Jump to content

orzech

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. orzech

  Na grzyby

  Są ,ale robaczywy każdy jeden
 2. Efekt oczyszczania piorunujący .I zaraz będzie że to wszystko wina nadmiernego nęcenia !!!
 3. Prof.SNELA SŁAWOMIR przyjmował na ul. LWOWSKIEJ ,czy jeszcze tam jest nie wiem. W przychodni jest gburem, ale prywatnie bardzo w porządku .Fachowiec super !!!
 4. Kolegom, którzy nie byli na zebraniu Leżajskiego koła,polecam się wybrać.Zostaniecie pozbawieni złudzeń.Mając świadomość że jestem BARAN ,płace haracz i idę łowić. Mając świadomość,że nic się nie zmieni [na lepsze] Wszystkiego dobrego w nowym roku życzę
 5. Pierwsze 2 godziny łowienia YGK upgrade,właśnie ma za sobą .Wrażenia super ,błoga cisza w trakcie łowienia bezcenna !
 6. A tak serio YGK upgrade x8 0,6 najcieniej co robią
 7. Na twoje okonie ygk bedzie słaba !!!!!!
 8. Kolego ja używam sunline super 3 lub 4 lata kołowrotek z tą plecionką leży w samochodzie okrągły rok,mróz, upał i nic jej nie jest .Tak więc jeżeli leży w jakimś tam sklepie ,to tym bardziej nic jej być nie powinno.To nie żyłka, tak myśle jaa plecionka jest superowa!!!!
 9. W leżajsku jest doktor SANAKIEWICZ polecany rzetelny gość,przyjmuje w rynku
 10. Mam też inazume perch do 18g i te 5g +gumka oblatuje bajecznie i sandacze zapina choć to wklejka ,co kto lubi!
 11. Mam taką inazume 229cm 22g są to te same blanki [ponoć] i myśle że może być za mocna .Jeśli Cie interesuje nią pomachać daj znać
 12. orzech

  Na grzyby

  Stawiam na bagniaka
 13. Wracając z pracy, zajrzałem na zalew i ku mojemu zdziwieniu spotkałem wędkujących wędkarzy. Żałosne, że nawet nikomu nie chciało się powiesić tabliczki "Zakaz łowienia", co zwykle praktykuje się przy spuszczaniu wody, a wiem, że władze koła zbiornik odwiedziły. NAJZWYCZAJNIEJ "RÓBTA, CO CHCETA"Czy to już koniec tego koła?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy