Skocz do zawartości

Pawel79

Aktywni
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pawel79

  Jezioro Solińskie

  Powodzenia życzę i radości z holu. I heh, moje wypady na łowienie aktywne nie trwają dłużej niż 3 h :-D
 2. Pawel79

  Jezioro Solińskie

  Papltr sumy to takie "dziadostwo", że jest bardziej cwane niż my wszyscy. I można mu dać to wszystko a on i tak będzie miał 101 powodów żeby tego nie zjeść. A jeszcze na naszych podkarpackich wodach gdzie wcale nie ma ich dużo, a jedzenia mają wiele. Takie akcje na echo widuje często. Chociaż czasem uda się jakiegoś wydlubac, a najpiękniejszy jest gdy odpływa.
 3. Pawel79

  Moje "tajne" łowisko

  Wieczorne Panie Basie.
 4. Pawel79

  Wisłok

  Dokładnie tak, trzeba pilnować i dać szansę rosnąć. A później łowić.
 5. Pawel79

  Wisłok

  Chyba coraz więcej Brzan jest w Wisłoku, dzisiaj sporo Kleni na odcinku miejskim i jedna taka Pani Basia, spinningowa nieduża ale cieszy podwójnie. Zdjęcie słabe ale liczyło się żeby szybko wróciła do swojej rynny.
 6. Pawel79

  Żywiec karas Rosówka

  Panowie a takie pytanie odnośnie trochę większych karasi, znana ktoś może miejsce ( bajorko) w okolicach Rzeszowa gdzie można polowic karasie powyżej 15 cm, powiedzmy, że potrzebuję z dwa do oczka.
 7. Dla rozluźnienia atmosfery to ja się pochwale swoją z pracowni, zbrojona w fuji alconite i oczywiście obowiązkowo stella millennium. A teraz poważnie kiedyś, za małolata nawet na taki sprzęt się karasie fajnie łowiło.
 8. Pawel79

  Wisłok

  Chyba trochę późno ale dopiero dzisiaj byłem. Miejski dosyć brudny i bez kontaktu a boleni nie widać i nie słychać.
 9. Pawel79

  Jezioro Solińskie

  Ja wszystko rozumiem ale nie wiem czy widziałeś zdjęcia z tego ogłoszenia. Tam idzie hurt ryb a nie spożycie komercyjne
 10. Pawel79

  Jezioro Solińskie

  Powinni zapłacić podatek od rybołówstwa, dla mnie masakra. Chore społeczeństwo.
 11. Pawel79

  Zalew Rzeszowski

  Panowie a, że tak pozwolę zapytać jak wygląda sytuacja z sumami na zalewie. Plany zwodowania były już w tamtym roku ale niestety nie wyszło. Być może w tym się uda ale czy jest sens przemierzania km po wisloku z kwokiem i poszukiwania króla wód?
 12. Pawel79

  Wisłok

  Hej Panowie widzę udaje się łowić ładne bolenie z Wisłoka a jak z nimi sytuacja na odcinku miejskim. Zaczęły już robić hałas?
 13. Pawel79

  Lipie

  Proszę bardzo. Nie ma czego oglądać bo aż strach patrzeć.
 14. Pawel79

  Lipie

  Dzisiaj na lipiu nie było nawet tak ciasno. Coś się działo. Jeden Pan szczupły. A co do wzdreg to namierzylem piękne stado, w którym były sztuki powyżej 40 cm. Bardziej niepokoją te spore martwe karpie w koło zbiornika.
 15. Pawel79

  Lipie

  Byłem dzisiaj za okoniem, jeden mały szczupak. Z okoniami brak kontaktu, karpiarzy sporo ale nie widziałem żeby mieli jakieś efekty.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.