Jump to content

Pawel79

Użytkownicy
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Pawel79

 1. To mnie spotkałeś. Pozdrawiam
 2. Na odcinku w granicach miasta 3 czy tam 4 wypad na 0. Jak się brodzi woda dosyć zimna , boleni nie widać.
 3. Wygląda to następująco długość spodni 106 , od krocza do końca nogawki 75 cm .
 4. Zmierzę długość nogawek i dam znać.
 5. Spodnie nadal aktualne.
 6. Część. Mam do oddania za 60 zł eleganckie spodnie Daiwa w rozmiarze L , chociaż raczej to daiwa nie jest. Materiał bardzo w porządku. Sprzedaje ponieważ na mnie są za małe. Przy moich gabarytach 181 cm i 87 kg wagi , są ciasne w udach . Myślę , że na kogoś o podobnym wzroście i wadze w okolicach 80 kg będę idealne. Do odbioru w Rzeszowie , możliwa też wysyłka po wcześniejszym ustaleniu Dla zainteresowanych link do sklepu https://a.aliexpress.com/_mL7ToDL
 7. Najgorsze , że te krwiożercze ryby są tak cwane , że omijaja wszelkie wabiki a jest ich tak dużo i nie mówię tylko o Solinie ... One są żądne tylko świeżej krwi bezbronnego bialorybu !
 8. Szczupaki mnie narazie nie lubią , to poszedłem na bolenie . Dziś 1-1 , jeden spadł .
 9. Orientuje się ktoś jak kolor wody na zalewie ? Czy też taka kawa z mlekiem jak poniżej ?
 10. Spełnienie moich snów , no kill na wszystkie polskie rzeki, chociaż na kilka lat żeby się to wszystko naprawilo. A żeby nie było gadania kilka karpiowych dołków zostawić wszystkożercą. Żebym nie został zlinczowany przez karpiaprzy przez duże K, jak najbardziej jestem również za idea no kill na bajorkach.
 11. Raczej interesuje mnie przyczyną śmierci. Popełniłem błąd , że nie wezwałem coronera , ale prawdopodobnie był to zdrowy okaz samicy szczupaka .
 12. Dzisiejsze zdjęcie z nad miejskiego Wisłoka, dla skali wobek 4 cm . Ciekawe co się stało , po drodze w stronę tęczowego widziałem też sandacza prawie doszczętnie zjedzonego około 60 cm .
 13. Pawel79

  Lipie

  Chudy . Czyżby już po tarle było ?
 14. A ja jestem ciekaw jak tak lekkie zestawy dają radę na rzekach? Jakbyś mógł parę słów powiedzieć?
 15. Ja od pół roku jestem posiadaczem https://fishingstore.pl/product-pol-14332-Wedka-SHIMANO-BeastMaster-FX-Spinning-2-40m-3-14g.html mogę polecić . Trzyma rybę ładnie , 1 g nawet niżej rzuca zadowalająco , czuć dopiero branie . W Rzeszowie nad Wisłokiem mogę dać rzucić któregoś dnia , jak się zgramy z czasem a tym jest różnie .
 16. A orłów szkoda , naturalny wróg kormorana. A do tego brak dużych sumów i szczupaków https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5155305/amp/The-moment-PIKE-grabs-bird-yanks-underwater.html co prawda nie kormorana ale taka metroweczka by takiego kormorana jak makaronik wciągnęła .
 17. Nie jeden widział by ten dublet w takiej kompozycji na patelni 😁 a ja mam nadzieję, że przytrafi ci się jeszcze nie raz. Elegancka sprawa.
 18. Kormorany zrobiły już swoje. Zanieczyszczenia też a teraz jak ja ich ładnie nazywam konserwiarze z glizda męczą co zostało , ladnie to widać na brzegu bo łuski po pięknych kleniach leżą. Na 3 ostatnie wypady po lodzie było bez kontaktu z rybą.
 19. Pawel79

  Lipie

  Dzięki . Miałem w planach jutro pojechać na chwilę.
 20. Pawel79

  Lipie

  Ktoś się orientuje czy lipia już puściły ?
 21. Miałem ustawić tylko wobki pod pstrągi . Ale rzuciłem parę razy gumka i 3x w okolicach 50 cm strzelone jeden fajny spadł. Sezon zaczął się fajnie. Szkoda , że widać na kleniach aktywność kormoranów.
 22. Chudziutkie ale piękne . Pytanie gdzie poziom rzek i potoków pozwala na łowienie ? Oczywiście nie licze na odpowiedź , gdyż należy szanować wodę. Pozdro i połamania .
 23. Jedno jest pewne jutro ryby spłynął , kormorany i inne ptactwo dokończy dzieła i będzie , że znów wędkarze coś wymyślili , przecież woda w Wisłoku taka czyściutka, że pić można.
 24. Szedłem od zamkowego do tęczowego jakoś z dwie godziny temu to też widziałem kilka sztuk ale raczej same brzany. Dziwne zjawisko i bardzo szkoda ryb .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy