Jump to content

Pawel79

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pawel79 last won the day on November 18 2018

Pawel79 had the most liked content!

Community Reputation

114 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chwila czasu i pojawiło się coś pod szczupaki i sandacze . Teraz testy testy na żywych organizmach tylko trochę ich mało . Na woblery uklejopodobne w czerwcu podczas ustawiania wpadła ładna brzana ale bez publikacji gdyż była "nielegalnie " złowiona .
 2. Będą gryzione , wyglądają bardzo dobrze .
 3. Ja się tam nie znam , ale popieram te sumy na brzegach są najgorsze . Popatrzmy na takie Ebro mają tam wielkie sumy , w ilościach dużo większych niż u nas a mają też wielkie okonie , ładne szczupaki i jeszcze lepsze sandacze. Także znów wracam do polskiego C&R ( cap i reklamówka ) , dopóki to się nie zmieni nie będziemy mieli ryb , a wtedy wystarczy dla wydr , kormoranów , sumów , a nawet bym powiedział kormoranów i wydr będzie mniej bo sumy je zjedzą ale te prawdziwe sumy.
 4. Pawel79

  Lipie

  Pływał ktoś po tych obok ? One do kogoś należą czy żyją swoim życiem , jeśli tak co tam można spotkać i czy są sumy ?
 5. Pawel79

  Lipie

  Jedyne 4-6 metrów ;), od wjazdu jest do 3 ale na samym początku to max 2. Jak jeszcze można było pływać to trochę popływałem z echem, fajnie się tam łowiło wróć pływało .
 6. Dzięki za informacje . Niestety dziś wyjazd nie wypalił , ale wykorzystam to w przyszłości.
 7. Panowie takie pytanie. Jutro prawdopodobnie będzie mój debiut na Myczkowcach i chciałbym dowiedzieć się gdzie stosunkowo wygodnie zwoduje się pontonem ? A drugie pytanko odnośnie obecnego stanu wody , jak wygląda i czy jest sens atakować ?
 8. Do usunięcia . Dzięki.
 9. Chyba nie umiem łowić ryb. Chciałem szczupaki , nie brały to próbowałem łowić okonie. I takie dzisiaj dwa "okonie" 40 i 42 cm
 10. Witam . Jak w temacie sprzedam ponton firmy Bark model 300 NP. Ponton w stanie bardzo dobrym , widoczne lekkie otarcia wynikłe z normalnego użytkowania, brak jednej kulki zabezpieczajcej wiosło , zastąpiłem ją zwykła nakrętka , część można dokupić , oraz ucierpiała kiedyś pompka gdyż została rozjechana samochodem, mufa mocująca wymieniona na metalową i działa . Służył do wywózek i spinnigowania. Posiadam komplet dokumentów z dnia zakupu, kupiony u polskiego dystrybutora. Stan wizualny widoczny na zdjęciach , do obejrzenia w Rzeszowie. Cena jaka mnie interesuje to 900 zł. Załączam link z danymi technicznymi modelu https://www.mc-sklep.pl/ponton-bark-b-300np-p-801.html
 11. Ryby też są w szoku , akurat mam widok na Wisłok w Rzeszowie z okna i fakt tak czystej wody nie widziałem chyba nigdy. A myślałem , że ta brudna woda to wina mulistego dna miejscami .
 12. Spróbuj odwinąć i nie przechylaj w twoim wypadku wędki w lewo przy nawijaniu , powinno pomóc.
 13. Do uratowania , w jakiejś pracowni wędek powinni wymienić bez problemu za nieduże pieniadzę. Tak uratowałem swoją ulubioną Team Daiwa, płaciłem jakieś 50 zł za wymianę i przełożenie przelotek, tylko moja była złamana.
 14. I tutaj zaczynają się schody , gdyby "wędkarze " zadbali o wody , to mielibyśmy co łowić. Niedawna sytuacja z Wisłoka , gość łowił klenie na przeplywanke większość wypuszczał ale jednego uwalił w łeb i poszedł do domu . Miał ochotę nie neguje jego prawo , ale wziął jednego, a nie jak często widziałem na Sanie czy Wisłoku miejsca , że głowy w wodzie ciężko było policzyć. Wędkarze specjalnie w cudzysłowie nie chcą obrażać kolegów wypuszczających rybki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy