Jump to content

rrs1914

Użytkownicy
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

rrs1914 last won the day on October 20

rrs1914 had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. Pewnie Płaskoszczypy
 2. Miały brać karpie. Kilka karpików bylo i taki przyłów. 92. Cm
 3. Coś tam na bata udało się połowić. Młody złowił kilka plotek, leczy trafił się też jaź, lin i 2 karasie. Takie jak na zdjęciu. Czyżby zarybienie
 4. Czy nie lepiej brzmi Sandacz. Po naszemu bez spolszczonych końcòwek. Naraże się pewnie co poniektórym ale trudno.. Za chwilę ktoś napisze że na Solinie wyciągnął rekordowego catfisha. Oczywiście #wujekpasiak nie bierz sobie tego do serca za bardzo i powodzenia w łowieniu Zanderkòw. Ot taka moja dygresja
 5. Ja doświadczyłem tego dnia kontroli na Czarnej ok 6:30. Sprzyjający zjazd z autostrady: Kamionka, Cierpisz a potem pewnie Czarna.
 6. Najpierw przynętę trzeba sobie podkarmić a potem są efekty;)
 7. Tak się składa, że akurat na Czarnej boleń jest i bije ... ostatnio szczególnie rano tuz po świcie. Są to mocne i widowiskowe ataki w uleje. Ale kolega @Siksa lubi się z kogoś nabijać. Już nie pierwszy raz na tym forum zresztą. Jeżeli natomiast ktoś chce Koledze dosolić to się sypią ostrzeżenia. Pozdrawiam :beer:
 8. rrs1914

  Na grzyby

  Huby - na nie możesz spokojnie liczyć
 9. Dzięki I do mnie poczta dostarczyła przesyłkę
 10. Karp złowiony na niewielkiej wodzie PZW, stąd post w tym temacie. Skoro tam takie pływają (dla mnie niespodzianka) to niech pływają. W końcu przydała się waga, którą zawsze ze sobą zabieram. Wskazówka zatrzymała się na 14 kilogramie. Na łowisku byłem zupełnie sam stąd tylko taka fotka. Połakomił się na kulkę o smaku Kryl.
 11. Moja okuma trio 20 leży nieużywana . Tylko 2 razy nad wodą jednak przez to, że jest to zbyt mały model nie używam go. Chętnie go zamienię lub sprzedam.
 12. Pierwsze koty za płoty. Wybrałem się dziś do Kamionki by spróbować method feeder. Pogoda deszczowa ale cóż wędkę trzeba zarzucić. Do koszyczka pelet 2 mm, na włos kulka 10 mm o smaku ochotki. Brania niemal od razu i przez cały czas łowienia. Kilka brań pustych, ale problem był prawdopodobnie z włosem. Muszę nanieść małe korekty. Co do ryb: brały jazie (największy +35 cm), jeden leszcz (+30) spięty pod brzegiem . Najważniejsze że Methoda nie zawiodła i nie zraziła mnie a wręcz przeciwnie zachęciła do dalszych prób. Myślę, iż z czasem i większe rybki się zameldują.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy