Jump to content

Moonshot

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam. Kiedyś złapałem szczupaka, któtemu z psyka wystawał wobler z taka zieloną stalką. Przy próbie wuciągnięcia po prostu kotwice się rozsypały. I z tym wszystkim potrafił jeszcze uderzyć w gume.
 2. Trzeba będzie zacząć brać udział w zebraniach i zobaczyć jak one wyglądaja. Osobiście nigdy w takich nie uczestniczyłem.
 3. Czyli wymaganie do zgłoszenia wniosku jest 15 os. w jednym kole ? Taka informacja jest w statucie pzw ? Wiem, że może głupie pytanie, ale popieram inijatywę aby zacząć próbwać a nie tylko marudzić na forach i grupach :-)
 4. Jaka jest szansa żeby zmienić przepisy w tym wypadku ?
 5. Racja. Dzis rano zajrzałem. Jeden mały pike spod lodu strzelił w woblewa swoich rozmiarów ;-]
 6. Ok białej ryby jest może w miarę. Leszcz swinka, karas może brzana się trafia (tak jak zaznaczyles jezeli się dobrze przygotujesz) A o jakim drapieżniku mówimy ? Sandacz 40 cm czy szczupak 50 ? Bo kleni tych rozmiarów czy okoni nie uraczysz. W tym roku bylem świadkiem. Jak gość zabierał 30 cm okonia czy około 25 cm klonka. Jazi tez na wiosnę się mniej lowi niż przed laty.
 7. Dzięki za info. Pytanie czy dziadki co siedzą po nocach nie zabierają. Tak czy inaczej takich zbiorników i odcinków rzek powinniśmy mieć więcej. Wisłok na odcinku miasta Rzeszów jak dla mnie już dawno powinien być no kill. Bo z rybami jest naprawdę kiepsko. Nie wierzę że nic z tym się nie da zrobić.
 8. Znam osobiście Pana Jurka. Naprawdę odpowiedni człowiek na tym stanowisku. Nie daje sobie dziadom na głowę wchodzić a na sercu ma przede wszystkim porządek i rybostan na swoich wodach. Wczoraj z nim rozmawiałem i czekam na info jak brania sandacza na nieliszu.
 9. Pamięta ktoś od kiedy zbiornik jest no kill ? i od kiedy jest zakaz zabierania szczupaka ?
 10. Są pod PZW. Miałem okazję tam zajrzeć. Tafił się sandacz i szczupły. Niestety siedzą tutorialsi i przy mnie szczupaka 50 cm zabrali. Brakuje u nas wódu no kill dedykowanej dla spinningistów.
 11. Odniosłem się do tego co pisali przedmówcy. Zalew i okolicach marszów malownicza.
 12. Niesamowite, że można tak zaniedbać wodę.
 13. Kołowrotek do lekkiego spinningu. Następca stradica ci4+. Miałem okazję trochę polowic. Ma miększa i bardziej maślana prace niż poprzednik.
 14. Na brak ryb sklada się wiele czynników ale wszystkie zależne od gospodarza wody.
 15. Mechanizm rynkowy uregulował by cenę. Jeżeli prywaciarz miał by ceny z kosmosu to by nikt nie kupowal licencji. Proste. Jednak nie jestem za tym żeby łowiska oddano w całkowicie prywatne ręce tylko wprowadzić taki kechanizm poprzez rozwalwnie pzw na mniejsze jednoskti ktore same by zarzadzaly swoimi wodami. Co z tego ze teraz płacimy 300 czy 400 czy 800 zł jak z rybami jest coraz gorzej.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy