Jump to content

linex4002

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sorki ,nie chciałem żeby tak to co napisałem zostało przez Ciebie odebrane.Również zdrowych i wesołych Świąt.Pozdrawiam.
 2. Kurde nie pomogę,nie wiem.Nigdy o tej porze roku nie łapałem sandaczy.
 3. Pogratulować koledze 100 procentowej miejscówki na miętusa a znalezienie takiej to 80 % sukcesu choć podejrzewam że był to przyłów bo samym celem był sandacz.Też byłem wczoraj,nie wytrzymałem.Na filecika cisza ale próbowałem na wątrobę i coś skubało dość energicznie parę uderzeń i cisza i tak co 15 minut ale nic do zacięcia.Dziś mnie też nosi może spróbuje kto wie.
 4. Bez obrazy ale to pierwsze zdjęcie h**owo wyszło radzę skasować bo rybka wygląda jak zdechła .Ale graty za połów.
 5. Czudec ,Żarnowa ...nie wiem nigdy nie słyszałem żeby ktoś tam złowił miętusa ale Nowa Wieś koło Trzebowniska to owszem i poniżej dawniej piękne sztuki się tam znajomy łowił.Dziś aż sam jestem ciekawy czy coś jeszcze tam skubie,warto spróbować bo na weekend pogoda miętusowa.Ja jestem za leniwy ale kto wie.
 6. Całkowicie zgadzam się z kolegą pajak.A rybka bez obaw pływa dalej.
 7. Brudna i szybko płynąca ale coś tam skubie.Wczorajsza ślicznotka.
 8. Warto było wczoraj zmarznąć
 9. Dzisiejszy nocny kleń 56 cm
 10. linex4002

  PRZYWITAJ SIĘ

  Witam wędkarzy . Łowie ryby już w miarę długo , ale niedawno postanowiłem założyć tutaj konto . Mieszkam 20 km od Rzeszowa . Najczęściej łowię z tatą i dziadkiem na Wisłoku , w okolicach Boguchwały . Zdarzają również wypady w inne miejsca na Wisłoku . Prócz tego lubię jezdzic na czarną sędziszowska . W te ciepłe dwa miesiące będziemy jeździc na wisłoke
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy