Jump to content

bronek

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bronek last won the day on November 4 2019

bronek had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam byłem dziś z synem i.... Wróciliśmy totalnie zawiedzeni Żeby nawet dobrego stoiska z haczykami i nie było? Nie brakowało tylko stoisk z paszami. Jak na targu. A i ceny dość wysokie. Może w przyszłym roku będzie lepiej.
 2. Żeby tylko nie przymarzło bo znowu podusi ryby na rozlewiskach w czernisławce i pastwiskach.
 3. Dzięki też już widziałem ten film. Ciekawi mnie bardziej ile on może mieć lat.
 4. Witam. Znalazłem u ojca coś takiego. Mam pytanie do kolegów kolekcjonerów. Co to za sprzęt. Bo widać że chyba ma troche lat. Jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o komentarz. Z góry dzięki
 5. Tak spin. A siatkę i podbierak zawsze mam przy sobie. Bo czasem trzeba przejść z rybą kawalek wodą czy brzegiem nawt po to by zdobić zdjecie. I wtedy sie przydaje. Dla ciekawych - klenik pływa dalej. Pozdrawiam.
 6. Pięć godzin dłubania i jedno branie. Zimno i wiało ale warto bylo🙂
 7. Witam. Coś się dzieje na Sieniawie. Ktoś był w ostatnim czasie bo ja z braku czasu nie byłem już z miesiąc. Jaki stan wody.
 8. bronek

  Brzana Karpacka

  Dzięki za zainteresowanie tematem. 🍺Moim zdaniem ryby z filmu i ta złapania przeze mnie niczym sie nie różnią są może mocniej wybarwione ale to kwestia środowiska w jakim żyją. Może z biegiem czasu ich wygląd się zmienił. W przyszłym tygodniu pojadę w górę Jaskółki i spróbuję złapać inny okaz tej ryby. Może się uda🙂 Poniżej zamieszczam zdjęcie brzanki z internetu Pozdrawiam.
 9. bronek

  Brzana Karpacka

  Dodaje jeszcze jedno zdjecie brzanki w wodzie na którym widać płetwę grzbietową.
 10. bronek

  Brzana Karpacka

  Witam poświęciłem dziś ponad dwie godziny i mam nadzieję że to o tą rybę chodzi. Brzanka Karpacka (brak wąsów, ciemne plamki na grżbiecie) 14 pierwszych zdjęć 🙂 Dwa ostatnie zdjęcia ryb dla porównania to mała brzana. Rybki pływają dalej🙂 Ostatnie 3 fotki to miejsce w którym byłem. Pozdrawiam kolegów i proszę o komentarz czy to faktyczne Brzanka Karpacka.
 11. bronek

  Brzana Karpacka

  Witam kolego. Brzanka Karpacka to wcale nie jest mityczna ryba. Kilkakrotnie złowilem ją na Jasiołce w okolicy Zręcina. Było to nawet w tym roku. Kiedyś było jej bardzo dużo ale ostatnio jej populacja się zmniejszyła zresztą tak jak i innych ryb w tej rzece. Jak będę dysponował chwilą czasu to poświęcę się i spróbuję ją złowić i zrobić kilka zdjęć. Pozdrawiam
 12. Woda ładna a rybki gdzie? Kilkanaście lat temu w tym właśnie miejscu przy słonecznej pogodzie można było podziwiać karpie pływające stadami po kilkanaście, kilkadziesiąt sztuk. A teraz ciężko jednego zobaczyć. Smutne.
 13. Kolego "tpe" masz zupełną rację ale sumy też pomogły. Na gospodarkę wodna i zamulanie zbiornika nie mamy wpływu co potwierdza stan wody nawet z jesieni zeszłego roku. Ale widać dość wyraźną poprawę rybostanu. Choć jest to zaledwie ułamek tego co można bylo złowic 20 lat temu, a i sumów wtedy nie było i presja wędkarską też była mniejsza. Pozdrawiam
 14. Sumy na Sieniawie są. Można trafić ładnego. W koncu to one wykończył większość białej ryby, okonia i sandacza. Ale zbiornik pomału zaczyna się odradzać. Przynajmniej tak wynika z moich kilkuletnich obserwacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy