Jump to content

szybki_janusz

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj, niezważając na złą pogodę musiałem zrobić mały wypad. Zameldowały się 2 sztuki. Jedna ok. 25cm druga równe 32cm. Małe ale cieszy Sorki za jakość zdjęcia i dzięki +rafaello
 2. Cześć. Jak stan Wisłoka wyżej Krosna? Myśle o małym wypadzie dzisiaj.
 3. tomek85 serio? Oczywiście że pływają... gdy sobie pomyśle ile było szczupaków na odcinku w jedliczu lub okoni.. teraz o okoniach można zapomnieć, a o szczupaka trudno... Trzeba ratować te wody!
 4. rafaello dzięki wielkie byłem w sklepie po trzy, które najbardziej mi pasowaly. Wpadly 3 kleniki na oko jakieś 30cm wpadł też na równo 42 cm. Dzięki wielkie. Foty nie dam bo jest jakiś błąd przesyłania... .
 5. rafaello a jakieś konkretne kolory?
 6. Polecam bajorko pzw Jedlicze. Chodź od lata do jesieni nic w nim nie ma( przynajmniej dla mnie bo raz byłem to kolega ciągnął śmierdziela co chwilę, wszystkie 40+) zaraz po otwarciu zalewu jest pięknie. 2 wypady zaraz po otwarciu a leszcze i karpie biją jak głupie. A tak w ogóle to dobre miejsce na zasiadke na suma. Większość tych leszczy zgryzionych przez sumy. Z czego wiem to już bez karty się tam nie da wejść, zależy kto pilnuje. Wstępy podrożały więc bez karty 28zł, a z kartą 14. Są też zniszki dla młodszych, chyba do lat 14 lat 7zł na jedną wędkę ale nie jestem pewien.
 7. Bardzo fajne łowisko. Nie licząc rzek chodze prawie, choć rzadko tylko tam (głównie karp, sandacz którego jeszcze nie udało mi się złowić) macie tam jakieś lepsze miejsca, przynęty i zanęty? Ja dotychczas używam zanęty uniwersalnej z dodatkiem sproszkowanego czosnku, na przynęte zwykłą kukurydze z pinką. Na sandacza rzucam malego trupka, bądź filet. Z racji że większość tych wyjazdów to spontan, bo się czas znalazł to nie rzucam często na drapieżne, a jeśli już to na ostatnim stawie pod drzewo. Z góry dzięki za info i zapraszam do tematu ,,Jasiołka".
 8. Wiecie moze z czym na spin na odcinku Zarnowiec Jedlicze? Obojetne jakie rybki... zaczynam od niedawna. Prosze o dokladniejsze info.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy