Jump to content

mateusz95

Użytkownicy
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good
 1. Koledzy dla pewności pytam czy mając opłaconą składkę na okręg w rzeszowie, koło mieleckie mogę łowić na Wisłoce w miejscowości Dębica ? Wydaje mi się, że tak ale wolę zapytać .
 2. Nie wiem czy kolega zdaje sobie sprawę, że chwali się łowieniem ryb tj. SZCZUPAKÓW na łowisku "no kill" w czasie gdy ta ryba ma OKRES OCHRONNY.
 3. Sprawdziłem na mapie WÓD PZW RZESZÓW, którą dostałem- wychodzi na to że to nasz okręg-tam rzeczka nazwana Brnik. .
 4. Czyli widzę jednak rozbieżności .Ktoś nas może jednak upewni jak to z tym Brniem:rolleyes: ?
 5. Koledzy może mnie upewnić- czyli w tym roku chcąc łowić np. na Brniu okolice Ostrówka na mocy porozumień nie muszę wnosić żadnych dopłat jak w poprzednich latach tylko muszę pobrać darmowy dokument zezwolenia tj. rejestr na Tarnobrzeg tak samo z Wisłą??
 6. mateusz95

  Umawialnia

  Najlepiej koło 17 .
 7. Na 1 nic, 3 też wolna jedynie trochę lodu na 2 od strony lasu ale to kwestia godzin .
 8. Witam Panowie! Przeczytałem kilka artykułów, oglądnąłem kilka filmów i zrodziło się w mojej głowie pytanie mianowicie: czy firmy nadal stosują podział na kulki zanętowe i te przeznaczone na zestaw końcowy.Chciałem zakupić kulasy firmy Dynamite Baits znalazłem stronę szukam interesujących mnie smaków,patrzę jest 1 kg kulek tonący coś koło 40-50 zł szukam informacji na temat czy kulki haczykowe czy jakie a tam nic.Powiem szczerze że mam lekki mętlik w głowie:).
 9. Panowie będąc na weekendzie na nocce spotkałem pewnych panów z którymi chwilę rozmawiałem. Twierdzili że staw nr 3 będzie spuszczany ale co lepsze dowiedziałem się, że kawałek stawu nr 1 tj. część ta głębiej lasu podczas prac odmulania będzie odgrodzona i trafi w prywatne ręce twierdzili, że info sprawdzone podawali nawet imię gościa od którego to wiedzą z zarządu. Czy ktoś jeszcze może o tym słyszał?
 10. Ciekawi mnie to ile może potrwać takie odmulanie i pogłębianie stawu nr 1 i 2? I czy jest to pewne info co do oczyszczenia tych zbiorników.
 11. Zarybiono tęczakiem. Według mnie głupota świata. Woda w rzemieniu nie jest najwyższej jakości i wszyscy mówią że ryby te łowi się tylko w okresie około miesiąca po ich wpuszczeniu i potem one najzwyczajniej giną. Ostatnio łowiąc tam na spinning złowiłem kilka ryby po dość szybkim i sprawnym holu już i tak praktycznie nie żyły. Przy brzegach można już było zaobserwować pierwsze padnięte ryby! Ale wiadomo raz do roku koło organizuje zawody w łowieniu na muchę i ryby są wpuszczane dzień wcześniej ŚMIECH NA SALI! Z tego co się dowiedziałem pstrągi złowione w tym dniu nie wracały już do wody:mad:. Marnowanie naszych pieniędzy !! Jakby nie można było zarybić linem czy innym nie tak bardzo pospolitym gatunkiem ryb.
 12. A wiadomo coś może o możliwości łowienia w nocy ? Przeszło to ? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 13. Mam jedno pytanie mianowicie na moim łowisku najlepiej sprawdzają się białe robaki i czy istnieje jakiś inny sposób zakładania ich na włos oprócz specjalnego klipsa? Jeśli ktoś stosował ten klips to jaki rozmiar wziąć aby nie był on za duży a komfortowo można było założyć 3-4 robaki ? Rozumiem, że wykonuje się ''węzeł bez węzła'' tylko na końcu przywiązuje się ten klips?:):)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy