Jump to content

Haratacz

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Haratacz last won the day on May 14 2018

Haratacz had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mieszkam kilometr od Wisłoka i szału nie ma...
 2. Dziś w radiu słyszałem, że chcą odmulić zalew w taki sposób, aby powstał regularny spadek dna w kierunku zapory aby przyspieszyć nurt.
 3. Jeśli zobaczysz drobnicę przy powierzchni, to wtedy będą brały :-)
 4. Haratacz

  Sum

  No wiesz, jeśli nie ma zaczepów to można go umęczyć, ale raczej nie próbowałbym holu siłowego. Jakiej linki chcesz użyć? Łowili takie sumy na karpiówki, ale pamiętać trzeba, że nie jest to wędka do zatrzymania kilkudziesięciokilogramowego wściekłego wąsacza.
 5. Haratacz

  Co to za woda?

  Nie jestem pewien, ale właścicielem terenu może być ten sam, co Rancza nad Jeziorkiem(obecnie jego córka).
 6. Dziadki mają internety.
 7. Haratacz

  Węgorz

  hahahaha nie zauważyłem ale cóż, węgorze nadal są
 8. Haratacz

  Węgorz

  Wisłok, pływają okazy 100+
 9. Marzec chyba byłby najbardziej ok, no i jeszcze dochodzi sprawa wcześniejszej organizacji, czyli żeby termin był już wiadomy pół roku wcześniej. Dla samych wystawców może to być lepsze, z powodu łatwiejszego ustalenia terminarza.
 10. W samą sobotę było ponad 4000 ludzi. Targi byłyby uważane za udane, jeśli przez 2 dni pojawiło się 3000, wtedy kolejna edycja byłaby za rok. Jak widać, sukces :-) jeśli będę znał dokładną liczbę ludzi to napiszę. Pozdrawiam.
 11. Fakt faktem, sprzętu w przyszłości będzie na pewno więcej, jestem pewny, że o to zadbają. Pierwsza edycja, wg mnie bardzo fajnie, krytyka potrzebna, byle była konstruktywna i coś wniosła, bo to, że coś jest *ujowe to każdy potrafi napisać. Ludzi sporo, karpiarze i feederowcy nie powinni narzekać, tak jak pisaliście - dla spinningistów trochę mało. Organizatorzy na pewno wyciągną wnioski, trzeba ich wspierać, bo to na naszym terenie nowość. A, i panowie na następny raz koniecznie muszą być..... hostessy *_*
 12. No i trzeba iść... co zrobi.
 13. Niektóre jazie jakieś chyba chore, bo jak zaglądałem tam w lecie to nie dawały się spłoszyć. Stały w wodzie prawie nieruchomo, jak rzuciłem patykiem to reakcji prawie żadnej.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy