Jump to content

piter

Użytkownicy
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

piter last won the day on October 9

piter had the most liked content!

Community Reputation

63 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,136 profile views
 1. Takie jest tłumaczenie"naszych władz"
 2. Dzwoniłem kilka miesięcy temu do zarządu głównego w Warszawie... zadzwońcie to posłuchacie fajnej bajki.Rychają nas na każdym kroku...,a to że nie ma ryb na łowisku to wina tylko wędkarzy..
 3. Czemu myślisz,że drops shot jest metodą bardzo skuteczną,która nie daje szans rybie.Jaką to szkodę robi ta metoda.Podrywanie "koguta" z dna,to szarpak? Przecież ktoś może tak powiedzieć....To co powiesz o systemikach z martwą rybką zakończony dużą kotwicą.Jakie daje szanse sandaczowi?...."tnij po wypaleniu papierosa"nigdy nie słyszałeś tego tekstu?
 4. W pionie to raczej tylko z łodzi...tokiem ich rozumowania to wszyscy karpiarze to "przestęcy".Zestaw zakończony kulką)
 5. My mamy... tak rybne łowiska...,że prawdopodobnie wyłowilibyśmy 99% ryb.Tak uważają"znafcy"sztuki wędkarskiej na Podkarpaciu.
 6. Ja używam IMAX oceanic(czerwone),może nie do końca spinnigowe,ale są naprawdę godne polecenia.
 7. Mam pytanie do was koledzy,ilu z was chodzi na zebrania sprawozdawcze i apeluje do swoich kolegów o etykę wędkarską.Mówi o problemach z naszymi łowiskami,o kłusownictwie i patologii nad wodą.Najlepiej wylewać żale na forum...PSR musiało by postawić strażnika, najlepiej dwóch na każde łowisko... absurd.
 8. To jest wina tylko nas wędkarzy,nie obwiniamy PSR.Trzeba włączyć myślenie w naszym gronie wędkarskim...."kartę trzeba odrobić"...to jest powiedzenie wielu wędkarzy.
 9. Ale z mięsiarzami jest dobrze,teraz mają okres ochronny i nie żerują do wiosny.
 10. Płać i płacz...stare powiedzenie.
 11. Mi pomogła blokada,a bójałem się z tym cztery miesiące.
 12. Szanowny kolego tak się składa,że od dwóch tygodni jestem nosicielem wirusa i nie mogę wyjść z tego.Każdego dnia żyję nadzieją ,że pojadę na upragnione ryby.Bardzo bym prosił byś zachował swoje głupie opinie na temat tej choroby.
 13. Mam prośbę do administratora, proszę usunąć tak idiotyczne posty.Kolego jak jesteś taki chojrak,to napisz wniosek o nie leczenie.Jeżeli masz dużo czasu,to zapraszam na wolontariat do szpitala zakaźnego.Mam nadzieję, że ten uśmiech na końcu świadczy o nie wiedzy...
 14. Poczytaj w regulaminie sklepu
 15. Poczekaj, trzeba czekać...takie mają tempo.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy