Jump to content

uchal

Użytkownicy
 • Content Count

  456
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

uchal last won the day on April 28

uchal had the most liked content!

Community Reputation

277 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W końcu nad wodą Proszę o publikowanie filmów na naszym forum korzystając z serwisów typu youtube. Dziękuję.
 2. O piwko to nie jedno poszło przy budowie :-)
 3. Łodka dostała już numery ale jeszcze nie zdążyłem ich nanieść na burtę.
 4. No i ostatnie "szlify" przed pierwszym wodowaniem..... Uff...
 5. Fot 1. Montaż Silnika suzuki DF25 w czterosówie Fot 2. Silnik haswing 109Lb na swoim miejscu , oczywiście demontowalny w krótkim czasie (oczywiście teoretycznie , trzeba to sprawdzić na majówce ) Fot 3. Po prawej stronie w rogu łódki widać złącza (gniazda )do haswinga.
 6. Łódka już siedzi na przyczepie Kleją się dolny z górnym pokładem . Teraz już się nie rozłączy , chyba , że szlifierką . Kotwica mojej roboty odlana z ołowiu , a na ostanim foto zamontowane echo LOWRENCE na rególowanym systemie BORIKA.
 7. Przerobiona przyczepa , ocynkowana i pomalowana . Specjalnie do niej kupiłem alusy 14 plus dystanse piast. Ale efekt jest :-)
 8. Instalacja elektryczna 24V i paliwowa od strony burty oraz odwodnienie pokładu. I dwu godzinny wypad na rzeczkę.
 9. Lampy do przyczepki zamówiłem półroku temu , otworzyłem dopiero przy montażu jedna biała druga pomarańczowa :-/ Brak możliwości wymiany ... W między czasie wyskoczyłem na San .
 10. Obrotomierz ze wskażnikiem paliwa i napięcia aku. wmontowany . W sterówce bajzel na maksa , ale wszystko działa ;-) ...
 11. Mocowanie wyciągarki mojego pomysłu , oryginalne nie jest dostępne w Polsce na obecny czas. . Wyciągarka jest demontowalna i zsuwa się z szyn . Platworma jest przykręcona jedną śrubą antykradzieżową . Na ostatnim foto widąć reflektor demontowalny z zapięcia BORIKA i lampy nawigacyjne (Jednostka jest zarejestrowana jako jacht motorowodny , moc silnika powyżej 15 kW)
 12. Od stycznia dużo się zmieniło i tak: Całe sterowanie z rumpla haswinga zmieściło się w tym pudełku. Koszt 7 zł na allegro :-)
 13. Swietne łodzie i przepiękne łowiska.
 14. Też zaczynam castingować w tym roku , głównie za szczupakiem w wersji light. Parę dni temu kupiłem nieużywany , ale z 2005 roku (bez ryski , z papierami) ABU GARCIA Conolon 6' (183 cm) 12-27 g . Swietnie to wygląda i fajna praca. szukam jeszcze multkia pod kijek. Może macie jakieś sprawdzone modele?
 15. Może nie będzie wypłukiwać brzegów
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy