Jump to content

maniutek256

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za 3 tygodnie ja jadę już nie mogę się doczekać. rybki i spacery po lasku na grzybki... Wie ktoś czy się pokazują grzybki?
 2. Jeeeeeeeeeeee super w końcu!!!!!!!!!!!
 3. Od poniedziałku wolno spacerować w lasach i po skwerach, a co z łowieniem??? Czy jest ktoś w temacie czy będzie można łowić?
 4. z ubiegłego roku chciałem zeby cos ruszyło na forum bo taka nostalgia
 5. FOTKI Z ZAWOZU..........
 6. Zawóz naprzeciwko domków na zielonym wzgórzu.
 7. już w sobotę jadę na tydzień................super.
 8. Koledzy jakie wyniki na majówce w solinie?
 9. o ok ok jestem nowy tu i nie wszystko idzie tak jak bardziej doświadczonym. Ogólnie większość chwali tą drugą zatokę od strony Wołkowyji. Dzięki za inf.
 10. Dobry tekst z tymi cenami super.
 11. Zdjecie zrobione z domku Zawóz 8 - brak miejsc w moim terminie w tym roku. Teraz planuję kwaterę przy wypożyczalni może być lipa ze spokojnym łowieniem bo początek wakacji. Nigdy tam nie łowiłem ale wydaje mi się że głębokość mała bo tam już niedaleko do końca zatoczki. Łowił ktoś może ?
 12. Cypel w strone Polańczyka jest a tam jest duży i stromy spadek duża głębokość). Tam próbowałem ale słabo było schodek kilka metrów od brzegu.
 13. To jest miejsce 2 działki od przystani foka w strone Polańczyka. Leszcze tam tez łowiłem. A czy w stronę przystani foka ktoś łowił wydaje mi się że mocne wypłycenie jest za wypożyczalnią kajaków "foka"
 14. maniutek256

  LUBELSKIE RZEKI

  ja jestem z lubelskiego ale lubię przyjeżdżać [raz w roku) nad Solinę razem z rodziną ok 7 dni zawsze już kilka lat. Nie mogę się już doczekać następnego wyjazdu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy