Jump to content

mateusz95

Użytkownicy
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by mateusz95


 1. Koledzy może mnie upewnić- czyli w tym roku chcąc łowić np. na Brniu okolice Ostrówka na mocy porozumień nie muszę wnosić żadnych dopłat jak w poprzednich latach tylko muszę pobrać darmowy dokument zezwolenia tj. rejestr na Tarnobrzeg tak samo z Wisłą??


 2. Witam Panowie!

  Przeczytałem kilka artykułów, oglądnąłem kilka filmów i zrodziło się w mojej głowie pytanie mianowicie: czy firmy nadal stosują podział na kulki zanętowe i te przeznaczone na zestaw końcowy.Chciałem zakupić kulasy firmy Dynamite Baits znalazłem stronę szukam interesujących mnie smaków,patrzę jest 1 kg kulek tonący coś koło 40-50 zł szukam informacji na temat czy kulki haczykowe czy jakie a tam nic.Powiem szczerze że mam lekki mętlik w głowie:).


 3. Panowie będąc na weekendzie na nocce spotkałem pewnych panów z którymi chwilę rozmawiałem. Twierdzili że staw nr 3 będzie spuszczany ale co lepsze dowiedziałem się, że kawałek stawu nr 1 tj. część ta głębiej lasu podczas prac odmulania będzie odgrodzona i trafi w prywatne ręce twierdzili, że info sprawdzone podawali nawet imię gościa od którego to wiedzą z zarządu. Czy ktoś jeszcze może o tym słyszał?


 4. Zarybiono tęczakiem. Według mnie głupota świata. Woda w rzemieniu nie jest najwyższej jakości i wszyscy mówią że ryby te łowi się tylko w okresie około miesiąca po ich wpuszczeniu i potem one najzwyczajniej giną. Ostatnio łowiąc tam na spinning złowiłem kilka ryby po dość szybkim i sprawnym holu już i tak praktycznie nie żyły. Przy brzegach można już było zaobserwować pierwsze padnięte ryby! Ale wiadomo raz do roku koło organizuje zawody w łowieniu na muchę i ryby są wpuszczane dzień wcześniej ŚMIECH NA SALI! Z tego co się dowiedziałem pstrągi złowione w tym dniu nie wracały już do wody:mad:. Marnowanie naszych pieniędzy !! Jakby nie można było zarybić linem czy innym nie tak bardzo pospolitym gatunkiem ryb.


 5. Mam jedno pytanie mianowicie na moim łowisku najlepiej sprawdzają się białe robaki i czy istnieje jakiś inny sposób zakładania ich na włos oprócz specjalnego klipsa? Jeśli ktoś stosował ten klips to jaki rozmiar wziąć aby nie był on za duży a komfortowo można było założyć 3-4 robaki ? Rozumiem, że wykonuje się ''węzeł bez węzła'' tylko na końcu przywiązuje się ten klips?:):):):):)


 6. Ja właśnie wysłałem maila na podany wcześniej adres przez jednego z kolegów.Podałem argumenty napisałem że wystarczy ogłoszenie na internecie oraz w gablocie itd. Im więcej tym lepiej;). Dawajcie teraz wy ! Może coś ugramy. Czekam na odpowiedź jakby co będę pisał co wymyślili :).


 7. Jestem jak najbardziej za.Może coś ugramy.Niech więcej osób napisze czy popiera wysłanie maila.Napiszemy w nim właśnie o tym, że stawu nr 3 nie ma w wykazie a można łowić więc tak samo można zrobić i w tej sprawie.:) Jak będzie więcej chętnych to napiszemy wszyscy w przybliżonym czasie a jak nie będzie to i tak napiszemy ;).


 8. Właśnie to mnie zastanawia czy to nie był tylko durny wymysł naszego prezesa bo on był przeciwny zezwoleniu na połów nocny.A teraz my musimy cierpieć cały rok.Ciekawi mnie czy nie dałoby się tego przyspieszyć przecież tak jak kolega wyżej napisał wystarczy umieścić ogłoszenie na stronie internetowej i w gablocie nad łowiskiem a zainteresowane osoby będą wiedziały.Według mnie to jest tylko durne tłumaczenie, że regulaminy są już wydrukowane.Przecież i na nich jest błąd bo w wykazie wód nie mam napisanego stawu nr 3 tylko mam staw 4 i 5.Czysta głupota.

×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy