Skocz do zawartości

Leszek

Użytkownicy
 • Ilość treści

  351
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Leszek wygrał w ostatnim dniu 22 Listopad 2018

Leszek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

321 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zamierzam wròcić do Rz. Szukam fajnego koła z dogodnym parkingiem gdzie opłaty mogę dokonać w godzinach wieczornych. Polityka zarybieniowa i inne tp.sprawy już mnie nie interesują, i nie zamierzam udzielać się publicznie. Leszek
 2. Leszek

  Motoryzacja

  Automacher w Miłocinie. Nie jest tanio ale jest dobrze. Powołaj się na mnie. Bardziej na moje auto zielone bmw coupe. 501536118 Właściciel AREK 178534604
 3. W Rzeszowie kawa, to wyżej będzie podobnie.
 4. Piszecie na forum że ryby w Sanie coraz mniej. Postanowiłem to sprawdzić. Jak to mówią, najlepiej sprawdzić u źródła. Niestety ryby brak,ale woda czysta można łowić.
 5. Leszek

  Tatry

  Dokładnie. Góry zimą są najpiękniejsze, i bardzo niebezpieczne, ale tylko dla tych, którzy nie mają do gór szacunku i nie czują respektu przed nimi.
 6. Leszek

  Tatry

  Zima w Tatrach Wysokich Śniegu jest tyle. Kosmici chcieli nam coś przekazać. Pojawiły się jakieś znaki na niebie. Nic nie poradzisz kierunek jest tylko jeden na szczyt. I wreszcie na szczycie
 7. Wczoraj rzuciłem wszystko i pojechałem w Bieszczady.
 8. A ja się teraz pytam który zapis jest ważny. W internecie, którego nie mam obowiązku mieć, czy zapis w dokumencie z pieczątką i hologramem jakim jest pozwolenie? Może jest tutaj jakiś prawnik?
 9. Fajna pogoda Ci się udała. Ja byłem w Sylwestra na Smereku. Powyżej lasu szedłem na szczyt na macanego. Widoczność 2-4m.Wiało niemiłosiernie. Z fotek nici.
 10. Na pewno da się zrobić. Nie próbowałem małych kotwiczek, ale duże w woblerach głowacicowych wszystkie spiłowałęm właśnie dremelem. Jeżeli dało się duże to można też i mniejsze, a efekt jest dużo lepszy jak przy zaginanych zadziorach.
 11. Jeżeli mieszkasz w Rzeszowie to mogę Ci pokazać Golden River. Zobaczysz, pomacasz i może się przekonasz do niego, skoro byłby lepszy. Chyba że wybierasz się na rewie mody. W krzaczorach nikt nie widzi co trzymasz w ręku, ważne żeby był przedłużeniem twojej ręki. Ja mam kij za 150zł i nie oddam go za żadne pieniądze. Jeżeli chcesz pomacać pisz PW.
 12. Wołosaty,dokładnie tak jak Oktawian napisał.
 13. Leszek

  Nasze zdjęcia

  Marek, zagoń te krowy do obory, jest zima zamarzną.
 14. Przeczytałem i upewniłem się w twierdzeniu że w Rzeszowie o pstrągi nikt nie dba. A ja i tak w lutym zacznę sezon.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.