Jump to content

lichten

Użytkownicy
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej Panowie, Zbiera lipień jeszcze w okolicach Leska?
 2. Używane wchodzą w grę jeśli w stanie przynajmniej dobrym. A do Dynowa podskoczę na tygodniu jeśli jest w ofercie.
 3. Hej, Przymierzam się do kupna wędki pod streamera, która jednocześnie obsłuży mi łowienie jeziorowe. Wiem, że szukam czegoś 9,6-10ft. w klasie 7. Nie chcę wydawać więcej niż 600-700 zł (nieprzekraczalne) na sam kij bo głównie łowię na suchara. Moje pytanie jest o konkretne modele wędek, których używacie, mieliście w ręce, kolega miał, etc. nie interesują mnie opinie nabyte z internetu bo tych mam swoich aż nadto Na chwilę obecną rozważam między Scierra SRX V2, Redington PATH oraz VISION EKA. Wszelkie sugestie i porady mile widziane.
 4. Na zakończenie sezonu od piątku do niedzieli wyjąłem ok 15 szt 35 cm+ kropka, 3 lipienie 40 cm+, jednego pstrąga 45 cm+ i ponad 30 szt poniżej 35 cm i jednego klenia z wody po kostki na stary m korycie. Fakt, że każdy odcinek był przełowiony na maksa przez kilkudziesięciu wędkarzy a woda bardzo niska nastraja mnie lekko pozytywnie. Wcześniej w czerwcu było dużo lepiej, ale za to woda szła na dwie turbiny. Nigdy nie będzie idealnie Więcej fot nie mam bo ryby były moim celem nie zdjęcia Tight lines.
 5. Fajną wodę macie u nas powyżej kolan i bardzo leniwa. Z rana wyjąłem dwa na piankę i jednego na mokrą. Od 10 już nic się nie działo.
 6. Pozostaje czekać albo polować na bolki tak jak pisze Stig.
 7. W Brzostku przy moście, trochę klenia, okoń, raczej woda pod spinning i muchę, ale podjedziesz pod samą rzekę.
 8. Witam Panowie, jak z przejrzystością wody w okolicach Leska/Łączek?
 9. Taka czysta woda na Wisłoce? :O Gratki ryb
 10. Piotrek często łowi na tenkarę to do niego uderzaj. Ja tam byłem kilka razy ze spinningiem to można klenie połowić z pstrągami gorzej ale są. Poza tym jak kupiłes niedawno muchówkę (zakładam, że pierwszą) to Wielopolka do treningu może być bardziej wymagająca niz Wisłoka czy Wisłok.
 11. A bardzo ładnie. Kij fajny, jedyny minus to to co się wydaje byc wizualnym plusem czyli drewienko; po kilku rybach sliskie jak cholera i trzeba uważać Kręcioł jest ok jak za 150zł ale drugi raz bym nie wziął bo trochę topornie kręci a mam inny za 100 i jest o niebo lepszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy