razy nad wodą jednak przez to, że jest to zbyt mały model nie używam go. Chętnie go zamienię lub sprzedam.
 8. Pierwsze koty za płoty. Wybrałem się dziś do Kamionki by spróbować method feeder. Pogoda deszczowa ale cóż wędkę trzeba zarzucić. Do koszyczka pelet 2 mm, na włos kulka 10 mm o smaku ochotki. Brania niemal od razu i przez cały czas łowienia. Kilka brań pustych, ale problem był prawdopodobnie z włosem. Muszę nanieść małe korekty. Co do ryb: brały jazie (największy +35 cm), jeden leszcz (+30) spięty pod brzegiem . Najważniejsze że Methoda nie zawiodła i nie zraziła mnie a wręcz przeciwnie zachęciła do dalszych prób. Myślę, iż z czasem i większe rybki się zameldują.
 9. Moje "tajne" łowisko

  Szalejesz Kolego:eek: Jak nie wielgaśny karp to piękny sandacz... Dobrze że to Ty bo ryby zapewne pływają... na pewno pływają i nie jednemu jeszcze dadzą popalić. Oby:beer:
 10. Paweł trzymaj się!!!

  Przepraszam za mały błąd kolega @paweł a nie @pawel Trzymaj się chłopie
 11. ​Mój a zarazem i Nasz forumowy Kumpel @pawel podczas okresowych badań odkrył problem ze wzrokiem w lewym oku. Jak się okazało nie jest to problem okulistyczny a trochę poważniejsza sprawa. PAWEŁ trzymaj się, będzie dobrze ja to wiem…. Wracaj jak najszybciej nad wodę. Jeszcze pozostało kilka pstrągów w Twojej ukochanej Wielopolce z którymi musisz się zmierzyć a i sezon sandaczowy za pasem;) Proszę Was o trzymanie kciuków jak i słowa wsparcia, którego potrzebuje On jak i jego rodzina w tych ciężkich chwilach.
 12. Rzeka Wisłoka

  Noe buduj Arkę a tak na poważnie przydałoby się, żeby stany rzek podniosły się bo susza nam grozi.
 13. OS San Zwierzyń - Hoczewka

  Tak jest! Trzydziestej pierwszej, okrągłej rocznicy!
 14. Cierpisz

  I 10 medalowych amurów Wątpliwe bo miejscowi prawie wszystko z tego zbiornika wyjedli.
×