Jump to content

arek

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pomyłka, przejęzyczenie czy uchowaj Boże coś innego?
 2. Siksa, dzięki za wyczerpująca odpowiedź, ale to było pytanie retoryczne. Również się ciesze, że dzięki możliwości łowienia na rybniejszych wodach koledzy mogą w pełni pokazać klasę.
 3. Właściwie to prawda, ale tych tanich zapewne sprzedawca zamawia więcej. Poza tym nie wiadomo ile żyłka leżała na hurtowni. Chyba jedynym pewnym sposobem jest szukanie nowości.
 4. Ciekawe ilu wędkarzy z o. Krosno wędkuje na wodach rzeszowskich, albo czy wędkarze z Zamościa jeżdżą na ryby do Przemyśla? Ciekawe dlaczego większość zawodów GP Rzeszów rozgrywane jest na nie swoich wodach?
 5. Nie ma się co przejmować każdym nieprzemyślanym postem, takie są zalety internetu. Nie lepiej wypróbować nową wędkę, pogoda dziś wymarzona na głowę.
 6. Ktoś przetłumaczy? Translator nie dał rady.
 7. Czy można już opłacić kartę w Sanoku na ul. Lipińskiego?
 8. Tak sobie myślę ( po cichutku), że te wszystkie oczyszczalnie to mają tyle wspólnego z ekologią, co fotoradary z bezpieczeństwem na drogach.
 9. Na pewno miałeś coś ważnego do przekazania w temacie tylko pomyliłeś linki. Zdarza się, zwłaszcza jak ktoś dużo linkuje.
 10. Myślę, że warto przypomnieć ten post:rolleyes:. Oczywiście różnica pomiędzy łowić a złowić to tylko jedna literka, ale...
 11. Nie rozumiem Was dlaczego o takie rzeczy jak porozumienia, obręby czy inne opłaty pytacie tutaj. Przecież to wszystko jest na oficjalnych stronach okręgów w zakładkach, trzeba tylko czytać uważnie ( wszelkie błędy interpretując na swoją korzyść). No chyba, że w ten sposób wyrażacie swoja niechęć do PZW. Ale dobra troszkę podpowiem:cool: wędkarze z okręgu Krosno łowią do potoku Jodłowa a z okręgu Przemyśl tylko do m. Bukowa.
 12. Tak tak, wiem , że ryba nie wymiarowa, ale może ktoś nie rozróżnia:D. W rzeczywistości trzeba baaardzo chcieć, by się pomylić.
 13. arek

  Głowacica

  Miło mi, że doceniasz moją kulturę wypowiedzi:). Nie, nie mam z tym problemu, nie chciałem krytykować Krzyśka ( zresztą pisałem priw do Niego i chyba się nie obraził). Co do głowacicy i do proponowanych odcinków no kill to tylko wtedy gdy będą one dobrze pilnowane, inaczej podacie miejsca jak na tacy. Kilka lat temu powstał na Podkarpaciu pewien os- no kill. Intencje szlachetne, ale niestety z kameralnego łowiska małych lipieni zrobiła się mniej kameralna pustynia. Co się stało? Tajemnica Poliszynela.
 14. arek

  Głowacica

  Z całą pewnością wielu będzie szukać, tylko czy oddadzą? Nie rozumiem Cię, post wcześniej piszesz, że nie będziesz publikował już zdjęć, bo ... a następnie dajesz namiar na miejscówkę. No chyba, ze to zmyła:confused:, ale co jeśli tam faktycznie pływa jakaś głowa:eek:. San to duża rzeka i myślę, że zapodanie fajnego zdjęcia (wykadrowanego) jakiś czas po złowieniu nie będzie miało zbyt dużego wpływu na populacje ryb. Graty za rybki .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy