Jump to content

uchal

Użytkownicy
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

uchal last won the day on February 26

uchal had the most liked content!

Community Reputation

183 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prace powoli postępują :-)
 2. uchal

  Ropa

  Przyjacielu gekon jest gadem a salamandra płazem . nie bierz przykładu z władz UE i nie prostuj bananów. ;-)
 3. Odświeżam temat :-) . Kupiłem coś takiego w okazyjnej cenie. Jest to skorupa motorówki typu CAMEO . 4 m dł. i 1,50 m szer. Docelowo będzie z tego coś na wzór BASS BOAT. Może ktoś ma już doświadczenie w tym temacie i mógłby służyć dobrą radą . Pozdrawiam.
 4. między 17 a 19 cm . Wagi nie znam , nie ważyłem.
 5. Kilka sztuk na głowatkę. Jeden już rybę zaliczył.
 6. Robertoo to ty może rybę poznajesz? :-)
 7. Dawno nie było królowej na forum. Długo na nią czekałem , tym bardziej cieszy że na woblera własnej produkcji . 96 - cio cm ryba pływa dalej , dlatego ukryłem miejsce połowu . Pozdrawiam
 8. uchal

  Sum

  Jakieś 150 cm przy okazji łowienia sandaczy , na wędkę do 28 gr i przypon z fluorokarbonu 0.25mm :-) . Ciekaw jestem ile ważył naprawdę bo był ciężki , a waga na chwytaku pokazała momentami 45 kg. Cała godzina walki z łódki.
 9. Doba spędzona nad Sanem , efekt dwie równe brzany około 60 cm i świnka około 45-50 cm . Metoda spinningowa. Oj trudna sprawa . Od 2 tyg. na Wisłoce próbowałem i lipa . Tym bardziej sukces cieszy :-)
 10. Ja używam Minn Kotta 55 lb. Jedyny mankament wyskakujący drążek od " gazu" , ale jak szypko się psuje tak i naprawia ;-)
 11. Kilka przynęt własnej produkcji :-)
 12. Parę rybek z ostatniego miesiąca
 13. Fakt , ze około kilometra poniżej tego miejsca zaobserwowałem białe drzewa takie same jak zostawiają gniazdujące kormorany. Dzięki koledzy , jestem mądrzejszy dzięki wam :-)
 14. Nie jestem pewien czy pod dobrym tytułem piszę , ale innego nie znalazłem a nie chciałem zakładać nowego. Sprawa dotyczy sznurków oznaczonych czerwono-białymi taśmami rozwieszonych w poprzek rzeki Ropa na odcinku około 500 metrów w odległości co 20 metrów (foto) . Może ktoś z szanownych forumowiczów widział kiedyś coś takiego i jest w stanie wytłumaczyć po co i na jak długo?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy