Jump to content

bino

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good
 1. Sorki ale nie wstawiam zdjęć złowionych rybek. Zbyt wiele wypracowanych miejscówek spaliłem przez takie zdjęcia.Dlatego ni uwieczniam złowionych ryb. Ponadto oszczędzam rapom niepotrzebnego przebywania poza wodom gdzie jest ich miejsce. Szanuje te ryby za widowiskowe ataki a ponadto jest szansa na łowienie tych pięknych torped w J. Solińskim bo tu nie tak łatwo je przechytrzyć jak w rzece.
 2. Wczoraj po południu dwa bolenie 72 i 78
 3. Wreszcie w Zawozie jest super !!!
 4. W obiecujących miejscach oddaj po kilka rzutów kilkoma przynętami a wówczas sam dojdziesz do tego która przynęta na danej wodzie najlepiej się sprawdza.
 5. Panowie nie bójmy się pisać że było zarybienie.Dopilnujmy aby faktycznie było a nie tak jak w niektórych przypadkach z rękawa była spuszczana tylko woda do zbiornika to jest nasza kasa.Im więcej ludzi wie o zarybieniu tym większa możliwość sprawdzenia czy faktycznie się odbyło.Pomijam fakt dziadków nad wodom sami musimy dopilnować i pomóżmy PSP i SSR w ochronie zarybień to (nasze pieniądze!!!) informujmy ich o wszelkich sytuacjach łamania regulaminu a nie tylko narzekajmy jeżeli coś wzbudza nasze wątpliwości DZWOŃMY !!! i domagajmy się interwencji(sam tak robię prosząc zgłaszającego o personalia wówczas nie zostaje zbyty) .Gumofilce i tak będą siedzieć to my musimy sami reagować ewentualnie informować o wszystkich zachowaniach łamania regulaminu.Wyjdźmy z jakąś inicjatywom a nie tylko narzekajmy to każdy potrafi zróbmy coś od siebie a nie oczekujmy tylko czegoś od innych.
 6. Z takom sytuacjom jak obecnie jeszcze się nie spotkałem. Regularnie(od 4 dni) są nęcone dwa miejsca jedno w zatoce drugie na otwartej wodzie dziennie idzie do wody po 5kg zanęty +robactwo+kukurydza w każde na 4 dni ja i kumpel złowiliśmy może z 8 plotek.Rozmawiając z miejscowymi to od dłuższego czasu jest taka kicha. Zdarzają się jakieś wyjątki w postaci pojedynczych leszczy ale regularnych brań brak.W ubiegłym roku już po dwóch dniach nęcenia trzeba było odkładać jedną wędkę z powodu intensywności brań a obecnie cisza.
 7. Zawóz ostatnio totalna kicha regularne nęcenie zero efektów.Brak ryb w wodzie.
 8. Witam Czapeczka super wielkie dzięki,
 9. Witam gdyby któryś z kolegów którzy zamówili 2 czapeczki byłby tak uprzejmy i odsprzedał jedną byłbym bardzo wdzięczny.Kolor obojętny choć wolał bym żółtą Gdyby znalazł się jakiś litościwy samarytanin proszę o info na priv.
 10. Witam brałem tam kilka rzeczy począwszy od wędek poprzez przynęty (głównie woblery ) na drobiazgach kończąc.Towar jak dla mnie OK sprostał mym oczekiwaniom a nawet pozytywnie zaskoczył .Obsługa bez zastrzeżeń,służą poradom (nie spotkałem się z naciąganiem na zakup czegokolwiek lub wciskaniu jakiegoś towaru) tak jak ma to miejsce gdzieniegdzie. Towar odpowiednio zapakowany (wędki) nie narażony na uszkodzenia. Ceny no cóż zawsze wolelibyśmy by były niższe choć znalazłem stronę jednego producenta którego towar ma w swym sklepie Corona Fishing i cena sklepu była minimalnie wyższa od ceny producenta.
 11. bino

  Wesołych Świąt

  Wszystkim NAJ,NAJ,NAJ w świętą i nadchodzącym nowym roku!!!
 12. bino

  Sprzęt z USA

  Witam nie wiem ile w tym prawdy ale gdzieś czytałem że echosondy Lowrance w wersji oprogramowania 3,0 i wyższej sprzedawane na rynek amerykański po ustaleniu i wykryciu pozycji geograficznej w Europie automatycznie wyłączą i zablokują GPS oraz wyłączą j. polski oraz metryczny system miar. Gdy znajdę stronę zapodam link. Ponadto raczej nie obędzie się bez cła a wtedy cena już nie jest taka rewelacyjna.]
 13. Witam od tygodnia jestem w Zawozie totalne bezrybie wędkuje tu pierwszy raz poza drobnym okoniem i kilkoma pstrykami sandaczy nie zaliczyłem nic konkretnego.Zauważyłem wahania wody może to jest powodem zastoju w braniach drapieżników albo po prostu trzeba zapłacić frycowe łowiąc na nowej wodzie. Obserwując łowiących z gruntu również nie zauważyłem siatek w wodzie poza tymi w których były butelki z bursztynowym nektarem.
 14. bino

  Letni zlot

  Panowie co to za cisza czyżby nici z tego spotkania ?
 15. bino

  Letni zlot

  Czyżby temat umarł śmierciom naturalną ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy