Jump to content

matti151

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good
 1. Wczoraj byłem na WW raptem dwie godzinki w okolicach mostu, kilka płotek oraz okoników i trzy jazgary. Lodu nie ma ale woda podniesiona około metr od normalnego stanu. A to jedna z płoteczek
 2. matti151

  Szwecja

  Prosił bym o doradę jaki kij wybrać na taki wyjazd? Chodzi mi tu bardziej o gramaturę jaka by się najlepiej spisywała i długość całkowitą. Oczywiście łowienie będzie odbywało się z łódki. Prosił bym o podpowiedź doświadczonych wędkarzy na tamtejszych jeziorach. Pozdrawiam
 3. Dzisiaj po południu byłem rowerem na Wilczej, objechałem cały zbiornik do okoła i stwierdzam jedno mięsiarstwa nic nie powstrzyma! Siedzą dziadki praktycznie z każdej strony i tłuką te karpiki. Masakra jakaś . A co do opłat to jeśli ktoś ma opłacony Rzeszów to dopłata na Tarnobrzeg jest 110 zł, a co do Przemyśla to nie wiem trzeba dzwonić i dopytać.
 4. A ja osobiście na wakacjach szukałem odpowiedniej bolonki dla siebie i wpadł mi w ręce 6m kij Trabucco Orbitron. Dobrze wyważony, fajna praca przy holu zwłaszcza tych większych rybek jak i drobnicy. Łowi się naprawdę przyjemnie .
 5. Prezes koła Raniżów interweniował w tej sprawie kilka razy przez ostatnie dni, w Tarnobrzegu powiedzieli mu, że nie mają odpowiedniej ilości strażników aby mogli 24/h patrolować ten zbiornik. Sam też dzwonił na Policje ale jak widać nie przyniosło to jakichkolwiek rezultatów. Ręce opadają ...
 6. Ja od siebie śmiało moge polecić :Kurtka Parka ECWCS US Army Gore Tex MEMBRANA ASG M - 3191170000 - oficjalne archiwum allegro Osobiście kupiłem na amerykańskim eBayu uzywany komplet kurtka + spodniami ale bez jakichkolwiek śladów noszenia za niecałe 120$. Można szukać coś na allegro ale kiepsko z rozmiarami. Nosze już drugi rok i jestem zadowolony, membrana super sie spisuje.
 7. Dzieki Michał82 , w tym myśliwsko wędkarskim byłem już kiedyś nawet spoko.
 8. Artykuły ogólne mnie interesują, nie jestem sprecyzowany do jakiejś metody. Aby wybór był dość dobry.
 9. Czy w Jarosławiu znajde jakiś sklep godny odwiedzenia ??
 10. Też byłe wczoraj na Wilczej zobaczyć na żywo jak sytuacja wygląda i spotkałem kilku gości z wykrywaczami metali, jeden miał pół plecaka tego złomu (blachy gumy sprężyny i inne cuda) wiekszość nie nada się napewno do łowienia. Zbiornik robi wrażenie a zwłaszcza te plaże .
 11. Rapala a jak tam wyniki połowów przy tak niskim stanie wody ?
 12. Witam Panowie to już pewne zalew zostanie spuszczony, od 1 Października codziennie po 15 cm wody ma ubywać i zostanie samo koryto w kórym ma pozostać ryba. Nie wyobrażam sobie tego ale niestety takie będą realia.
 13. Byłem wczoraj, woda podniesiona o około metr od normalnego stanu. Biała ryba bardzo słabiutko a drapieżnik nie wiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy