Jump to content

MarcinV

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Starał bym napisać do ekologów ,wód polskich i dążył do zniszczenia zapory. "Panowie. Co wy pier.... Do rzeczy!!!! Nie pasuje to zbierac podpisy i do Wod Polskich ! Protesty organizowac! Pisac posty to sobie mozna o promocjach w biedrze pisac..." seba77 wyrazam tylko swoja opinie, jestesmy przeciez na forum.
 2. Gdyby bym włodarzem Rzeszowa to bym to zrobił.
 3. Ja tez jestem za zniszeczeniem zapory , ewntualnie sztucznym poszerzeniem koryta i pogłebieniem , aby nurt zabierał muł. Pratt and whitney moze sobie spokojnie wode pociagnac innym sposobem, przyrody sie nie poprawia.
 4. Powrót do Sufixa, na jesieni przetestuje. Zobaczymy czy tak ja sufix 832 jest sliski i daleki w rzucie.
 5. Ja mam podobne wyniki, w tamtym roku złowiłem tylko 3 szczupaki ponad wymiar. Jeden miał 81cm ale to był fuks, istny cud. Z tym co odczuwam w tym roku to praktycznie zeruje każdy wyjazd spiningowy, sandacze wymiarowe w okręgu Rzeszów złowiłem dwa w ciągu dwóch lat. Zauwazyłem ,ze z okoniem nie ma tragedii ale Okoń to ryba która żyje wszędzie, małe wymaganie środowiskowe, tylko z duzym okoniem tez jest problem. W tym roku, nastawiłem się trochę na suma i kurde złowiłem jednego koło metra typowym obstukiwaniem dna. W Wisłoku szkoda czasu na drapieżniki, tu nie chodzi o zarybianie.
 6. Szczerze mówiąc nie wiem, mój brat jest fanem rasy border colie. I mówiłem, mu że jak idę na ryby, to pies łapie kleszcze ja dopiero jednego. Brat dał mi obrożę dla psów kleszczo-pchło odstraszającą . I od tej pory nie widziałem, żebym ja i pies miał kleszcze. Obrożę zamykam do słoika a jak wychodzę zaciskam przy bucie na kostce. Trochę capi ale da się łowić
 7. ja zakładm obrożę dla psów przy kostce?
 8. Czy na zalewie od strony, żwirowni gdzie jest ten plac zabaw i mniejsze oczko wodne zaraz przy brzegu zalewu, da radę połowić czy trwają tam prace wydobywcze? Jutro rano bym wyskoczył przed pracą.
 9. Ok, jak w temacie sprzedam ten kij za 150zł. Dlaczego , wkurza mnie w nim wyważenie kija. Kij wyważa znośnie ryobi zauber 4000 , ale komfort łowienia nie jest wtedy duży. Po za tym power wędki jest mocny CW nie doszacowane, na forach rzucają tymi kijem 70gram + bez najmniejszych problemów. Aby być szczerym szczupak mały taki do 50cm spadały mi z tego kija , może nie często ale na początku , ponieważ nie jest to finezyjny patyczek. Natomiast kij pokazuje swoją moc w takich łowiskach jak Solina główka 30gram plus canibal 15cm i szukasz sandała. Kij dla osób zdecydowanych i na duże łowiska, ł
 10. Jeżeli gramatura przynęt jest mała a średnica pletki duża Zauber może tak robić. Zresztą każdy kręcioł może tak robić w takim przpadku. No i przelotka może przytrzymywać na ułamek sekundy linke.
 11. Dragon street fishing, dla mnie udany zakup. Nie chciałem torby , bo boli mnie po niej ramie. A z tym sie fajnie podróżuje.
 12. Ja miałem w tamtym roku 4 przyłowy suma jeden 83cm drugi 76cm i dwa około 70cm .To prawda jest ich na Wisłoku dużo , teoria zasłyszana od innych wedkarzy. Uwaga wszystkie przyłowy suma miałem na jaskółkę wiec ja olewam narazie woblery , stawiam na jaskółki i obtłukiwanie dna nimi i mandulami spróbuje tez dropshota. W tym roku olewam szczupaka ponieważ uważam ,ze na Wisłoku złowić duzego to strata czasu. Mam podobne plany jak Ty sum na spinning i Sandacz (tego tez według mnie jest wiecej niz szczupaka) i Okoń. Na suma uzywał bede kija , który miałem sprzedać black savage 20-60g 251 cm.
 13. Czy ktos miał kontakt z tym materiałem?: https://www.taniewedkarstwo.pl/materialy-przyponowe-tulejki-zaciskowe/3003-przypon-iron-claw-authanic-wire-030mm5m.html
 14. OK, dzisiaj testowałem Varivasa niestety tylko około dwóch godzin. Na łowisku Korczak w Głuchowie (koło Łańcuta) , później przepędził mnie deszcz. Plecionkę nawinąłem na shimano nasci 4000 do tego kij savaga z serii black savage 20-60g 251cm. Plusy: -jest to pierwsza plecionka w moim prywatnym rankingu, którą uznaję za najmniej przegrubioną z jaką miałem do czynienia , do wyliczania podkładu używam specjalnego arkusza excela , który na bazie proporcji wylicza ilość podkładu. Należ podać ile mamy plecionki i o jakiej średnicy a on wylicza ilość podkładu. Arkusz wyliczył mi, że m
 15. dzięki już znalazłem gdzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy