Jump to content

apioo

Użytkownicy
 • Content Count

  1,109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by apioo

 1. Na Czarnej Sędziszowskiej jeszcze lód, ale chyba kruchy Oczywiście całe szczęście, że koledze nic się nie stało. https://nowiny24.pl/lod-zalamal-sie-pod-wedkarzem-w-czarnej-sedziszowskiej-kolo-ropczyc-44latek-wpadl-do-wody/ar/13898250?fbclid=IwAR1OT6bLatokaHPIc_U7jpKTQQwp6TikKfWEJhd2NHobGDreYHXAW75rrLE#wiadomosci
 2. Filc na Sanie ładnie trzyma się kamieni.
 3. Mimo, że nie na temat to warto wspomnieć, że metody "gruntowo-spławikowe" jak np paternoster w przypadku gdy przynęta z haczykiem nie jest najdalej oddaloną od wędziska częścią zestawu, są również nielegalne.
 4. Tylko jeśli odcinek linki z ciężarkiem jest dłuższy od odcinka z przynętą.
 5. Jacob, przy zmianie okręgu nie płaci się wpisowego. Poniżej masz spis kół TBG: http://www.pzw.org.pl/51/podlegle
 6. To zbyt skomplikowane dla mnie
 7. Nie wiem czy dobrze rozumiem, gdybyś przeniósł się do okręgu Krosno, mógłbyś brać udział w tym Gpx, ale nie byłbyś klasyfikowany?
 8. Myślałem, że Gpx to jakaś ogólnopolska klasyfikacja i z innego okręgu tez można w niej brać udział.
 9. Będąc w krośnieńskim okręgu, nie można być branym pod uwagę w Gpx?
 10. Składka pełna na Krosno to 230zł, mając opłaconą członkowską na Rzeszów, nie będziesz mógł łowić na Przemyślu gdyż Rzeszów nie ma takiego porozumienia.
 11. Są i co z tego, skoro porozumienie dotyczyło tylko wód płynących?
 12. apioo

  kormorany !

  Można się domyślić, że myśliwi nie jeżdżą do kormoranów, jak karetka na sygnale do chorego.
 13. apioo

  kormorany !

  Są okręgi które dbają o sprawę kormoranów.
 14. apioo

  Wesołych Świąt

  Na święta Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego dla forumowiczów i ich rodzin
 15. W tamtym roku pytałem policjanta podczas kontroli na Klimkówce co ma prawojazdy do pływania na pontonie. Sens odpowiedzi policjanta był prosty, pływając pontonem z silnikiem elektrycznym, prowadzę pojazd mechaniczny i podlegam pod przepisy ustawy o ruchu lądowym, powietrznym i wodnym, jeśli będę pod wpływem alkoholu, to w świetle tej ustawy stracę prawojazdy.
 16. Miało, nie było, a jest...więc drgnęło. Czy słusznie, że tak jest nie mi oceniać.
 17. Coś drgnęło http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/169086/60/aktualizacje_i_zmiany_w_skladce_na_ochrone_i_zagospodarowanie_wo "Dopuszcza się pływanie jednostkami pływającymi wyposażonymi w silnik spalinowy."
 18. Alternatywą jest łowienie z molo, mostu, pomostu, kei, łachy piachu na środku rzeki czy głazu wystającego ponad lustro wody, przypuszczam, że chodziło o zakaz łowienia z mostów, tylko kogoś przerosło jak to sformułować.
 19. Suwak, fajnie, że to wychwyciłeś, ciekawe ile jeszcze takich perełek w regulaminie ma Okręg Rzeszów. W 2016 mieliśmy wpisany zakaz brodzenia w pozwoleniu, po tym jak został obśmiany, zmienili go na zakaz brodzenia na zbiornikach. O ile dobrze pamiętam w 2017 już takiego zakazu nie było, a tu widać okręg sprytnie zakaz zakamuflował, ewidentnie jest to objaw geniuszu jakiegoś Einsteina. http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/125870/60/sprostowanie_do_zezwolenia_na_amatorski_polow_ryb_wedka_na_2016_
 20. Mieliśmy zakazy brodzenia, mieliśmy wypowiedzenie porozumień bo jakiś Einstein się zorientował po iluś latach, że ludzie wolą opłacać w Tarnobrzegu za 90zł i brać porozumienie na Rzeszów niż płacić stówkę więcej w Rzeszowie. A teraz mamy dozwolony trolling za 160zł miesięcznie Więc możemy trollingować na rzece San, tylko uwaga, jak napisano w linku poniżej "Są to składki roczne- obowiązują znaki."...chyba dymne ... http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/169086/60/aktualizacje_i_zmiany_w_skladce_na_ochrone_i_zagospodarowanie_wo Warto wspomnieć o jednej rzeczy, na wodach okręgu rzeszowskiego możemy pływać na wiosłach i silnikach elektrycznych ( http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/19304/prawa_i_obowiazki_wedkujacego_na_wodach__pzw_okreg_w_rzeszowie_2 ) Więc kto da 160 za trolling na elektryku po Sanie Hallo Einstein, pomyśl nad silnikami spalinowymi, pewnie wielu chętnych nie będzie, ale może wtedy ktoś Ci te 160 rzuci
 21. apioo

  Lipie

  Inne ryby też zdychają, czy zbiornik tylko z karpia się oczyszcza?
 22. 1. Jak ktoś chce zarabiać na linkach ja nie widzę w tym nic złego, że spamuje nimi tu czy tam, zwyczajnie ich nie otwieram bo mnie nie interesują. 2. Byłoby dziwne gdyby osoba która tak zarabia się do tego przyznała, więc udowadnianie czegoś nie ma sensu, tym bardziej, że taki zarobek to nic złego, więc jak dla mnie wrzucaj dalej, może w końcu wrzucisz coś ciekawego 3. Nie rozumiem zdania, "Wam ktoś być może interes psuje?"
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy