Jump to content

Maks Gie

Użytkownicy
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

558 profile views
 1. Woda idealna do łowienia, jeśli na stronie pogodynka zlewnia Sanu podają poniżej 240cm to jest dobra.
 2. Dzisiejszy sandałek z Wierzawic 75cm , przynętą było kopyto dragon 7cm.
 3. W ostatnim czasie kilka razy wybrałem się nad san , obłowiłem kilka głębokich miejsc , w jednym z nich straciłem dwa sumy w zaczepie w drugim udało się złowić jednego 105 cm. przynętą było kopyto relax 8cm.
 4. W ostatnim tygodniu wybrałem się kilka razy na Złotą,dziś udało się złowić pstrąga na 45cm oraz we wcześniejszych wyprawach kilka mniejszych.
 5. Kolejny z dzisiejszej wyprawy .
 6. Dziś na Złotej w okolicach Kulna miałem dwa brania na perłowe kopyto , które wykorzystałem i złowiłem dwa konkretne pstrągi.
 7. Pomimo mało wolnego czasu w końcu znalazło się kilka wolnych dni , na Sanie duża woda więc kilka razy wybrałem sie na Złotą i udało sie złowic pstrąga na 41cm drugi podobnej wielkosci spiął się oraz kilka małych złowiłem.
 8. Oto rybki z początku listopada , sandacz 90cm złowiony przeze mnie na kopyto ga-ma oraz sandacz 72cm złowiony przez znajomego.
 9. Dziś wybrałem się nad San w okolicach Kulna , na miejscówke którą wcześniej wytypowałem , moim łupem padł sandacz 68cm.
 10. Tak to wtedy go złowiłem z filara w tej głebinie a dzien pózniej sandacza, wedka taka uniwersalna dragon milenium cw 10 -35 o długości 270cm.
 11. Rybki z pierwszej dekady lipca, sandacz 56 cm i sum 119 cm, obydwie ryby uderzyły w kopyto na 35 gr. główce.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy