Jump to content

apioo

Użytkownicy
 • Content Count

  1,112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by apioo

 1. Nie chodziło mi o porównanie do ceny na giełdzie Tylko o sens ściągania od Chińczyka przy cenie 30-40.
 2. Nie wiem czy jest sens to ściągać z Ali, w Karinie kupiłem D.A.M. Deep Throat Plier, za 4dyszki, na allegro też wiszą, ale parę złotych więcej.
 3. https://rzeszow.tvp.pl/45621736/tak-wyglada-potok-mlynowka-w-rzeszowie-na-powierzchni-plywaja-sniete-ryby?fbclid=IwAR3MOG1oWzRsmdGvVy4EtzjSK6gr4NCF9dWO79YucQFITxIo8olmMMElrh4
 4. Na Czarnej Sędziszowskiej jeszcze lód, ale chyba kruchy Oczywiście całe szczęście, że koledze nic się nie stało. https://nowiny24.pl/lod-zalamal-sie-pod-wedkarzem-w-czarnej-sedziszowskiej-kolo-ropczyc-44latek-wpadl-do-wody/ar/13898250?fbclid=IwAR1OT6bLatokaHPIc_U7jpKTQQwp6TikKfWEJhd2NHobGDreYHXAW75rrLE#wiadomosci
 5. Mimo, że nie na temat to warto wspomnieć, że metody "gruntowo-spławikowe" jak np paternoster w przypadku gdy przynęta z haczykiem nie jest najdalej oddaloną od wędziska częścią zestawu, są również nielegalne.
 6. Tylko jeśli odcinek linki z ciężarkiem jest dłuższy od odcinka z przynętą.
 7. Jacob, przy zmianie okręgu nie płaci się wpisowego. Poniżej masz spis kół TBG: http://www.pzw.org.pl/51/podlegle
 8. To zbyt skomplikowane dla mnie
 9. Nie wiem czy dobrze rozumiem, gdybyś przeniósł się do okręgu Krosno, mógłbyś brać udział w tym Gpx, ale nie byłbyś klasyfikowany?
 10. Myślałem, że Gpx to jakaś ogólnopolska klasyfikacja i z innego okręgu tez można w niej brać udział.
 11. Będąc w krośnieńskim okręgu, nie można być branym pod uwagę w Gpx?
 12. Składka pełna na Krosno to 230zł, mając opłaconą członkowską na Rzeszów, nie będziesz mógł łowić na Przemyślu gdyż Rzeszów nie ma takiego porozumienia.
 13. Są i co z tego, skoro porozumienie dotyczyło tylko wód płynących?
 14. apioo

  kormorany !

  Można się domyślić, że myśliwi nie jeżdżą do kormoranów, jak karetka na sygnale do chorego.
 15. apioo

  kormorany !

  Są okręgi które dbają o sprawę kormoranów.
 16. Na święta Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego dla forumowiczów i ich rodzin
 17. W tamtym roku pytałem policjanta podczas kontroli na Klimkówce co ma prawojazdy do pływania na pontonie. Sens odpowiedzi policjanta był prosty, pływając pontonem z silnikiem elektrycznym, prowadzę pojazd mechaniczny i podlegam pod przepisy ustawy o ruchu lądowym, powietrznym i wodnym, jeśli będę pod wpływem alkoholu, to w świetle tej ustawy stracę prawojazdy.
 18. Miało, nie było, a jest...więc drgnęło. Czy słusznie, że tak jest nie mi oceniać.
 19. Coś drgnęło http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/169086/60/aktualizacje_i_zmiany_w_skladce_na_ochrone_i_zagospodarowanie_wo "Dopuszcza się pływanie jednostkami pływającymi wyposażonymi w silnik spalinowy."
 20. Alternatywą jest łowienie z molo, mostu, pomostu, kei, łachy piachu na środku rzeki czy głazu wystającego ponad lustro wody, przypuszczam, że chodziło o zakaz łowienia z mostów, tylko kogoś przerosło jak to sformułować.
 21. Suwak, fajnie, że to wychwyciłeś, ciekawe ile jeszcze takich perełek w regulaminie ma Okręg Rzeszów. W 2016 mieliśmy wpisany zakaz brodzenia w pozwoleniu, po tym jak został obśmiany, zmienili go na zakaz brodzenia na zbiornikach. O ile dobrze pamiętam w 2017 już takiego zakazu nie było, a tu widać okręg sprytnie zakaz zakamuflował, ewidentnie jest to objaw geniuszu jakiegoś Einsteina. http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/125870/60/sprostowanie_do_zezwolenia_na_amatorski_polow_ryb_wedka_na_2016_
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy