Jump to content

taux

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good
 1. Proszę bardzo, wyszukiwanie w google nie boli. CARP HUNTER PLECIONKA SHOCK LEADER MASTER 50m, 45lb [93011]
 2. Witam. Coś na zimowe wieczory. Karpie po krakowsku (2012) PL ť Darmowe filmy i seriale online :: FilmMex.pl
 3. Jesli nie jest za pozno rozwaz zakup Cormoran Speciland Extra-Heavy Feeder 4,20m 80-230g, polowisz na to plotki ale i karpie. Mozna go stosowac jako dobrą karpiowke, z ciezarkiem 100-120 g rzuty ponad 100 metrow nie stanowia najmniejszego problemu, a z koszyczkiem 50-70 m. pozdrawiam
 4. Cześć, "licencjonowane" dobre sobie, powiedziałbym ze słone, bo trzeba dopłacić i to nie mało, za niewielki grajdołek.Do informacji kolegi w tym miesiącu złowiono już tam kilka ładnych karpi, największy 12 kg.
 5. taux

  Sklepy wędkarskie

  Tak serio to myślę ze trafił mi się zwrot od któregoś z kolegów wspomnianego Pana, niestety może zbyt ufa kolegom. Towar został zwrócony, kasa również, dobrze ze zachowałem paragon. A tak dla równowagi, żyłka polecanego z alledrogo aspius.pl jest ok. Po to jest forum żeby wymieniać uwagi, ze coś jest ok a drugie należy omijać.
 6. taux

  Sklepy wędkarskie

  Cóż martwy sezon zmusza do poszukania sobie zajęcia.
 7. taux

  Sklepy wędkarskie

  jazgarz*, niestety niektórzy czekają na literówki
 8. taux

  Sklepy wędkarskie

  Kolego, Żyłka była w pudełku, a niestety pudełko było zafoliowane. Widoku na żyłkę na szpuli nie było ponieważ był tam firmowy papierek, który przesłaniał całość - to mnie zmyliło, opalarką i odpowiednią folią i wszystko będzie jak prosto z fabryki. To już wszystko "wysoki sądzie", chciałem ostrzec kolegów, ale niestety poszkodowany został podsądnym.
 9. taux

  Sklepy wędkarskie

  W "Jazgaczu", czy " U Marcina" w Łańcucie lub w "Karinie" w Rzeszowie nie zdarzyło się nigdy żeby coś było nie tak z zakupionym towrem, wiec istnieją sklepy w które są fair wobec kupujących. Kolego chyba masz interes w bronieniu tego pana, nie dociekam jaki.
 10. taux

  Sklepy wędkarskie

  Kolego gdybanie zostawiam myślicielom, świstaki zamiast zawijać w sreberko zaczęły wiązać supełki. Poszkodowanym byłem ja, dla mnie 60 zł wydane na żyłkę to bardzo dużo, nie oczekiwałem że będzie mnie ktoś chciał oszukać. Gdybym chciał żyłkę z komisu, to pozwijałbym jej trochę z krzaków wokół niektórych zbiorników.
 11. taux

  Sklepy wędkarskie

  Witam, Odradzam sklep w Rzeszowie przy pl. Wolności "TO-TU". Kupiłem żyłkę karpiową (60 zł), nawijając na szpule okazało się że ma węzły w celu łączenia. Ponowne odwiedziny i parę ostrych słów, pieniążki zostały zwrócone. Chamstwo i draństwo. Szkoda, że musiałem ponownie tam zawitać, ale to była moja ostatnia wizyta w tym pseudo sklepie.
 12. Z informacji od dziadków u których można opłacić składki w sklepie " U Marcina" w Łańcucie, w tym roku nie bedzie można łowić na zbiorniku w Głuchowie. Ale w rejestrze figuruje. Więc tak do końca nie wiem.
 13. Cześć, Kolego na Zek-u nie brakuje białej ryby, niestety musiałbyś wykupić dodatkowe składki ponieważ zbiornik w Radymnie to PZW Okręg Przemyski, więcej znajdziesz tutaj : http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=691&page=13 A co do połowu na feedera, to musisz znaleźć takie miejsce- górki, nie zarośnięte , na Zeku jest ich kilkanaście, ogólnie cały zbiornik ma zielony dywan na dnie.
 14. Cześć, Nikt nie łowi na ZEK-u w Radymnie ??
 15. taux

  Rejestr połowu ryb

  Ja bym skorzystał ze znaku interpunkcyjnego zwanego przecinkiem, czyli 2, 3 lub 2/3.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy