Jump to content

Wędkarz321

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak jest z głębokością na tym zbiorniku ? Jakie ryby tam są ?
 2. A niech robią co chcą na tym stawie tam i tak szkoda zarybiać bo dziadki zaraz wyłapują byłem w Głogowie 3 razy w tym roku i starczy zero brań tylko dziadki się czają po krzakach z siatami.
 3. Chcesz Bolenia połapać spróbuj na drugim Lipiu byłem ostatnio to ładnie bił Boleń ok 70 cm podrzuciłem mu na żywca , w pewnym momencie było branie o mało wędki nie wdarło do wody zaciąłem go ale nic nie było
 4. I jak te zawody połapali coś ? Czy zawody były tylko w kto więcej razy rzuci rakietą ?
 5. Zostało coś jeszcze na jedynce czy martwa woda się zrobiła ? W ten weekend ponoć pusty staw był
 6. To już debilizm by był , śmieszne to jest rzucać tą rakietą po 40 minut potem siedzą tydzień bez ryby a przyjdzie się rzuci się na kukurydze czy na zwykłego poczciwego białego robaka i cyk siądzie coś dużego.
 7. Prawdopodobnie jakiś miejscowy mi kiedyś tłumaczył że to będzie tarlisko dla ryb. Czyli raczej nie można tam łowić.
 8. Z tego co słyszałem to miejscowe koło zaczęło działać , stąd te kontrole czyli wychodzi że to przez to wszystko przez tych kłusoli których złapali , ale np na Trzcianie też nie wesoło z tym , w sumie tak jak wszędzie.
 9. Jak tam sytuacja wygląda na Lipiu II ?
 10. Kicek kiedy ta kontrola była ?
 11. Dzieje ostatnio tam Państowa Straż Rybacka zaczęła zaglądać sam widziałem.
 12. No ale że tak powiem handel rybami na stawie to już OK ? Sam widziałem jak kiedyś gość złowił karpia i chodził po całym brzegu i pytał się ludzi czy nie chcą go , jeden dziadek go wziął i to jeszcze jak biegł po siatę do samochodu. Ja tam w tym roku tylko raz na rybach byłem , ale słyszałem że tydzień temu złapano tam kłusowników na gorącym uczynku 6 albo 7 karpi w jednej siatce z tego co wiem jeszcze ciekawsze rzeczy tam się dzieją ale więcej nie wiem bo nie jestem miejscowym.
 13. Mają prawo niech kontrolują ..niech na staw w Głogowie Małopolskim zajadą tam dopiero ekscesy się dzieją.Kto jest z okolic wie o co chodzi.
 14. Dziś obiło mi się o uszy że gdzieś na weekendzie na stawie w Głogowie złapano kłusowników na gorącym uczynku ktoś wie czy to prawda ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy