Jump to content

Pawel79

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pawel79 last won the day on November 18 2018

Pawel79 had the most liked content!

Community Reputation

90 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj odwinąć i nie przechylaj w twoim wypadku wędki w lewo przy nawijaniu , powinno pomóc.
 2. Do uratowania , w jakiejś pracowni wędek powinni wymienić bez problemu za nieduże pieniadzę. Tak uratowałem swoją ulubioną Team Daiwa, płaciłem jakieś 50 zł za wymianę i przełożenie przelotek, tylko moja była złamana.
 3. I tutaj zaczynają się schody , gdyby "wędkarze " zadbali o wody , to mielibyśmy co łowić. Niedawna sytuacja z Wisłoka , gość łowił klenie na przeplywanke większość wypuszczał ale jednego uwalił w łeb i poszedł do domu . Miał ochotę nie neguje jego prawo , ale wziął jednego, a nie jak często widziałem na Sanie czy Wisłoku miejsca , że głowy w wodzie ciężko było policzyć. Wędkarze specjalnie w cudzysłowie nie chcą obrażać kolegów wypuszczających rybki.
 4. Można nad tym dywagować długo czy te 5 cm ma sens. Jeden dzień łowienia w "starym stylu " używałem tylko twisterów do 3 cm. I taka sytuacja, że 3 szczupaki podobnych rozmiarów i młody dracula , miały być okonie nie było żadnego. Dlatego niby minimalizacja dużych drapieżników jakąś jest ale nie do końca. Zdjecia tylko dla podparcia tezy
 5. A właśnie odnośnie zarybień czy ktoś może się orientuje czy wody w okolicach Rzeszowa z Wisłokiem łącznie nie były zarybiane 30 cm szczupakiem? Coś dużo ich łowie ostatnio, jeśli było zarybienie to fajnie , a jeśli same się tak ładnie rozmnażają to życzę im żeby do metra urosły, w sumie życzę jednym i drugim
 6. Takie pytanie przyszłościowe . Wisłok w okolicach Rzeszowa z jakimiś tam rezultatami znam , ale zastanawia mnie odcinek w okolicach Krosna i jak wygląda sytuacja z kropkami, czy lepiej od razu pakować się na San ? Wszystkie informacje mile widziane mogą być na priv . Zaznaczam , że interesuje mnie łowienie czysto sportowe i odcinki no kill o ile rybne wchodzą w grę.
 7. A gdzie takie cudo techniki można nabyć, aby ci mniej zdolni elektrycznie też mogli się cieszyć ?
 8. Sorry nie sprecyzowałem o 5 z tabelki opłat mi chodzi i jej opis.
 9. Panie i panowie , może ktoś jest bardziej bystry niż ja i jest w stanie mi wytłumaczyć o co chodzi z pkt. 5 ? http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/199639/61/komunikat_biura_zo_pzw_w_przemyslu__w_sprawie_skladek_okregowych
 10. Pawel79

  Kolibri 300

  Są papiery jakieś na ponton ?
 11. Do usuniecia, bez sensu żeby wisiało.
 12. Do sprzedania mam trochę zalegających rzeczy, być może komuś się przydadzą. Wędka Daiwa Lexa 10-30 USZKODZONA ! złamana na łączeniu. Część szczytowa w porządku oprócz obluzowanej omotki na pierwszej przelotce od łączenia, złamała się część dolna. 100 zł do negocjacji. Kołowrotek Spro Passion 740 FD z korbką od red arca - uszkodzony, nie działa blokada wsteczna, raczej na części chociaż jak ktoś lubi to może udać się naprawić. 50 zł Szpule do Spro Red Arc 4000 - 30 zł szt. noszą ślady używania, stan oceniam na dobry , ranty gładkie. 30 zł szt. Spławiki podwodne od prawej Monster Cat 100 g, Perca 60g, Jaxon 40 g - 5 zł szt. Woblery Jaxon po prawej stronie i prawdopodobnie Kenart po lewej - 10 zł szt. Koszyk do metody Turbo TRAPER z wymiennym obciążeniem - 15 zł Najlepiej odbiór osobisty na terenie Rzeszowa, ale mogę też wysłać.
 13. Karaś niech sobie będzie , szczupaki, sumy , kormorany bedą zadowolone . Owszem szkoda , że nie jest to karaś złocisty ale mamy tyle drapieżników w naszych wodach , które sobie z karasiami poradzą , że raczej nie będzie większym problemem nigdy.
 14. Takich ryb nam trzeba, i trzeba je wypuszczać. Po pierwsze, że zostawiają bardzo dużo ikry a po drugie , że dają dużo radości jak już uda się je złowić
 15. Canibale mieszają dobrze wodę. Dzisiaj taka 80 i coś jeszcze po zmierzchu było ale przy wyskoku nad wodę się wypielo , prawdopodobnie też szczupak .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy