Jump to content

donkaletone

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

Recent Profile Visitors

565 profile views
 1. Witam, planuję zakupić echosondę do celów spinningowych (głównie Solina). Zastanawiam się nad wymienianym wyżej modelem Mark 5x PRO. Może ktoś bardziej doświadczony i zorientowany w rynku doradzi coś. Jeżeli w podobnych pieniądzach można dostać coś lepszego to jestem jak najbardziej otwarty na sugestie. Kolejne pytanie to czy warto kupować gotowe zestawy (cover, aku, ładowarka) czy raczej skompletować zestaw samemu.
 2. Koledzy mam pytanie odnośnie wyrobiska zaznaczonego na zdjęciu. Czy są tam jakieś rybki? Czego się można spodziewać i na co nastawiać? Na jakich zasadach można tam wędkować? Własność kruszgeo czy pzw? Pozdrawiam.
 3. Kolego, nie mam mapki ale wszystko możesz sobie sprawdzić na stronie http://geoserwis.gdos.gov.pl/mapy/ , masz tam wszystkie rzeczki wymienione w zezwoleniu oraz narzędzie do mierzenia odległości więc powinieneś sobie ogarnąć, sam tak niedawno robiłem, pozdrawiam.
 4. Koledzy, powiedzcie gdzie jutro w godzinach porannych była by możliwość opłacenia składek na okręg rzeszowski?
 5. Jako że korespondencja z jednym z chętnych się urwała odświeżam ofertę. Akwarium nadal jest dostępne. W poprzednim opisie jest błąd, akwarium ma ok 40 litrów (wymiary to 50x30x25).
 6. Jak w temacie. Mam do oddania akwarium ok 50 litrów z pokrywą, "panoramiczne". Do akwarium są chyba wszystkie potrzebne sprzęty tj. filtry, grzałki i inne graty. Z racji trudnego zabezpieczenia na czas wysyłki odbiór, raczej tylko osobisty w Ustrzykach Dolnych.
 7. donkaletone

  Na grzyby

  To i ja się pochwalę zbiorami
 8. Używałem gotowych przyponów kamatsu dedykowanych do tej metody.
 9. Ataki na ołów widziałem Dlatego właśnie były irytujące. Zbyt sztywny ogonek raczej bym wyeliminował gdyż stosowałem przynęty różnych firm i typów, wirowały także przy wolnym prowadzeniu. Jeśli chodzi o zakładanie na haczyk, to gdzie może leżeć błąd, tzn co mogę robić źle?
 10. Witam W tym sezonie pierwszy raz próbowałem swoich sił w tej metodzie i faktycznie efekty miałem lepsze niż przy klasycznym łowieniu na paproszki. Jednak pojawiały się problemy, których nie potrafiłem wyeliminować a mianowicie zdarzało mi się dosyć często że przynęta (paproszek) wirowała w okół własnej osi, co wg mnie odstraszało trochę okonie, czym może być to spowodowane? Dodam że zestaw wiązałem na potrójnym krętliku oraz bez niego w obu przypadkach wirowanie miało miejsce. Drugim dość irytującym zjawiskiem były częste ataki okoni niestety nie w przynętę lecz w ciężarek Myślałem że może ch
 11. Witam Poszukuje jakiegoś fajnego łowiska na nockę. W tamtym tygodniu próbowałem wyjazdu na San lecz woda była brudna i niosła strasznie dużo syfu więc z łowienia nici. Wylądowałem więc na żwirowni w Ostrowie koło Przemyśla, niestety niezbyt dobrze przygotowany bo zaopatrzony byłem tylko w rosówki i łowiłem na największym zbiorniku. Później na forum wyczytałem, że jednak lepszym zbiornikiem jest zbiornik nr 2 (który to?). Może któryś z forumowiczów wędkował w żwirowni w Torkach? lub może polecić jakieś inne fajne łowisko z okręgu krośnieńskiego i przemyskiego?
 12. Witaj, Na Olchowcu przynajmniej wg mnie, ale raczej nie jestem jakimś autorytetem trzeba trafić w dobry dzień, czasami połowisz dobrze a czasami nawet brania nie będzie, chyba że drobnica na spławik. Na leszcze dobre miejsce na Olchowcu jest po lewej stronie parkingu, przy śmietnikach jest trochę zarośnięta ścieżka w dół, jednak polecam najpierw sprawdzić czy miejsce tam jest wolne albo czy w ogóle jest dostępny brzeg, w tamtym tygodniu było go malutko bo woda duża była ale ktoś tam siedział. Fajny jest też brzeg na lewo w dół od "karczmy". Niestety czasami jest tak dużo wędkarzy, że bez łódki
 13. Tak, mnie również o tym poinformował, dlatego szukam szybszej alternatywy
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy