Jump to content

Pawel79

Użytkownicy
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pawel79 last won the day on November 18 2018

Pawel79 had the most liked content!

Community Reputation

89 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takie pytanie przyszłościowe . Wisłok w okolicach Rzeszowa z jakimiś tam rezultatami znam , ale zastanawia mnie odcinek w okolicach Krosna i jak wygląda sytuacja z kropkami, czy lepiej od razu pakować się na San ? Wszystkie informacje mile widziane mogą być na priv . Zaznaczam , że interesuje mnie łowienie czysto sportowe i odcinki no kill o ile rybne wchodzą w grę.
 2. A gdzie takie cudo techniki można nabyć, aby ci mniej zdolni elektrycznie też mogli się cieszyć ?
 3. Sorry nie sprecyzowałem o 5 z tabelki opłat mi chodzi i jej opis.
 4. Panie i panowie , może ktoś jest bardziej bystry niż ja i jest w stanie mi wytłumaczyć o co chodzi z pkt. 5 ? http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/199639/61/komunikat_biura_zo_pzw_w_przemyslu__w_sprawie_skladek_okregowych
 5. Pawel79

  Kolibri 300

  Są papiery jakieś na ponton ?
 6. Do usuniecia, bez sensu żeby wisiało.
 7. Do sprzedania mam trochę zalegających rzeczy, być może komuś się przydadzą. Wędka Daiwa Lexa 10-30 USZKODZONA ! złamana na łączeniu. Część szczytowa w porządku oprócz obluzowanej omotki na pierwszej przelotce od łączenia, złamała się część dolna. 100 zł do negocjacji. Kołowrotek Spro Passion 740 FD z korbką od red arca - uszkodzony, nie działa blokada wsteczna, raczej na części chociaż jak ktoś lubi to może udać się naprawić. 50 zł Szpule do Spro Red Arc 4000 - 30 zł szt. noszą ślady używania, stan oceniam na dobry , ranty gładkie. 30 zł szt. Spławiki podwodne od prawej Monster Cat 100 g, Perca 60g, Jaxon 40 g - 5 zł szt. Woblery Jaxon po prawej stronie i prawdopodobnie Kenart po lewej - 10 zł szt. Koszyk do metody Turbo TRAPER z wymiennym obciążeniem - 15 zł Najlepiej odbiór osobisty na terenie Rzeszowa, ale mogę też wysłać.
 8. Karaś niech sobie będzie , szczupaki, sumy , kormorany bedą zadowolone . Owszem szkoda , że nie jest to karaś złocisty ale mamy tyle drapieżników w naszych wodach , które sobie z karasiami poradzą , że raczej nie będzie większym problemem nigdy.
 9. Takich ryb nam trzeba, i trzeba je wypuszczać. Po pierwsze, że zostawiają bardzo dużo ikry a po drugie , że dają dużo radości jak już uda się je złowić
 10. Canibale mieszają dobrze wodę. Dzisiaj taka 80 i coś jeszcze po zmierzchu było ale przy wyskoku nad wodę się wypielo , prawdopodobnie też szczupak .
 11. Weź pod uwagę, że większość multików wystartuje Ci zadowalająco od główki 7 gram plus główka, z klasycznymi pękatymi woblerami na szczupaki w okolicach 10 gram mogą być problemy i krótkie odległości rzutowe w tym budżecie jeśli mówimy tu o firmach dostępnych na polskim rynku. Za 400 zł znajdziesz jakiś zestaw z ali, którym będziesz miał komfort łowienia tak jak kolega wyżej pisał.
 12. Pytanie na jakie przynęty chcesz łowić castem, moje doświadczenie nie jest duże ale już wiem, że jak w grę wchodzą Jerki to do opadu taka wędka się nie za bardzo nadaje, mówię teraz o kiju. Do opadu polecałbym coś o długości 2.15 nawet do 2.70 w zależności od preferncji. Multiplikator ogarnie temat . Jeśli chodzi o multik do 20 gram to powinno ogarnąć ci temat i w niezłych pieniądzach, od razu zaznaczam , że nic nie mam wspólnego ze sklepem https://www.raven-fishing.pl/shimano-slx-151-lh-multiplikator-raczka-z-lewej/pl/product/48740/ . A na wędki możesz popatrzeć ze stajni Dragona seria millenium, polecana i przez wielu chwalona na początek w małych pieniądzach. Pewnie nieznacznie przekroczyłem budżet ale w okolicach 400 - 500 zł sam chyba taki zestaw bym sobie złożył.
 13. Wiem , że to leszcz ale o karasiach pisałem w nawiązaniu do kolegów wyżej .
 14. Tak dla rozmienia . Takie "szczupaki" dziś brały ogonem. A z karasiami to dobrze , że są może te źle niedobre sumy co zjadają wszystko zaczną zjadac karasie, tylko szkoda , że nie nasze polskie złote .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy