Jump to content

Bogol

Użytkownicy
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O kurcze Siksa na MP to mało kto może pojechać , a jeszcze pojechać i zaprezentować godnie Podkarpackie to jest wyczyn . Bardzo jestem ciekaw co tam połapałeś bo nic się nie chwalisz co do swoich wyników ( które miejsce na 40 chłopa ) a łapałeś tak jak piszesz z jednym z najlepszych gości w kraju , to tym bardziej pasowało by coś zaprezentować !
 2. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
 3. Moim zdaniem super wybór , tylko żyłka do feederka 0,30 to zdecydowanie za grubo jak na Wisłok , ale popytaj prawdziwych gruntowców bo może się mylę (0,30 to stosowałem do tej wędki ale na trupka w Czarnej S.)
 4. Miałem Vege Kongera 3,90 do 120g i bardzo go polecam , łowiłem nim na Sanie , Wisłoku czy na trupka w Czarnej Sędziszowskiej , na tych wszystkich wodach super się sprawował . Zastanowił bym się tylko czy do 150 g to nie za dużo na Wisłok ? bo jeśli chodzi o długość to 3,90 jest ok .
 5. Bogol

  UEFA Euro 2012

  Innej opcji nie ma , musimy i możemy to wygrać !
 6. Bogol

  UEFA Euro 2012

  Powinno być dobrze , jedenastkę mamy naprawdę dobrą !
 7. Andre , ty to możesz śmiało założyć szkółkę w łowieniu jazi ! piękne fotki no i rybki !
 8. Piękne rybki marekn , może to na te twoje nowe storki brało ?
 9. Tak , bo każdy by miał rezerwę za kierownicą i można by było do spodu:rolleyes:
 10. Jak miałbym wybierać z władzami czy rodzinnie to wybieram Rodzinnie:beer:
 11. Ja panowie niestety nie przyjadę na zlot , okazało się że syn ma półfinał mistrzostw polski młodzika (siatkówka) w Rzeszowie w ten weekend a jak rozumiecie jestem jego wiernym kibicem i muszę tam być ! grają o pierwszą ósemkę ! Niestety do następnego , życzę udanego zlotu , rybek i super integracji :beer: !!! Moją czapeczkę odbierze na zlocie kolega Piter !
 12. Ja też się piszę , jedna sztuka z białym haftem i odbiór na Zlocie
 13. Dzisiaj w okolicach Trzebowniska kilka rybek , pogoda super , woda może być . Czas miło spędzony , tylko jak zwykle krótko ale mimo to wypad zaliczam do udanych , a to dzisiejszy największy klenik 40+ .
 14. Dzisiejszy krótki wypad na Wisłok ze spinkiem zaowocował dwoma klonkami , jeden mały a drugi większy na fotce 43 cm , rośnie dalej a był taki grubiutki !
 15. Wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego poniedziałku !!!
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy