Jump to content

alkarn

Użytkownicy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. Witam potrzebuje dorobić korek wypornosciowy jak w zdjęciu do podbieraka. Ktoś może z was dorabia lub wie ktoś gdzie mogę takie cudo dorobić?
 2. Byłem dzisiaj i powiem kilka słów. Są stanowiska na którym mogą dwie osoby spokojnie wędkować ale problem z podbierakiem ryb jest nawet jeśli ktoś ma sztycę 5m to i tak ciężko ją wyciągnąć na brzeg bo jest stromo i wysoko. Osoba która nie złowiła nigdzie jesiotra a chce chodź raz złowić to śmiało polecam. Na tym łowisku co by nie założyć to jest jesiotr, jeśli ktoś chce tu złowić karpia to ma duży problem. Dojazd od Rzeszowa prosty i szybki.
 3. Przystanek Stawy upadają. Jeśli czego nie zrobią to będą mogli zwijać interes.
 4. Czesc Potrzebuje osobe do wymiany zawiasu matrycy oraz klapki do lapka. Może jest tu taka osoba co takie cuda wianki robi lub macie kogoś do polecania który nie zdziera kasy jak za zborze.
 5. Stolmaxa miał PanRyba.com i mega się popularnością cieszyło. Targi jak na pierwszy raz OK tylko brakowało troszkę wystawców znanych. Fajnie jak były by targi troszkę później czyli marzec kwiecień lub listopadzie, bo 2 tyg temu byly w Poznaniu i dużo osób tam było.
 6. Sprzedam JAXON MAGNET CARP FRXL 500 stan b.dobory - 60zł CORMORAN KOŁOWROTEK PRO CARP GBR-F 6PiF 5500 stan b.dobory - 200zł Wędka Robinson Bluebird Trout Jig 2,70m 5-18g stan b.dobory - 80zł JAXON LANDING NET HANDLE 3.2m stan b.dobory - 35zł Więcej informacji pw
 7. alkarn

  Jak nie PZW to co?

  Dla mnie powinna być składka ogólno polska a jak chce jechac na jakiś zbiornik to opłacam i wędkuje, prawie kazdy ma telefon i mógł by zapłacić sms lub przelewem. Np. Płace te 90zł opolno polska i na danym zbiorniku płace te 10zł. Dla mnie to bylo by korzystne co przed chwilka niż 300zł odrazu wybulić.
 8. Czy ktoś był ostatnio na zalewie i czy coś się dzieje? Bo zamierzam odwiedzić z feederem ten zalew.
 9. Ja byłem pierwszy raz na lowisku w ciągu 12 godz 5 karpi do 7kg 5 leszczy i jeden amur.
 10. ostatnio bylem w niedziele i lipka z braniami byla
 11. Czy ktoś ma info jak tam woda dzisiaj w okolicy no kill?
 12. alkarn

  Umawialnia

  Czy ktoś chętny w czwartek 03.05 na Głogów Młp. ??
 13. Co słuchy mnie doszły ale nie wiem czy prawda to ze w tamtym roku kroczek został wpuszczony do zbiornika. Jak miesiarze nie wybiora to bedzie ryba.
 14. alkarn

  Ryjak

  Interesuje mnie rz. Ryjak która przepływa przez Błażowa, czy sa tam wogole ryby
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy