Jump to content

Dzienciol

Użytkownicy
 • Posts

  511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dzienciol last won the day on March 26 2010

Dzienciol had the most liked content!

Reputation

31 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzienciol

  Na grzyby

  Hehehee dzięki. W różnych lasach ten grzyb może wyglądać inaczej. W okolicach Dynowa ma on przeważnie gruby trzon i jest jakby ciut ciemniejszy. Nawet czerwonego ma mniej i bardzo łatwo go pomylić z tym dobrym.
 2. Dzienciol

  Na grzyby

  Borowik żółtopory.
 3. Wór pelletu Meusa teraz 7zł.
 4. Niech długo służą i zapraszamy ponownie na zakupy. A na zanęty jest -50% więc warto zrobić zapasy na przyszły sezon.
 5. Ja obecnie poluje na Honde CRV I. Fajne na trasę, czyli pewnie 99% jazdy a i w delikatny teren powinna wjechać no i wyjechać.Szkoda mi się będzie rozstać z moim Galaxy, ale nie wszędzie da się fordziną dojechać.
 6. Biegam i ja z wykrywką, ale w naszych rejonach szału nie ma. Tak jak @lenox napisał Dukla i okolice to dobry teren, ale mocno przekopany. Są miejsca dziewicze, ale to już trzeba poszukać samemu. Nikt Ci nie wskaże "pewnych" miejsc, bo fanty to nie grzyby. Ja kopie za kolorową drobnicą, ale i za militarką też mi się "kopnie".
 7. Dwie godzinki łowienia i w wobka trafił taki oto osobnik mierzący 47cm. Dzięki kol @apioo za profesjonalną fotkę
 8. Po rabacie będzie kosztował mniej niż w FM:cool:
 9. Co do kołowrotka to będzie to raczej Dam. Jest na miejscu w sklepie, kręci super, więc eligancko:D Kij to pewnie coś z Trabucco 4,5m do 25g, lub do 40g. Prawdopodobnie będzie to Sygnum Match.
 10. Kołowrotek już sprzedany. Decyzja o sprzedaży była szybka i chyba nie przemyślana do końca, bo teraz chętnie by się po-trottingowało. Pewnie na dniach zakupie kręcioł i kija do tej metody i kilka razy w roku się połowi.
 11. Wobki należy testować i ustawiać z kotwicami. Zamiast kotwic możesz założyć kawałek drutu wygiętego na kształt kotwy i o podobnej wadzę co kotwa. Masz pewność, że wobek będzie tak samo pracował z kotwicą a i Panowie ze straży nic Ci nie zrobią (chyba:D).
 12. Posiadam takiego Batsona i jestem mega zadowolony! Nie ma co oszczędzać na przelotkach. Ważne żeby blank nie był za ciężko zbrojony, bo wyjdzie klucha. Mój jest w minimach, dzielony dół. Całość waży coś kolo 140g , zakładam do niego Reda 10400:eek: i łowi się eligancko. Jak coś to zapraszam na oględziny. Do Krasnego daleko nie masz. Pan Piotr Rabczak też posiada takiego kija i z tego co wiem złego słowa o nim nie powie:D
 13. Bardzo ciekawy patyk. Więcej o walorach użytkowych napisze sam @VeJek po pierwszych holach.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy