Skocz do zawartości

apioo

Aktywni
 • Zawartość

  1096
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana apioo w dniu 14 Styczeń 2017

Użytkownicy przyznają apioo punkty reputacji!

Reputacja

167 Excellent

Ostatnie wizyty

3651 wyświetleń profilu
 1. apioo

  Jezioro Solińskie

  W tamtym roku pytałem policjanta podczas kontroli na Klimkówce co ma prawojazdy do pływania na pontonie. Sens odpowiedzi policjanta był prosty, pływając pontonem z silnikiem elektrycznym, prowadzę pojazd mechaniczny i podlegam pod przepisy ustawy o ruchu lądowym, powietrznym i wodnym, jeśli będę pod wpływem alkoholu, to w świetle tej ustawy stracę prawojazdy.
 2. apioo

  Trolling i inne pomysły z Akacjowej ;=)

  Miało, nie było, a jest...więc drgnęło. Czy słusznie, że tak jest nie mi oceniać.
 3. apioo

  Trolling i inne pomysły z Akacjowej ;=)

  Coś drgnęło http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/169086/60/aktualizacje_i_zmiany_w_skladce_na_ochrone_i_zagospodarowanie_wo "Dopuszcza się pływanie jednostkami pływającymi wyposażonymi w silnik spalinowy."
 4. apioo

  Trolling i inne pomysły z Akacjowej ;=)

  Trzeba pytać Einsteina.
 5. apioo

  Trolling i inne pomysły z Akacjowej ;=)

  Alternatywą jest łowienie z molo, mostu, pomostu, kei, łachy piachu na środku rzeki czy głazu wystającego ponad lustro wody, przypuszczam, że chodziło o zakaz łowienia z mostów, tylko kogoś przerosło jak to sformułować.
 6. apioo

  Wisłok

  Zlot jest od picia
 7. apioo

  Trolling i inne pomysły z Akacjowej ;=)

  Suwak, fajnie, że to wychwyciłeś, ciekawe ile jeszcze takich perełek w regulaminie ma Okręg Rzeszów. W 2016 mieliśmy wpisany zakaz brodzenia w pozwoleniu, po tym jak został obśmiany, zmienili go na zakaz brodzenia na zbiornikach. O ile dobrze pamiętam w 2017 już takiego zakazu nie było, a tu widać okręg sprytnie zakaz zakamuflował, ewidentnie jest to objaw geniuszu jakiegoś Einsteina. http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/125870/60/sprostowanie_do_zezwolenia_na_amatorski_polow_ryb_wedka_na_2016_
 8. apioo

  Trolling i inne pomysły z Akacjowej ;=)

  Oczywiście 160 rocznie
 9. Mieliśmy zakazy brodzenia, mieliśmy wypowiedzenie porozumień bo jakiś Einstein się zorientował po iluś latach, że ludzie wolą opłacać w Tarnobrzegu za 90zł i brać porozumienie na Rzeszów niż płacić stówkę więcej w Rzeszowie. A teraz mamy dozwolony trolling za 160zł miesięcznie Więc możemy trollingować na rzece San, tylko uwaga, jak napisano w linku poniżej "Są to składki roczne- obowiązują znaki."...chyba dymne ... http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/169086/60/aktualizacje_i_zmiany_w_skladce_na_ochrone_i_zagospodarowanie_wo Warto wspomnieć o jednej rzeczy, na wodach okręgu rzeszowskiego możemy pływać na wiosłach i silnikach elektrycznych ( http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/19304/prawa_i_obowiazki_wedkujacego_na_wodach__pzw_okreg_w_rzeszowie_2 ) Więc kto da 160 za trolling na elektryku po Sanie Hallo Einstein, pomyśl nad silnikami spalinowymi, pewnie wielu chętnych nie będzie, ale może wtedy ktoś Ci te 160 rzuci
 10. apioo

  Lipie

  Inne ryby też zdychają, czy zbiornik tylko z karpia się oczyszcza?
 11. apioo

  Wędkarskie zakupy na Aliexpress

  1. Jak ktoś chce zarabiać na linkach ja nie widzę w tym nic złego, że spamuje nimi tu czy tam, zwyczajnie ich nie otwieram bo mnie nie interesują. 2. Byłoby dziwne gdyby osoba która tak zarabia się do tego przyznała, więc udowadnianie czegoś nie ma sensu, tym bardziej, że taki zarobek to nic złego, więc jak dla mnie wrzucaj dalej, może w końcu wrzucisz coś ciekawego 3. Nie rozumiem zdania, "Wam ktoś być może interes psuje?"
 12. apioo

  Wędkarskie zakupy na Aliexpress

  Kasa jest nie za samo linkowanie, tylko wejścia w jego link.
 13. apioo

  Wisłok

  Kiedyś zgłaszałem na PSR, ówczesny komendant przyjął zgłoszenie i doradzał, żeby zawsze zgłaszać, nigdy nie wyciągać samemu. W przypadku gdybyśmy wyciągali i natknęli się na PSR można mieć kłopoty-niestety.
 14. apioo

  Jezioro Solińskie

  Ale się uśmiałem, dobre dobre
 15. apioo

  Jezioro Solińskie

  Chwała tym co tłuką te karpiki.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.