Jump to content

mojo

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzie te kormorany koło mostu na Stobnicy?
 2. Obydwa MF ale spin jest do 12lb a cast do 17lb. Przymierzałem się do spina MLF ale mi nie pasował wolę mieć jednak ten zapas, nie lubię łowić na lekko okonki a tym ogarnę praktycznie wszystko w takim Wisłoku. Znowu na ciężko nie mam gdzie bo ryby mam jakie mam dlatego cast odrobinę mocniejszy M a że żona czasami się ze mną wybiera to może porzucać spinem.
 3. Na superwedkarz wejdź jest od ręki 230 cm w dwóch częściach Avid do 11 gramów xfast. Będzie dobry na okonia w budżecie.
 4. Dziękuję to widziałem chodziło mi gdzie znaleźć koło do którego chce się zapisać ale znalazłem. Wie ktoś czy porozumienia pomiędzy Rzeszowem a Krosnem zostaną ną dotychczasowych zasadach?
 5. Czy jak w roku poprzednim nie miałem wykupionej składki i nie byłem w PZW Rzeszów w 2020 roku to jak mogę przez internet zapisać się do koła przy opłacaniu składki?
 6. Odcinki no kill czy haki bezzadziorowe u mnie np nie ma czegoś takiego. Regulamin z zakazem trollingu w maju czy zakaz łowienia w nocy na żywca fajne pomysły. Przez 5 lat pływania u siebie na zbiorniku miałem 2 kontrole a na Solinie 2 wyjazdy i kontrola. Na stacji paliw można kupić pozwolenie wędkarskie czego u mnie brak choć teraz jest eOkon. Poza tym są ryby, krajobraz i sporo agroturystyki tylko tej infrastruktury wędkarskiej jak stanic czy slipów brakuje. Myślę że PZW Krosno bardziej nastawia się na San i muszkarzy a szkoda.
 7. Tak duży zalew, miejsce nastawione na turystykę wędkarską a PZW nie ma swojej stanicy, aż dziwne. Dzięki za info.
 8. Czy gdzieś w tych okolicach jest może stanica gdzie zostawię za opłatą przyczepę z łódką? U siebie w centralnej Polsce mam na zaporówce ale tam można pływać od czerwca i nie chce mi się wozić za każdym razem gdy chce się wybrać na ryby. Plan jest taki aby na Podkarpaciu trzymać łódź zima-wiosna a lato-jesien u siebie.
 9. Miało być porządana tylko słownik zmienił. Na przykład karp, amur czy tęczak w sensie niechciany nachodzca.
 10. Obdzwoniłem OSP i Amura, nie ma slipa, czyli ten w Solinie tylko możliwy. Czy tam zarybiają tęczakiem? Czy to jest ryba porządna czy nie w łowisku?
 11. Mam silnik 45 i Aku 100. W wypożyczalni OSP Bóbrka raczej nie mam jak zeslipować łódki z tego co kojarzę, kiedyś tam byłem. A z tej przystani Amur można slipować za jakąś opłatą? Najbardziej się martwię tym że gdzieś wjadę a później nie wyjadę. Na moście na Myczkowcach jest tabliczka zakaz pływania, tzn że od mostu można dopiero łowić?
 12. A jak zrzucą wodę to długo się taki prąd utrzymuje?
 13. Czy jest na Myczkowcach jakiś inny slip niż ten na dziko przy tamie w Solinie? Przy takiej pogodzie jak teraz nie chce ryzykować zakopania się autem. Drugie pytanie mam odnośnie spuszczania wody z zapory zbiornika Solińskiego. Normalnie woda stoi (Myczkowce) i fajnie się pływa na elektryku. Jednak gdy zaczną zrzucać wodę robi się porywisty niczym San więc żeby wrócić na swoją miejscówkę trzeba elektryka dusić do oporu zapewne o ile jeszcze mamy prąd w aku. Często takie zrzuty wody? Ogłaszane to jest jakimś sygnałem ostrzegawczym? Może jest jakaś kamerka online albo wskaźnik na necie gdzie pokazuje przepływ wody bądź jej stan na zalewie?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy