Jump to content

arek

Użytkownicy
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I żeby te zaporówki karpiem zarybiali. Tylko takim nie za dużym, bo duży się dłużej smarzy.
 2. 2x wylot za granicę plus opłaty( bo chyba płacisz, czy może kłusujesz?) żarcie itp wychodzi Ci taniej jak 320 zł + "itd" ( co to jest "itd"?) Głupoty pierdolisz
 3. Tak...to jest właśnie czas samozwańczych mędrców, guru i innych proroków.
 4. Pomyłka, przejęzyczenie czy uchowaj Boże coś innego?
 5. Siksa, dzięki za wyczerpująca odpowiedź, ale to było pytanie retoryczne. Również się ciesze, że dzięki możliwości łowienia na rybniejszych wodach koledzy mogą w pełni pokazać klasę.
 6. Właściwie to prawda, ale tych tanich zapewne sprzedawca zamawia więcej. Poza tym nie wiadomo ile żyłka leżała na hurtowni. Chyba jedynym pewnym sposobem jest szukanie nowości.
 7. Ciekawe ilu wędkarzy z o. Krosno wędkuje na wodach rzeszowskich, albo czy wędkarze z Zamościa jeżdżą na ryby do Przemyśla? Ciekawe dlaczego większość zawodów GP Rzeszów rozgrywane jest na nie swoich wodach?
 8. Nie ma się co przejmować każdym nieprzemyślanym postem, takie są zalety internetu. Nie lepiej wypróbować nową wędkę, pogoda dziś wymarzona na głowę.
 9. Ktoś przetłumaczy? Translator nie dał rady.
 10. Czy można już opłacić kartę w Sanoku na ul. Lipińskiego?
 11. Tak sobie myślę ( po cichutku), że te wszystkie oczyszczalnie to mają tyle wspólnego z ekologią, co fotoradary z bezpieczeństwem na drogach.
 12. Na pewno miałeś coś ważnego do przekazania w temacie tylko pomyliłeś linki. Zdarza się, zwłaszcza jak ktoś dużo linkuje.
 13. Myślę, że warto przypomnieć ten post:rolleyes:. Oczywiście różnica pomiędzy łowić a złowić to tylko jedna literka, ale...
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy