Skocz do zawartości

Pawel79

Aktywni
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Pawel79 w dniu 18 Listopad

Użytkownicy przyznają Pawel79 punkty reputacji!

Reputacja

40 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pawel79

  Wisłok

  Czy to ciebie widziałem spinnigujacego pomiędzy mostem zamkowym a Narutowicza ? W Wisłoku da się coś wydlubac, dzisiaj miałem ochotę ich poszukać ale jak dla mnie za mocno wiało. W zeszłym roku było trochę lepiej chociaż tylko jeden był wymiarowy. W tym tylko taki się trafił. Mówię o Wisloku odcinku miejskim.
 2. Pawel79

  Moje "tajne" łowisko

  Zimno, pierwszy lód na przelotkach, miały być klenie a nie było, za to wziąłem to co woda dała. I jak zawsze rosną dalej. Takie 3 panie Barbary.
 3. Woblery nabierają barw, po lakierze. Lepsze zdjęcie i lepsze woblery, 3 losowe. Teraz czas na stery i ustawienie , oraz weryfikacje przez ryby.
 4. Pawel79

  Lipie

  Za to ja się wtrace że swoją subiektywna ocenę. Nie wiem czy panów z trupkiem bądź łowiących na żywca można nazwać karpiarzami, a już spraw wchodzenia w stanowiska nie poruszam bo to kwestia miedzyludzka. I w sumie odnośnie samego łowienia na lipiu na ostatnie 3 wypady wpadły na jednym dwie ryby bólen i tolpyga. A pozostałe bez kontaktu z drapieznikiem. Odnośnie bolenia miał też dziwne plamy na skórze.
 5. To i ja się dorzucę, słabe zdjęcie i słabe woby. Jedne z moich pierwszych i powoli je kończę.
 6. Pawel79

  Jezioro Solińskie

  Powodzenia życzę i radości z holu. I heh, moje wypady na łowienie aktywne nie trwają dłużej niż 3 h :-D
 7. Pawel79

  Jezioro Solińskie

  Papltr sumy to takie "dziadostwo", że jest bardziej cwane niż my wszyscy. I można mu dać to wszystko a on i tak będzie miał 101 powodów żeby tego nie zjeść. A jeszcze na naszych podkarpackich wodach gdzie wcale nie ma ich dużo, a jedzenia mają wiele. Takie akcje na echo widuje często. Chociaż czasem uda się jakiegoś wydlubac, a najpiękniejszy jest gdy odpływa.
 8. Pawel79

  Moje "tajne" łowisko

  Wieczorne Panie Basie.
 9. Pawel79

  Wisłok

  Dokładnie tak, trzeba pilnować i dać szansę rosnąć. A później łowić.
 10. Pawel79

  Wisłok

  Chyba coraz więcej Brzan jest w Wisłoku, dzisiaj sporo Kleni na odcinku miejskim i jedna taka Pani Basia, spinningowa nieduża ale cieszy podwójnie. Zdjęcie słabe ale liczyło się żeby szybko wróciła do swojej rynny.
 11. Pawel79

  Żywiec karas Rosówka

  Panowie a takie pytanie odnośnie trochę większych karasi, znana ktoś może miejsce ( bajorko) w okolicach Rzeszowa gdzie można polowic karasie powyżej 15 cm, powiedzmy, że potrzebuję z dwa do oczka.
 12. Dla rozluźnienia atmosfery to ja się pochwale swoją z pracowni, zbrojona w fuji alconite i oczywiście obowiązkowo stella millennium. A teraz poważnie kiedyś, za małolata nawet na taki sprzęt się karasie fajnie łowiło.
 13. Pawel79

  Wisłok

  Chyba trochę późno ale dopiero dzisiaj byłem. Miejski dosyć brudny i bez kontaktu a boleni nie widać i nie słychać.
 14. Pawel79

  Jezioro Solińskie

  Ja wszystko rozumiem ale nie wiem czy widziałeś zdjęcia z tego ogłoszenia. Tam idzie hurt ryb a nie spożycie komercyjne
 15. Pawel79

  Jezioro Solińskie

  Powinni zapłacić podatek od rybołówstwa, dla mnie masakra. Chore społeczeństwo.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.