Jump to content

Pawel79

Użytkownicy
 • Posts

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Pawel79 last won the day on October 14

Pawel79 had the most liked content!

Reputation

219 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są, nawet sporo. Chodzą nad Wisłokiem butelki zbierają i ludzi kierownikami nazywają 😁
 2. A tak zdrobniłem bait internetowy, bo myślę, że post był tylko po to żeby nakręcić aferę.
 3. Na moje oko bajcik , 😉 poświęciłem 5 wypadów temu zbiornikowi , podhaczyłem jerkiem ładnego karpia, klenia, z którego wyjechała łuska i miałem jedno ledwo branie szczupaka . Byłem i wcześnie rano i w południe i jakby to powiedzieć łabądź ładny jest. A jeśli nie bajcik to podziwiam i gratuluję wyników.
 4. Pawel79

  Koniec PzW

  Właśnie problemem nie są już chyba ci panowie starsi, którzy zjedliby wszystko bo im już bliżej niż dalej , rosną nowe pokolenia, mające kąkutery i intęrnety . Niedawna przygoda na sanie w okolicy slonnego , spotkałem 7 wędkarzy z czego 4 miało siaty przy pasie spodniobutow i co wpadlo to wiadomo jak kończyło. Jeszcze żeby te ryby takie smaczne były.
 5. Pawel79

  Koniec PzW

  Najpierw żeby pozyskiwać trzeba mieć zdrowa populację tych ryb w wodzie i od tego bym zaczął. Jeśli my jakoś społeczeństwo nie zrozumiemy , że tylko racjonalne gospodarowanie zasobami, które posiadamy ma sens to obudzimy się z ręką w nocniku. Nasze rzeki i zbiorniki stoją kiepsko jeśli chodzi o rybostan, fakt są piękne okazy ryb ale nasze rzeki są w stanie zagwarantować warunki rozwoju większej ilości. Nie miałbym nic przeciwko jak przy zdrowej populacji ktoś sobie rybę raz w tygodniu na kolację weźmie, łowiąc przy tym naście sztuk na jednym wypadzie. A teraz to ja idę nad Wisłok , zobaczyć jak błotko płynie i może coś urwać 😉 połamania
 6. Pawel79

  Koniec PzW

  W takich sprawach lubię się mylić. Chciałbym żeby twój scenariusz się sprawdził, ale znając struktury niejednej instytucji tego kraju to jest hurrra działamy a później się zateguje, a w tym okresie rzeki mogą stać się wodami należącymi do skarbu państwa. Dlatego chciałbym najpierw zobaczyć projekt , że wody polskie zabierają rzeki PZW i przedstawiają elegancki plan zagospodarowania wód , jasny i przejrzysty . Jak dla mnie najlepszy byłby zabieramy rzeki PZW , wrzucamy niezle opłaty i wszystkie rzeki stają się no kill a do tego dobrze pilnowane. I wtedy Paweł się obudził 😉
 7. Pawel79

  Koniec PzW

  Akurat to będzie najgorsze co może być dla odcinków specjalnych i dobrze zadbanych no kill . Będzie rzeź jakiej nie widzieliśmy od lat, jeśli to prawda a nie plotka to zgodnie z prawem wystarczy karta i nad rzekę ile wtedy łowców mięsa ruszy to boję się pomyśleć .
 8. Pawel79

  Umawialnia

  Panie i panowie szukam rzeki pod klenia , chodzi oczywiście o kolor wody na stan obecny w okręgach Przemyśl, Krosno , Rzeszów . Za informację z góry dzięki .
 9. Spotkałem kiedyś na zawieczycy gościa, który mówił , że kręci sam i nawet ma niezłe wyniki na nie . Całkiem ciekawie wyglądały i ładnie muchówka z tego miotał. Może jest na forum, sam jestem ciekaw .
 10. Tu będzie najwygodniej , tylko w weeken może być problem z zaparkowaniem https://maps.app.goo.gl/dZJtq8aWsgrwwwA99
 11. Jak najbardziej wchodzą w grę komercje wszelkiej maści, i raczej na takich miejscach bym się skupiał.
 12. Szukam jakiegoś przyzwoitego łowiska ze szczupakami w okolicach podkarpacia, takiego żeby ta populacja była dość zdrowa, nie musi być rekordów komercja, pzw, inny twór żeby te szczupaki po prostu były. Myślę , że tak do 150 km od Rzeszowa. Co możecie polecić? Już trochę mnie frustracja bierze jak na 10 wyjść uda się złowić jakaś rybę.
 13. Brzana Panie Kolego jak nic przy tych gabarytach była spora, podobne mają certy i świnki . Często stoja i nic sobie nie robią z przepływających przynęt nawet po ich ciałach.
 14. Ktoś mi kiedyś powiedział jak ryb nie ma to przynajmniej fajnym sprzętem można się pojarać. Wróciłbym do czasów kiedy miałem robinsona kluskę do 30 gram z jakimś tanim jaxonem i łowiłem na niego wszystko od okoni , przez klenie po szczupaki i małe pudełko przynęt wystarczało. A teraz przynęt więcej niż ryb złowionych w sezonie. A żeby zostać w temacie , ja osobiście dobieram wędkę do stylu łowienia i do używanych przynęt, na chwilę obecną co dla niektórych mogę być odmieńcem bo bolenie, sandacze i szczupaki z brzegu łowię westinem w3 240 cm 15-40 ogarnia mi to wobki od 6 gram w górę, a i cannibal 12 cm na 20 g ołowiu daje się całkiem fajnie poprowadzić . Wcześniej miałem Lexe 10-30 też fajny kijek ale się popsuł. Myślę , że do samych boleni wystarczy w3 7-25 w wersji 270, jak ktoś lubi długie kije, dla mnie 240 to jest dość.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy