Jump to content

Rumper

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rumper

 1. @MarcinV dzięki ten sposób drugi działa.
 2. Cześć, jestem początkującym wędkarzem wędkuje od ponad 2 mies więc proszę o wyrozumiałość jak zadam jakieś głupie pytanie.Na początku chciałbym wiedzieć co trzeba na taki spining zakupić,chciałbym abyście mi nazwy tych przedmiotów (czyli np twister,blacha itp).Mam jeszcze kolejne pytanie, bo niestety moja rekordowa ryba ważyła około 150gram i chciałbym się dowiedzieć też czy mam być przygotowany na o wiele większe ryby.Ostatnie pytanie to jest czy spining jest lepszy na ryby drapieżne od sposobu spławikowego?.
 3. Witam, mam pytanie co do pogody. W jaką pogodne najlepiej biorą okonie i na jaki grunt?
 4. @andy Dzięki też spróbuje tak.
 5. Witam,mam taki jeden problem co do okoni.Zawsze gdy złapie jakiegoś okonia to haczyk się wbija głęboko w szkszela i nie mogę wtedy go wyjąć. Wiecie jak zrobić żeby się tak głęboko nie wbijał? lub jak go wyciągnąć?
 6. @ORINOKO Staw nie jest za duży, dokładnych wymiarów jego nie znam ponieważ kolega mnie poprosił żebym mu odłowił ze stawu.Na haczykach to się zabardzo nie znam ale myślę że właśnie to nr 10.Przynęta to jest rosówka. @Sasanek Też pomyślałem o sieci właśnie ale już kupiłem jakąś na alegro 3dni temu i jeszcze nie doszła.Staw jest kolegi ale poprosił mnie abym mu je wyłowił
 7. Witam, mam pytanie co do brania.Łowię sobie zwykle na takim stawie co zwykle występuje karaś i próbuje je odłowić.Wiem że lepiej było by wpuścić więcej drapieżników do stawu ale w pobliżu 30km nie ma u mnie można nazwać to sklepem gdzie mogę kupić je.Więc je postanowiłem odławiać.Problem jest taki gdy mam branie to spławik się cały zanurza i idzie potem w bok bardzo lecz gdy ją ciągnę to tak jakby ucieka z haczyka.Macie jakiś sposób aby tego uniknąć oraz dobry sposób na wyłowienie karasi?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy