Jump to content

bronek

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolego "tpe" masz zupełną rację ale sumy też pomogły. Na gospodarkę wodna i zamulanie zbiornika nie mamy wpływu co potwierdza stan wody nawet z jesieni zeszłego roku. Ale widać dość wyraźną poprawę rybostanu. Choć jest to zaledwie ułamek tego co można bylo złowic 20 lat temu, a i sumów wtedy nie było i presja wędkarską też była mniejsza. Pozdrawiam
 2. Sumy na Sieniawie są. Można trafić ładnego. W koncu to one wykończył większość białej ryby, okonia i sandacza. Ale zbiornik pomału zaczyna się odradzać. Przynajmniej tak wynika z moich kilkuletnich obserwacji.
 3. Witam. Co tam słychać nad zalewem, jak woda i czy rybki zaczynają być aktywne.
 4. Gratulacje dla Ciebie po raz drugi. Nidy nie udało mi się złapać troci pomimo tego że często bywam nad Soliną. Wiem że każdy wędkarz ma swoje tajne miejscówki i przynęty ale jeśli to nie tajemnica to czy możesz mniej więcej zdradzić w którym rejonie zalewu zlapaleś trotki i ewentualnie gdzie nie ma lodu bo może w przyszłym tygodniu rozpocznę sezon właśnie nad Zalewem Solinskim. Pozdrawiam.
 5. bronek

  Żywiec

  A to już ich sprawa..... Pozdrawiam.
 6. bronek

  Żywiec

  Witam wiem, że wpis ma już ponad 4 lata ale dla wiadomości wędkujących na Sieniawie mogę zaświadczyć, że kiełbie występują w tym zbiorniku w 2018r osobiście złowiłem kilka sztuk w rejonie "kościółka" a konkretnie na końcu drogi wchodzącej do wody przy kępie wodorostów. Jeśli złowicie kiełbia w tym zbiorniku i będziecie na niego łowili to nie dajcie sobie wmówić Panom Strażnikom, że kiełb w tym łowisku nie występuje. Pozdrawiam
 7. Gratulacje. Piękna rybka.
 8. Ok dzięki. Bylem dziś na chwilę w okolicy Iskrzyni i Krościenka ale ogólnie lipa, ani brania i zimno jak ....
 9. Hej a gdzie na tym widoku łowisz bo ja jutro się wybieram na Wisłok powyżej Krosna. Ps. Jaka woda?
 10. Witam byłem dziś na Sieniawie woda mała że aż strach pomyśleć co będzie jak zamarznie. Nad wodą cisza nic się nie dzieje kilku wędkarzy ale każdy raczej na pusto. Poza tym to woda jest mętna a na brzegach błoto, że ciężko do wody podejść.
 11. Jasiołka też mała potwierdzam a ryba jakaś większa trafia się poniżej jazu w Jedliczu. Na odcinku od Jedlicza do Dukli nikt nie zarabia. A szkoda bo rzeka jest ładna.
 12. Ok. Dzięki w sobotę pojadę zobaczyć co się tam dzieje. Może uda się coś uratować, chyba że pogoda nie pozwoli bo jak posypie śniegiem to nic nie będzie widać.
 13. Chętnie pomogę ale najwcześniej w sobotę.
 14. Kolego w którym miejscu jest taka sytuacja bo podejrzewam, że na Pastwiskach a tam mułu tyle, że we woderach ciężko będzie wejść bo można już ich nie wyciągnąć.
 15. Witam. Czy orientujecie się czy jest jakiś cienki lód przy brzegu na drewnianej zatoce bo może się wybiorę w tygodniu pożucać za jakimś okoniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy