Jump to content

motorhead71

Użytkownicy
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wystarczy poczytać komentarze szczególnie ludzi starszych . To był mój ostatni post na tym forum , dziękuję administratorowi, koleżankom i kolegom za 11 lat.
 2. Zależy mi na prawdzie a nie na kłamstwach przez które cierpią np . ludzie starsi,ty dalej oglądaj Trwam i wierz w co chcesz . Tu chodzi o to co robią ze służbą zdrowia itd .Byłem na pogrzebie kobiety która leczona tele-poradą na zapalenie płuc a to były początek zawału.
 3. Przykre jest to że My wędkarze/ludzie zamiast się wspierać walczymy ze sobą "a im o to chodzi ". Zwał jak zwał, ściemo- wirus, rząd, elity, masoni itd. Ich polityczne gierki, wyzysk,niesprawiedliwość. A co z naszymi dziećmi, ludźmi starszymi którzy cierpią przez ich kłamstwa i manipulacje.
 4. Sprzedam wędkę jak w tytule którą kupiłem bardzo dawno, ale nie doczekała się wizyty nad wodą. Wędka nie używana. Stan idealny. Cena 600 zł w tym wliczony ewentualny koszt wysyłki.
 5. Chłopaczek ma S3 nie wiem jak się łowi podejrzewam że podobnie , różnica w kolorze banku s3 fiolet , s5 pomarańcz. s3 pianka , s5 korek. Przelotki Fuji.
 6. Witam , mam Alluxa S5 do 3.5 gr, świetna wędka dobrze rzuca spory zapas mocy . Chłopak na w grupie ma niższy model łowi pięknie od , pstrągów, piękne klenie, ostatnio boleń 80+. Ja łowie nim na mikro przynety małe woblerki ale 3,5 gramowe woblery na luzie.
 7. Jest to przeniesiony z ul.Krakowskiej Polandfishing.
 8. 😡😡😡https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1293715864144680&id=100005188354723
 9. Witam , może to ten producent jeśli chodzi o ten drugi model woblera
 10. https://www.fishing-mart.com.pl/pl4/ireneusz-gebski-z-ledyczka-wobler-kp-kleniowo-jaziowy/s/25438
 11. Może troszkę przesadziła,ale coś się dzieje 😨
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy