Jump to content

Spin87

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Spin87

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok bez podłogi można. To znajomy sie naczytał i paniki narobił.
 2. Witam znajomy mi mówił że niemożna rozkładać namiotów nad jeziorem solinskim w tym roku? Czy to prawda?
 3. Ok dzięki za info. Jak cos złapie dam znać
 4. Witam. Są na tym zbiorniku sumy? Jeżeli tak to gdzie najlepiej je łowić to znaczy w ktòrym rejonie najlepiej?
 5. Niesądze aby szło ku lepszemu. Ja byłem ze znajomymi od 29 lipca do 4 sierpnia i niemiałem ani jednej kontroli nawet ich nie widzieliśmy. A w zeszłym roku byliśmy na tygodniowej zasiadce to mieliśmy co 2 dni kontrole.
 6. Witam orientuje sie ktoś jak sytuacja na Solinie z woda jest lód? Jest sens jeszcze jechać porzucać za drapieżnikiem?
 7. Witam orientuje sie ktos jaki stan wody nad Solina czy warto wybrać sie na ryby?
 8. chodzilo mi raczej w która cześć jeziora sie wybrać? Słyszałem ze miejscowość rajskie i olchowiec jest dobrym lowiskiem.
 9. Witam wszystkich, może ktos mi wytłumaczyć gdzie najlepiej wybrać sie na jezioro Solińskie na karpia? Pytam bo niemam pojęcia, wogole nieznam tego jeziora.
 10. Witam jakie są opłaty na zalew klimkowka?
 11. witam mam pytanie czy jest sens jechać nad rajskie polowic końcem października czy szukać głębszej wody? Ja mam zamiar nastawic sie na drapieżnika lecz kolega ma zamiar biała rybę lowic?
 12. Widzę gdzie na mapie gdzie to jest ale dojazd chyba kiepski. A jakie przynęty sie sprawdzają? My mamy zamiar podnecic zaneta z kukurydza melasa i wanilia i oczywiście biały robak i pinka czy to bedzie skuteczne na tej wodzie? Zgóry dziękuje.
 13. Witam wszystkich jestem tutaj nowy, wybieram sie z kumplem na ryby do miejscowości rajskie i mam pytanie gdzie tam jest jakaś fajna miejscówka na połów ryb i jakie ryby tam najlepiej łowic?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy