Jump to content

uchal

Użytkownicy
 • Content Count

  410
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

uchal last won the day on April 19

uchal had the most liked content!

Community Reputation

132 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Doba spędzona nad Sanem , efekt dwie równe brzany około 60 cm i świnka około 45-50 cm . Metoda spinningowa. Oj trudna sprawa . Od 2 tyg. na Wisłoce próbowałem i lipa . Tym bardziej sukces cieszy :-)
 2. Ja używam Minn Kotta 55 lb. Jedyny mankament wyskakujący drążek od " gazu" , ale jak szypko się psuje tak i naprawia ;-)
 3. Kilka przynęt własnej produkcji :-)
 4. Parę rybek z ostatniego miesiąca
 5. Fakt , ze około kilometra poniżej tego miejsca zaobserwowałem białe drzewa takie same jak zostawiają gniazdujące kormorany. Dzięki koledzy , jestem mądrzejszy dzięki wam :-)
 6. Nie jestem pewien czy pod dobrym tytułem piszę , ale innego nie znalazłem a nie chciałem zakładać nowego. Sprawa dotyczy sznurków oznaczonych czerwono-białymi taśmami rozwieszonych w poprzek rzeki Ropa na odcinku około 500 metrów w odległości co 20 metrów (foto) . Może ktoś z szanownych forumowiczów widział kiedyś coś takiego i jest w stanie wytłumaczyć po co i na jak długo?
 7. a wychodzą na lód w Myczkowcach?
 8. Z powodzeniem można jeszcze łowić drapieżnika na Solinie , na otwartej wodzie temp powyżej 6 st.C i bez lodu. Tylko plecionka marznie do przelotek , ale przy temp. powietrza do -1 jest znośnie. Sam nie złozyłem jeszcze broni w tym sezonie i planuje jakiś wypad .
 9. A jak w zatoczkach nie ma lodu?
 10. 40 cm okoń z Soliny. Tego dnia był jeszcze drugi tej wielkości i kilka po 30-35 cm
 11. Rybki w granicy 70 cm złowione metodą spinningową na 3 cm kopytko relaxa
 12. Ja też mam takową. bardzo fajna kurtka do brodzenia. Na 5 lat użytkowania jedynie musiałem poprawić szycie na neoprenowych mankietach przy rękawach :-) , jak na wędkarza przystało jako nici użyłem plecionki . Ogólnie polecam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy